Клімкін

09 червня 2021


Путін не піде на ескалацію після зустрічі з Байденом, загострення можливе пізніше — Клімкін

Президент Володимир Путін не піде на миттєву ескалацію конфлікту з Україною одразу після зустрічі з президентом США Джо Байденом, однак може загострити ситуацію напередодні або після Дня Незалежності.


Путін свідомо зруйнував «Мінськ», угоди більше ніколи не працюватимуть – Клімкін

Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що президент РФ Володимир Путін шляхом масової видачі російських паспортів на окупованих територіях сходу України свідомо зруйнував мінські домовленості, тому вони вже ніколи не працюватимуть.

24 травня 2021

01 квітня 2021

31 березня 2021

19 березня 2021

12 березня 2021


Безпека світу в ХХІ столітті буде залежати від балансу двох систем цінностей – Клімкін

Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що у ХХІ сторіччі безпека світу залежатиме не від супердержав, а від балансу двох систем цінностей – умовно демократичної та азійської.

25 січня 2021

30 листопада 2020

15 листопада 2020

10 листопада 2020


Клімкін: До останнього українсько-угорського протистояння призвела відверта провокація Сіярто

Клімкін назвав абсолютно свідомою провокацією допис міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петера Сіярто, який призвів до чергової кризи в українсько-угорських відносинах.


Спочатку НАТО - потім подвійне громадянство: як Клімкін хотів би домовлятися з Угорщиною

Павло Клімкін, міністр закордонних справ України з червня 2014 по серпень 2019 рр., заявив, що з угорцями варто говорити про подвійне громадянство, якщо Угорщина послідовно підтримуватиме Україну на шляху до ЄС та НАТО.

04 жовтня 2020

03 жовтня 2020

08 серпня 2020

06 серпня 2020


Жодних вільних економічних зон на Донбасі до відновлення контролю України бути не може - Клімкін

Ідею надання Донецькій і Луганській областям статусу вільних економічних зон можна буде обговорювати тільки після гарантування там безпеки та відновлення повного контролю України.

14 травня 2020


Клімкін вважає візит Козака до Берліна негативною історією для України

Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін вважає візит заступника голови адміністрації президента Росії Дмитрія Козака до Берліна негативною історією для України незалежно від того, були ми про нього попереджені чи ні.

04 травня 2020

13 квітня 2020

24 березня 2020


"Консультативна рада" з ОРДЛО викличе суспільний конфлікт в Україні – Клімкін

Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що згода на створення так званої консультативної ради в рамках політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи може стати точкою невідворотного суспільного конфлікту.

08 березня 2020


У “ДНР” "зачищають" українську через плани Росії забрати окуповані території — Клімкін

Те, що у так званій “ДНР” українська мова більше не матиме статусу державної, свідчить про незмінність намірів Росії забрати окуповані території незалежно від подальшого статусу.

06 березня 2020

02 березня 2020


Подача води в окупований Росією Крим буде катастрофою — Клімкін

Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що українська логіка подальшої боротьби проти російської агресії має полягати в створенні максимальної ціни окупації для РФ, і в цьому сенсі подача води в окупований Крим була б "катастрофою".


Вільні та чесні вибори в ОРДЛО восени абсолютно неможливі — Клімкін

Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін переконаний, що провести місцеві вибори на наразі непідконтрольній Україні території Донбасу вже в жовтні з дотриманням усіх вимог українського законодавства неможливо.


Для України менеджмент Козака може бути більш небезпечним, ніж Суркова — Клімкін

Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що у нинішній ситуації менеджмент нового "куратора" Кремля з українського питання може бути більш небезпечним для України, ніж колишнього помічника президента РФ Владислава Суркова.

13 лютого 2020


Україна в ООН має заявити про видачу російських паспортів як порушення "Мінська" - Клімкін

Українська сторона на ініційованому Росією засіданні Ради Безпеки ООН має акцентувати увагу на такій формі кремлівської агресії, як видача російських паспортів на окупованому Донбасі у контексті порушення Мінських домовленостей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-