Офіс Президента

09 липня 2020

04 липня 2020

03 липня 2020


За три дні перевірок виявили понад 2,7 тисячі порушень карантину – нарада в ОП

За три дні перевірок об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, продуктових ринків та закладів громадського харчування виявлено 2788 порушень карантинних заходів, про що складено протоколи та приписи.

02 липня 2020

01 липня 2020

30 червня 2020


Гірники прийшли страйкувати на Банкову

Біля Офісу Президента розпочалася безстрокова акція протесту шахтарів компаній "Мирноградвугілля", "Добропіллявугілля", "Селидіввугілля", а також шахт Львівсько-Волинського басейну.

28 червня 2020

27 червня 2020


Під ОП вимагають легалізувати медичний канабіс

Під будівлею Офісу Президента проходить акція, учасники якої заявляють про необхідність правового регулювання контрольованого обігу канабісу та його похідних для наукових та медичних потреб.

26 червня 2020


Зеленський подивився, як працюють "ваги" для вантажівок на Херсонщині

Президент України Володимир Зеленський оглянув перебіг будівництва автомобільних доріг у Херсонській області та ознайомився з роботою пункту габаритно-вагового контролю «Консул» на трасі М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ.


Кримськотатарський прапор для всього світу став символом нескореності – ОП

Зображена на кримськотатарському прапорі золота тамга на блакитному фоні для всього світу стала символом нескореності та мужності, боротьби за свої права та за повернення Криму під контроль України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-