ОБСЄ

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

18 квітня 2024


ОБСЄ вкотре закликала Росію звільнити її спостерігачів, захоплених у Донецьку та Луганську

Керівництво ОБСЄ вимагає від Росії негайно звільнити трьох співробітників наразі вже розпущеної Спеціальної моніторингової місії, які незаконно утримуються вже два роки в окупованих Донецьку та Луганську.

17 квітня 2024

11 квітня 2024

23 березня 2024

22 березня 2024

15 березня 2024

14 березня 2024


Посол США в ОБСЄ: Який сенс укладати угоди з Росією, якщо вона їх порушує

Представник США при ОБСЄ Майкл Карпентер розкритикував небажання Росії дотримуватися правил міждержавної поведінки та поставив під сумнів доцільність укладання з РФ будь-яких домовленостей у такій ситуації.

08 березня 2024


На засідання Постради ОБСЄ поіменно назвали загиблих в Одесі дітей

Заступниця очільника української місії при ОБСЄ Вікторія Кувшинникова привернула увагу послів країн-учасниць ОБСЄ до російської дронової атаки на Одесу, у результаті яких загинули п’ятеро дітей та семеро їхніх рідних.

07 березня 2024

04 березня 2024

29 лютого 2024


Затримання Росією українських цивільних: ОБСЄ залучить «московський механізм»

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба привітав залучення «московського механізму» Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) для вирішення проблеми свавільного затримання Росією українських цивільних осіб.

28 лютого 2024


Росіяни входять у зруйновані ними безлюдні міста і називають це «звільненням» - Україна в ОБСЄ

В усіх випадках, коли російським військам вдавалося досягти так званих "успіхів" на полі бою, вони заходили у зруйновані ними безлюдні міста, цинічно називаючи це "звільненням".

27 лютого 2024


Президентка ПА ОБСЄ прокоментувала ситуацію навколо «перекладачки Путіна»

Генеральний секретар ПА ОБСЄ Роберт Монтелла пояснив процедуру найму в секретаріат Асамблеї росіянки Дар'ї Боярської, яка раніше працювала перекладачкою Путіна, тож "більше немає підстав повертатися до цього питання".

26 лютого 2024

24 лютого 2024


«Трійка ОБСЄ» закликала Росію вивести війська з України

"Трійка ОБСЄ", до якої входять чинний, колишній та майбутній голови Організації, а також генеральна секретарка ОБСЄ Гельґа Марія Шмід закликали Росію негайно припинити війну проти України та вивести війська з її міжнародно визнаної території.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-