Україна швидко виконає рекомендації Єврокомісії щодо статусу кандидата - Клімкін

Україна швидко виконає рекомендації Єврокомісії щодо статусу кандидата - Клімкін

Укрінформ
Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін поділяє думку, що Україна може швидко виконати рекомендації Європейської комісії щодо статусу кандидата в члени ЄС. Водночас він наголошує на важливості сталого поступу, а не окремих показових кроків.

Як повідомляє Укрінформ, про це Клімкін заявив в інтерв’ю Українському радіо.

"Я теж вважаю, що ми можемо виконати їх (рекомендації Єврокомісії. – ред.) достатньо швидко. Але там є непрості речі, пов’язані з реформою правоохоронної системи, з подальшим покращенням судочинства... Не питання, досягнемо ми їх на два тижні раніше чи пізніше. Для Єврокомісії, що буде перевіряти, важливий наш сталий поступ», - сказав дипломат.

Читайте також: Клімкін прогнозує збільшення внеску ЄС у перемогу України після надання статусу кандидата

Він спрогнозував, що європейські партнери допомагатимуть Україні розбудувати систему судочинства і пропонуватимуть відповідні проєкти.

«Головне питання - щоб процес був сталим. Щоб не було просто показових кроків, а щоб всі напрацювання залишилися з нами, стали частиною нашого життя і частиною майбутнього Європи. Я впевнений, що це можна зробити за місяці. Тоді <…> ми зможемо говорити про початок повномасштабних переговорів щодо вступу до ЄС", - зазначив Клімкін.

Читайте також: Клімкін: Європі треба «на пальцях» пояснити, чому Україна – це «плюс» для ЄС

Як повідомлялося, віцепрем’єр - міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила 22 червня, що Україна розраховує реалізувати рекомендації Європейської комісії щодо статусу кандидата в члени ЄС до кінця року.

17 червня Єврокомісія оприлюднила свої висновки за заявками на вступ до ЄС України, Молдови та Грузії та внесла рекомендацію надати двом першим статус кандидата, що ввечері 23 червня і було зроблено.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-