Допомога задля перемоги України має зруйнувати путінський режим - євродепутатка

Допомога задля перемоги України має зруйнувати путінський режим - євродепутатка

Укрінформ
На Заході досі існує думка, що Росія після війни не зміниться, і доведеться з нею домовлятися - замість руйнувати агресивний путінський режим.

Таку думку висловила депутатка Європейського парламенту Раса Юкнявічене під час брифінгу «Перспективи України щодо вступу в НАТО на Саміті у Вільнюсі» в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Вона зауважила, що дехто на Заході думає, ніби Росія не зміниться, і потрібно буде після війни налагоджувати з нею діалог.

«Це буде найбільша помилка - покласти на стіл переговорів із Росією членство України (в НАТО – ред.). Я боюся, що дехто досі дотримується цієї думки», - сказала Юкнявічене.

У цьому контексті євродепутатка підкреслила, що допомога, спрямована на перемогу України, має зруйнувати путінський режим. «Якщо це мислення переможе на Заході, це змінить бачення щодо членства України в НАТО. Без агресивного режиму ніхто в Росії не боятиметься зробити цей крок», - вважає вона.

Читайте також: Запрошення України до НАТО у Вільнюсі стало б потужним сигналом для Росії – євродепутатка

«Звичайно, росіяни самостійно мають вирішувати, але сьогодні ніхто не бачить альтернативи (зміні режиму - ред.). Путін дуже щасливий, коли хтось каже, що Росія завжди буде такою самою. Це означатиме, що тільки Путін чи йому подібні будуть при владі в Росії, тоді західні політики повернуться до справ, як раніше, наче іншого виходу немає», - пояснила політик.

Юкнявічене також висловила думку, що Захід не повинен прямо влаштовувати революцію в РФ, натомість потрібно не збавляти санкційний тиск і засуджувати дії кремля.

Як повідомлялося, 13 травня Володимир Зеленський наголосив, що для настання в Україні справедливого миру потрібно розробити план дій без участі Росії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-