Перемога України буде також успіхом демократії – Карпентер

Перемога України буде також успіхом демократії – Карпентер

Укрінформ
Війна в Україні відбувається в рамках протистояння демократичної та авторитарної систем, тому важливим є забезпечення перемоги України у розв’язаній Росією проти неї війні, що і буде доказом успішності демократії.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив постійний представник США при ОБСЄ Майкл Карпентер під час 15-го щорічного Київського безпекового форуму.

"Є ціла низка імперативів, які постають перед нами на наступні роки. Перше – Україна має перемогти. Це – імператив, який визначатиме успіх демократичної системи та міжнародного порядку", - сказав він.

За словами Карпентера, наразі у світі спостерігається глобальне зіткнення двох систем – демократичної та авторитарної. "Ідеологи РФ та Комуністичної партії Китаю відстоюють думку, що авторитарні системи більш ефективні та більш успішно можуть вирішувати ті проблеми, які постають перед суспільством. Фундаментально – це неправда. І тепер ми маємо продемонструвати, що демократії надають більше індивідуальних свобод і більше можливостей", - заявив американський посол.

На цьому тлі він наголосив, що потрібно, щоб "весь вільний світ стояв поруч з Україною" надаючи їй усю необхідну військову, політичну та економічну допомогу.

Читайте також: Яценюк про майбутній саміт НАТО: Настав час ухвалювати чіткі рішення

Як повідомляв Укрінформ, 25-26 травня проходить 15-й щорічний Київський безпековий форум "За нашу і вашу свободу / Fighting for NATO". Центральна тема Форуму – набуття членства України в НАТО. У Форумі беруть участь відомі міжнародні діячі, світові фахівці з міжнародних відносин і проблем безпеки, дипломати, журналісти і громадські активісти.

Фото: RFL/RE

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-