Передвиборча програма «Слуги народу» має бути доповнена новими зобов'язаннями – ОП

Передвиборча програма «Слуги народу» має бути доповнена новими зобов'язаннями – ОП

Укрінформ
Значні зміни як всередині країни, так і в зовнішніх обставинах, які відбулися за останні два роки, потребують переоцінки завдань, які має виконати політична команда влади.

Про це заявив у коментарі щодо виїзного засідання фракції "Слуга народу" в Трускавці, переданому Укрінформу, радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

"Якщо порівнювати ситуацію 2019 і 2021 років, то не можна не побачити значних змін як всередині країни, так і в зовнішніх обставинах. Ці зміни потребують і переоцінки завдань, які має виконати політична команда влади. А значить, пункти передвиборчої програми партії мають бути доповнені новими зобов'язаннями", - зазначив Подоляк.

Він нагадав, що вже розроблено доволі детальний План трансформації України, який і став основою для роботи між депутатами, представниками уряду та Офісу Президента.

Читайте також: Відставки на рівні спікера або міністра не є питанням особистих відносин – Подоляк

"Це і є ключова тема виїзної зустрічі в Трускавці. План трансформації об'єднує ті реформи, проєкти і підготовку завдань, які мають бути реалізовані або повноцінно розпочаті за найближчі рік-два. Там цілком очевидні речі - інфраструктура, оновлення правової основи держави, трансформація енергетики, розвиток передових галузей, істотний перегляд політики щодо видобутку і переробки стратегічної сировини, соціальна трансформація, розвиток зовнішньополітичних інструментів", - наголосив Подоляк.

При цьому він зазначив, що для виконання цього Плану трансформації потрібні десятки рішень - насамперед, на рівні парламенту. "Тому ключова умова - це розуміння кожним членом команди влади, що час не повинен витрачатися даремно. Українське суспільство не може і не буде чекати, поки в парламенті "награються" в блокування, затягування і в суперечки заради суперечок. Швидкість роботи і чіткість реалізації завдань для трансформації України - це ключові параметри, за якими Президент буде оцінювати внесок кожного члена команди в загальний результат", - наголосив радник керівника Офісу Президента.

Читайте також: Подоляк розповів, чи варто очікувати від Зеленського «сенсацій» у Трускавці

Як повідомляв Укрінформ, у Трускавці проходить виїзне розширене засідання парламентської фракції "Слуга народу". Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк у коментарі журналістам розповів, що Президент Володимир Зеленський може поспілкуватися з журналістами під час виїзного засідання фракції партії "Слуга народу" в Трускавці.

Фото: ОП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-