З 2014 року Путін порушив 80 міжнародних та 482 двосторонні договори — Тетерук

З 2014 року Путін порушив 80 міжнародних та 482 двосторонні договори — Тетерук

Укрінформ
Зараз не можна говорити про "вторгнення РФ до України", оскільки вторгнення відбулося ще у 2014 році - треба говорити про ескалацію російської агресії.

Про це в ефірі телеканалу "Дом" заявив депутат Верховної Ради України VIII скликання (2014-2019 рр.) Андрій Тетерук, передає Укрінформ.

"Насамперед треба пам'ятати, що Росія вже напала на Україну у 2014 році, й ця агресія триває восьмий рік. Ми можемо говорити лише про вищий рівень ескалації цієї агресії Російської Федерації проти нашої країни... Тобто категорично не можна вважати, що Путін колись нападе. Він перейшов у фазу відвертої агресії з лютого 2014 року. Ми говоримо тільки про ескалацію цієї агресії", — сказав він.

Читайте також: Будь-яка інтервенція є порушенням міжнародного права – керівництво ООН

Тетерук зазначив, що, починаючи з 2014 року, президент РФ порушив "близько 80 міжнародних договорів, підписаних Кремлем, та 482 двосторонні договори, що гарантували повагу суверенітету та територіальної цілісності нашої країни з боку Кремля".

Тепер Путін підвищує ризик настільки, щоб тиснути не тільки на Україну, а й країни, які підтримують її у боротьбі з Кремлем, додав екснардеп.

Читайте також: Агресія Росії може надихнути інші країни змінити світовий порядок — CNN

"І не забуваємо, що Путін використовує не тільки агресію на лінії фронту, не тільки обстріли наших військових позицій або житлових кварталів. Він також використовує як гібридну агресію енергетичний ринок, кіберпростір, безпеку, політичний простір, інформаційний простір. Це все речі, яких ми потребуємо, які збільшують ціну цього протистояння", — продовжив Тетерук.

Читайте також: Євросоюз нагадав Росії: Поняттю «сфери впливу» немає місця у XXI сторіччі

Як повідомлялося, Росія продовжує накопичувати військові підрозділи на тимчасово окупованих територіях України та біля кордонів. Ці військові приготування Кремль намагається використовувати для прямого шантажу США та НАТО, яким висуває ультиматум з вимогою гарантувати нерозповсюдження НАТО на схід та відмову країн Північноатлантичного союзу від своєї політики безпеки. У разі відмови Заходу взяти до уваги такі російські «пропозиції», кремлівська влада публічно загрожує застосувати заходи «військового та військово-технічного характеру».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-