ОБСЄ

18 січня 2020

17 січня 2020

Глава ОБСЄ на два дні їде в Україну

Діючий голова ОБСЄ, прем’єр-міністр, міністр з питань Європи та закордонних справ Албанії Еді Рама 20-21 січня перебуватиме з офіційним візитом в Україні.

16 січня 2020

Україна надала у Мінську свої пропозиції щодо розведення сил на трьох ділянках

Українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи запропонувала провести повторну верифікацію відведення важких озброєнь, створити додаткову робочу підгрупу з питань кордону та надала пропозиції щодо розведення сил на наступних трьох ділянках.

15 січня 2020

Україна очікує від Туреччини в ОБСЄ більшої уваги до Криму

Україна очікує від Турецького головування в Форумі ОБСЄ зі співробітництва в галузі безпеки підтримки в питаннях розв’язання російсько-українського конфлікту на Донбасі та зрушення проблеми демілітаризації і деокупації Криму.

Збиття літака МАУ: Україна нагадала в ОБСЄ про Чиказьку конвенцію

Технічне розслідування обставин катастрофи літака МАУ має продовжуватися відповідно до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію (Чиказька конвенція), а визнання Іраном збиття лайнера є першим кроком до шляху до встановлення справедливості.

12 січня 2020

11 січня 2020

Туреччина очолила Форум ОБСЄ з безпекового співробітництва

Туреччина упродовж січня-квітня 2020 року очолюватиме Форум ОБСЄ зі співробітництва в галузі безпеки — одного з двох основних директивних органів ОБСЄ, що засідають на регулярній основі в штаб-квартирі Організації у Відні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-