Клімкін

16 січня 2020

11 січня 2020

26 грудня 2019

Справа Шеремета може мати відчутніші наслідки, аніж "плівки Мельниченка" — Клімкін

Ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що справа про вбивство журналіста Павла Шеремета може мати більш відчутні наслідки для України, можливо, відкладені у часі, аніж "плівки Мельниченка".

12 грудня 2019

Путін не відмовився від ідеї поділу України на "Новоросію" та "Малоросію" - Клімкін

Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін переконаий, що президент Росії Володимир Путін не відмовився від ідеї поділу України на "Новоросію" та "Малоросію" і добиватиметься фрагментації нашої країни різними методами.

25 листопада 2019

Втрата іміджу лідера світової демократії дорого коштуватиме і США, і Україні — Клімкін

Втрата іміджу лідера світової демократії внаслідок процесу імпічменту президента Дональда Трампа буде дорого коштувати і Сполученим Штатам Америки, і Україні у боротьбі з агресією РФ.

21 листопада 2019

Клімкін переконаний, що Зеркаль реалізує себе в інших проєктах

Рішення на користь України в кількох міжнародних судах, агентом у яких виступала заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль, будуть дуже важливим важелем у відносинах з Росією, адже не можна перетворювати ці успіхи в розмінну монету.

20 листопада 2019

Берлін і Париж можуть спробувати нав’язати Україні небезпечні домовленості – Клімкін

На саміті в Нормандському форматі, які запланований на 9 грудня, західні учасники переговорного процесу можуть спробувати нав’язати Києву рішення, які не відповідають національним інтересам.

14 листопада 2019

08 листопада 2019

Клімкін — про "смерть мозку" НАТО: Макрон розійшовся не на жарт

Ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін пропонує президенту Франції Еммануелю Макрону взяти лідерство у створенні місії ЄС для Донбасу і в такий спосіб втілити своє бачення суверенної та потужної Європи.

06 листопада 2019

Клімкін про виведення з-під законодавства ЄС Nord Stream 2: Це реально бомба

Ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін закликає владу до термінових дій, щоб переконати уряд Німеччини відмовитися від ідеї про виведення «Північного потоку-2» з-під дії оновленої газової директиви ЄС.

03 листопада 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-