ОБСЄ

21 березня 2019

20 березня 2019

ЦВК відмовила ОБСЄ у реєстрації росіян спостерігачами на виборах

Центральна виборча комісія відмовила Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ у реєстрації 24 громадян Російської Федерації міжнародними спостерігачами на чергових виборах Президента України 31 березня.

В ОБСЄ закликали Росію звільнити правозахисника Тітієва

Директор Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) Сольрун Гісладоттір висловила занепокоєння з приводу ув’язнення керівника чеченського "Меморіалу" Оюба Тітієва та закликала російську владу до негайного звільнення правозахисника.

ОБСЄ засуджує російські закони про покарання за "фейки" та "неповагу до влади"

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір занепокоєний ухваленням у Росії законів про заборону розповсюдження фейкових новин і переслідування за явні образи представників влади в ЗМІ та інтернеті.

18 березня 2019

15 березня 2019

З початку "новорічного перемир’я" загинули 12 українських воїнів, 105 поранені

Протягом так званого "новорічно-різдвяного" перемир’я російські окупаційні сили на Донбасі здійснили 251 атаку, випустивши 2600 артилерійських та мінометних снарядів, в результаті чого загинули 12 українських воїнів, ще 105 отримали поранення.

Євросоюз знову нагадав в ОБСЄ, що мандат спостерігачів поширюється і на Крим

Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ повинен бути забезпечений безпечний та безперешкодний доступ по всій території України, включаючи територію Криму та вздовж українсько-російського державного кордону.

13 березня 2019

12 березня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-