ОБСЄ

30 липня 2021

29 липня 2021

28 липня 2021

25 липня 2021

23 липня 2021


Гармаш вважає, що новий спецпредставник ОБСЄ може вплинути на переговори у ТКГ

Представник Донеччини у делегації України у ТКГ Сергій Гармаш вважає, що новий спецпредставник головуючого в ОБСЄ в Україні, громадянин Фінляндії Мікко Кіннунен може змінити хід переговорів у Тристоронній контактній групі (ТКГ).


Путін каже про готовність до діалогу з Україною, але цього не видно – Штати в ОБСЄ

Президент РФ Володимир Путін заявив у своїй статті про відкритість Росії для діалогу з Україною та готовність обговорювати найскладніші питання, однак в реальності цього не спостерігається.

22 липня 2021


Україна закликає ОБСЄ надати оцінку легітимності виборів у Держдуму з «голосуванням» ОРДЛО

Україна закликає Шведське головування в ОБСЄ, Бюро демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) і держави-учасниці ОБСЄ відреагувати на наміри Росії залучити мешканців ОРДЛО до голосування на виборах до Держдуми РФ.


Мандат місії ОБСЄ у «Гуково» та «Донецьку» продовжили до кінця вересня

Постійна рада Організації з безпеки і співробітництва в Європі знову продовжила лише на два місяці мандат спостережної місії в російських пунктах пропуску "Гуково" і "Донецьк" у Ростовській області на кордоні з Україною.


Місія ОБСЄ зафіксувала 50 вагонів на окупованій Луганщині біля кордону з РФ

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували 50 залізничних вантажних вагонів на непідконтрольній Україні залізничній станції в Луганській області поблизу кордону з РФ, після чого бойовики наказали їм залишити цей район.

21 липня 2021


Наступне засідання ТКГ 26 серпня проведе новий спецпредставник ОБСЄ в Україні - Гармаш

Наступне засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ), яке відбудеться 26 серпня, проведе вже новий спецпредставник головуючого в ОБСЄ в Україні, громадянин Фінляндії Мікко Кіннунен.

19 липня 2021

18 липня 2021

17 липня 2021

16 липня 2021


Польща обіцяє, що війна в Україні буде в центрі її головування в ОБСЄ

Польське головування в ОБСЄ у 2022 році приділятиме велику увагу мирному врегулюванню конфлікту в Україні на основі Мінських домовленостей та повної поваги до суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.


Україна передала ОБСЄ докази обстрілу окупантами селища Нью-Йорк на Донеччині

Російські окупаційні війська обстріляли населений пункт Нью-Йорк із застосуванням забороненої ствольної артилерії 122 мм та мінометів калібру 120 мм. Внаслідок обстрілів пошкоджені будинки мирних мешканців.

15 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-