Депутат

29 березня 2020

28 березня 2020

Беленюк: Скорочення видатків на спорт матиме важкі наслідки

Чемпіон світу з греко-римської боротьби та народний депутат України від фракції "Слуга народу" Жан Беленюк прокоментував запропоновані Кабінетом Міністрів зміни до державного бюджету, де через ситуацію з пандемією коронавірусу будуть урізані витрати на спорт на 55 процентів.

27 березня 2020

26 березня 2020

Зарплати депутатів ВР пропонують скоротити на користь Українського культурного фонду

Народний депутат із фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко закликає парламентаріїв ухвалити законопроєкт щодо зменшення розміру їхньої заробітної плати, а зекономлені кошти спрямувати на потреби Українського культурного фонду.

25 березня 2020

Перший інфікований на Луганщині заразився коронавірусом від Шахова - голова ОДА

У людини, в якої вперше на Луганщині діагностували Covid-19, стан здоров’я стабілізувався і температура впала до прийнятного рівня. Чоловік захворів після того, як поспілкувався з народним депутатом від Луганщини.

Депутат просить уряд відреагувати на позбавлення Путіним кримчан прав на землю

Народний депутат від "Слуги народу" Віталій Безгін направив до уряду та представника президента в АР Крим запит із проханням відреагувати на указ президента РФ Володимира Путіна про позбавлення осіб без паспорту РФ прав на прибережні ділянки землі в Криму.

24 березня 2020

23 березня 2020

У депутата "Голосу", який контактував з Шаховим, тест негативний

Народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Юрчишин, який перебуває на самоізоляції після контакту з хворим на Covid-19 членом депутатської групи "Довіра" Сергієм Шаховим, отримав негативний тест на коронавірус.

21 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-