Офіс Президента

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

13 липня 2024

12 липня 2024


В ОП пояснили, що мається на увазі під «ударами вглиб Росії»

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що під «ударами вглиб Росії» слід розуміти не демонстраційні поодинокі удари, а системне руйнування передусім російських авіабаз і військових виробництв.

11 липня 2024


Єрмак: Україна задоволена результатами саміту НАТО, наступна зупинка - запрошення до членства

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак висловив задоволення щодо результатів саміту НАТО у Вашингтоні та заявив, що наступною зупинкою має бути запрошення України до членства в Альянсі.

08 липня 2024

05 липня 2024


Зеленський привітав 248 нових суддів, які склали присягу

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у церемонії складання присяги новопризначеними суддями. Присягу склали 248 суддів місцевих судів, з них 208 – судді загальних місцевих судів, 22 – адміністративних судів, 18 – господарських судів.

04 липня 2024

02 липня 2024


У переговорах щодо безпекової угоди з Чехією є суттєвий прогрес - Офіс президента

Про суттєвий прогрес у підготовці проєкту безпекової угоди з Чехією було заявлено після переговорів заступника керівника Офісу Президента Ігоря Жовкви з генеральним директором з питань безпеки та багатосторонніх відносин Міністерства закордонних справ Чеської Республіки Давидом Конецьким.

25 червня 2024


Після рішення щодо Криму ЄСПЛ зможе перейти до розгляду індивідуальних заяв - ОП

Після того, як Європейський суд з прав людини визнав уряд РФ відповідальним за адміністративну практику порушень прав людини на тимчасово окупованій території Криму, суд зможе перейти до розгляду індивідуальних заяв.

24 червня 2024

21 червня 2024

20 червня 2024

19 червня 2024

17 червня 2024


В ОП з’ясовують, чи справді деякі країни відкликали підписи під комюніке Саміту миру

Інформація про те, що Ірак та Йорданія відкликали свої підписи під комюніке на Саміті миру перевіряється, бо ці країни відображалися як підписанти документа під час міжнародної конференції.

16 червня 2024

14 червня 2024


Китай відійшов від свого першого мирного плану, який починався з відновлення суверенітету України - ОП

У першому мирному плані Китаю стосовно російської агресії проти України пунктом номер один було відновлення територіальної цілісності і суверенітету. Нова ж пропозиція не відображає ті початкові намагання КНР повернутися до міжнародного права.


Безпекова угода зі США містить механізм екстреного реагування - ОП

Укладена на полях саміту G7 безпекова угода зі Сполученими Штатами містить механізм екстреного реагування, який передбачає, що після перемоги, у разі повторної агресії Росії, протягом 24 годин США реагуватимуть зовсім по-іншому, ніж реагували у 2022 році.

08 червня 2024

05 червня 2024


В ОП обговорили створення Вищого адмінсуду з представниками програми USAID

Заступниця керівника Офісу Президента Ірина Мудра провела зустріч із представниками програми USAID «Справедливість для всіх» та її очільником Девідом М. Воном, де обговорили кадрове забезпечення судової системи та створення Вищого адміністративного суду.

30 травня 2024


Заступник міністра фінансів США обговорив у Києві посилення санкцій проти Росії

Заступник міністра фінансів США Воллі Адеємо обговорив із заступницею керівника Офісу Президента України Іриною Мудрою посилення зусиль з обмеження закупівель Росією пріоритетних товарів подвійного призначення.

28 травня 2024


Суд призначив запобіжний захід ексзаступнику керівника ОП Смирнову - заставу в 10 мільйонів

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді 10 млн гривень застави колишньому заступнику керівника Офісу Президента, підозрюваному в незаконному збагаченні на 15,7 млн грн.

23 травня 2024


Україна підпише безпекову угоду з Грецією найближчим часом - ОП

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква під час зустрічі у Києві зі спеціальним уповноваженим МЗС Греції з питань України Спиридоном Ламбрідісом домовився завершити переговори щодо підготовки двосторонньої безпекової угоди.

22 травня 2024


Єрмак закликав молодіжних лідерів поширювати інформацію про Саміт миру

Під час зустрічі з представниками Ради з молодіжних питань при Президентові України та молодіжними лідерами країн Глобального Півдня керівник Офісу Президента Андрій Єрмак закликав їх поширювати інформацію про Глобальний саміт миру.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-