ОБСЄ

09 липня 2020

08 липня 2020

06 липня 2020


ОБСЄ закликає Росію переглянути вирок журналістці через її коментар

Визнання псковської журналістки Світлани Прокоп'євої винною у "виправданні тероризму" через її коментар щодо вибуху в Архангельську створює небезпечний прецедент, а вердикт суду щодо журналістки, яка ніколи не була причетна до тероризму, має бути переглянутий.

03 липня 2020


Місія ОБСЄ підтверджує, що російську зробили "офіційною" в ОРДЛО - постпред України

СММ ОБСЄ підтвердила, що окупаційні адміністрації у Донецьку та Луганську встановили російську мову як єдину "офіційну" в ОРДЛО, що засвідчує небажання Кремля переходити до політико-дипломатичного шляху врегулювання конфлікту.


Україна в ОБСЄ закликала до санкцій через "референдум" РФ на окупованих територіях

Україна закликає міжнародних партнерів відреагувати, у тому числі посиленням санкційного тиску, на залучення Росією жителів окупованих територій Донбасу та Криму до голосування за поправки до конституції РФ.

02 липня 2020


Україна розповіла ОБСЄ про російське громадянство "омбудсмена ДНР"

Українська делегація під час онлайн-засідання Форуму безпекового співробітництва ОБСЄ 2 липня привернула увагу місій країн-учасниць до факту наявності громадянства Російської Федерації в "омбудсмена ДНР" Дар'ї Морозової.


Україна показала в ОБСЄ, як окупанти обстріляли камеру СММ під Широкиним

Російські окупаційні сили обстріляли 22 червня з протитанкового ракетного комплексу "Корнет" камеру СММ ОБСЄ біля Широкиного, а днем раніше влучили такою ж ракетою у розташовану неподалік базу відпочинку "Сокіл" у Бердянському.


Україна в ОБСЄ: Потрібні дієві механізми для контролю військ РФ на Донбасі та в Криму

У рамках ОБСЄ мають бути створені дієві механізми контролю за військовою діяльністю російсько-окупаційних військ, що дислокуються на тимчасово окупованій території Донбасу та АР Крим.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-