ОБСЄ

20 травня 2022


Мер Охтирки розповів в ОБСЄ про руйнівні наслідки війни рф проти України

Міський голова Охтирки Павло Кузьменко виступив у четвер на засіданні Постійної ради ОБСЄ у Відні, поінформувавши присутніх про війну рф проти Україні та її руйнівні наслідки, зокрема, для очолюваного ним міста.

17 травня 2022

13 травня 2022

12 травня 2022

06 травня 2022


В ОБСЄ шоковані антисемітськими висловлюваннями лаврова

Персональні представники Чинного голови ОБСЄ виступили із спільною заявою, у якій засудили антисемітські висловлювання міністра закордонних справ росії сергія лаврова, спрямовані на промоцію російської агресії проти України.

05 травня 2022


росія вкрала вже 400 тисяч тонн українського зерна

Мародерство є частиною державної політики росії, яка вкрала на тимчасово зайнятих українських територіях вже близько 400 тис. тонн зерна і солдати якої грабують приватні будинки та крадуть навіть унітази.

04 травня 2022


Україна і партнери залишили залу через головування білорусі у форумі з безпеки ОБСЄ

Делегації України та країн-партнерів в ОБСЄ у середу провели демарш і залишили залу засідання через початок головування білорусі у Форумі безпекового співробітництва ОБСЄ – одному з двох постійно діючих директивних органів Організації.

29 квітня 2022

23 квітня 2022

22 квітня 2022

21 квітня 2022

20 квітня 2022


рф бреше, що Україна протидіє евакуації людей з «Азовсталі» у Маріуполі - РНБО

росіяни поширюють брехню про нібито використання українськими військовими автівок місії ОБСЄ, також російські пропагандисти заявили про те, що українська сторона начебто протидіє евакуації громадян з "Азовсталі" у Маріуполі.

14 квітня 2022


В ОБСЄ представили першу міжнародну доповідь з документуванням воєнних злочинів рф

Незалежна експертна місія, створена у рамках Московського механізму ОБСЄ, представила у середу свою доповідь з документуванням порушень прав людини, міжнародного гуманітарного права (МГП), а також можливих воєнних злочинів, скоєних на території України російськими військами.

12 квітня 2022

08 квітня 2022


Україна ініціювала спецзасідання ОБСЄ через обстріл вокзалу в Краматорську

Українська делегація в ОБСЄ ініціювала спеціальне засідання Постійної ради ОБСЄ у зв’язку з ракетним обстрілом залізничного вокзалу у Краматорську, який призвів масових жертв серед мирного населення.

06 квітня 2022


Україна в ОБСЄ назвала росію нацистською державою

Місія України в ОБСЄ звернула увагу іноземних делегацій на публікацію у російському державному "інформагентстві" "РИА Новости" статті про необхідність знищення українців, що є черговим "проявом росії як нацистської держави".

05 квітня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-