ОБСЄ

02 лютого 2023


У боях за Соледар росія втратила більше, ніж у двох чеченських війнах - Україна в ОБСЄ

Попри перевагу в живій силі, артилерії та авіації, російські війська продовжують зазнавати великих втрат в Україні - лише у боях за Соледар рф втратила більше військових, ніж у двох війнах у Чечні.

01 лютого 2023

27 січня 2023


Україна хоче, щоб формула миру була врахована у щоденній діяльності ОБСЄ на різних рівнях

Україна розраховує, що її бачення Формули миру буде враховано у щоденній діяльності ОБСЄ на різних рівнях та форумах, а заснована нещодавно Програма підтримки для України стане практичним елементом імплементації українського мирного плану. 

26 січня 2023


Україна в ОБСЄ закликала визнати ПВК «Вагнер» терористичною організацією

Так звана приватна військова компанія «Вагнер», за якою стоїть керівництво рф, має бути визнана терористичною організацією, а експлуатація нею ресурсів африканської країни для фінансування війни проти України необхідно розслідувати.


Україна в ОБСЄ: Зупинити агресію рф можуть лише танки, літаки та нові санкції

Єдиний спосіб зупинити російську агресію полягає у наданні Україні танків, літаків та далекобійної зброї, а також запровадження нових санкцій проти російської військової  промисловості, енергетичного та банківського секторів, а також пропагандистських ЗМІ та путінських дружків.

19 січня 2023

16 січня 2023


Потребуємо збільшення уваги до двох ключових проблем: Зеленський зустрівся з головою ОБСЄ

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з чинним головою ОБСЄ, міністром закордонних справ Республіки Північна Македонія Буяром Османі обговорив низку важливих питань, у тому числі й необхідність збільшити увагу до примусової депортації росією українців та утримання військовополонених.


Кулеба: ОБСЄ планує продовжити мандат спецпредставника в Україні

Чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі має намір продовжити мандат призначеного за Польського головування спеціального представника - координатора проєктів в Україні.


Голова ОБСЄ відвідав Бородянку

Чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі під час візиту в Україну відвідав зруйновану внаслідок російської агресії Бородянку на Київщині.

13 січня 2023


Генсек ОБСЄ не знає, хто і де саме утримує співробітників СММ на окупованому Сході України

Генеральна секретарка ОБСЄ Гельґа Шмід не змогла відповісти на питання, чи є росія тією стороною, яка незаконно утримує співробітників Спеціальної моніторингової місії (СММ), захоплених на тимчасово окупованих територіях сходу України.

12 січня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-