Офіс Президента

26 вересня 2023

24 вересня 2023

22 вересня 2023

20 вересня 2023


Зеленський обговорив із президентом Чилі можливість організації саміту Україна - Латинська Америка

На полях 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку Президент Володимир Зеленський і Президент Республіки Чилі Габріель Борич обговорили можливість організації саміту Україна – Латинська Америка.

19 вересня 2023


Правоохоронці вивчають обставини удару по Костянтинівці - Подоляк

Правоохоронці проводять ґрунтовне та детальне розслідування кожного інциденту в межах фіксації та документації російських воєнних злочинів в Україні, зокрема вивчають обставини удару по Костянтинівці.

18 вересня 2023

17 вересня 2023

16 вересня 2023

15 вересня 2023


В ОП провели онлайн-зустріч із політичними та громадськими діячами країн Латинської Америки

В Офісі Президента відбулася зустріч у режимі відеоконференції з представниками громадсько-політичних спільнот низки країн Латинської Америки щодо наслідків російської агресії та реалізації української Формули миру.

14 вересня 2023

13 вересня 2023

12 вересня 2023

11 вересня 2023


В ОП подякували Естонії за лідерство в розробці механізму передачі російських активів

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква обговорив із заступницею міністра закордонних справ Естонії Кюлліке Сілласте-Еллінг реалізацію української Формули миру та притягнення РФ до відповідальності.

10 вересня 2023


В ОП сподіваються на швидке погодження рішення про надання Україні ракет ATACMS

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак заявив, що питання щодо передачі Києву далекобійних ракет ATACMS порушується у кожній розмові з радником президента США з питань національної безпеки Джейком Салліваном.

09 вересня 2023

08 вересня 2023


Санкції, гарантії безпеки та Формула миру: в ОП хочуть залучити молодь до роботи над документами

Офіс Президента зацікавлений у залученні активної молоді до роботи над напрацюванням надзвичайно важливих для України документів щодо санкцій, гарантій безпеки, Формули миру, екологічних питань, повернення незаконно депортованих українських дітей.

05 вересня 2023


В ООН досі не бачать достатньо доказів геноциду Росії проти України — на Банковій відреагували

У Офісі Президента розкритикували Комісію ООН з розслідування злочинів в Україні, яка не змогла знайти достатньо доказів, що Росія чинить геноцид проти українців, і назвали таку поведінку політичною беззубістю та непрямим заохоченням злочинця.

04 вересня 2023


Шмигаль провів нараду про покращення бізнес-клімату та антикорупційні реформи

Заходи щодо дерегуляції та покращення бізнес-клімату, вдосконалення банківської системи та низку інших питань обговорив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на великій міжвідомчій нараді за участю урядовців, представників Офісу Президента, Нацбанку, центральних органів виконавчої влади.

02 вересня 2023


Єрмак у розмові із Салліваном озвучив потреби для продовження звільнення України від росіян

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у розмові з радником Президента Сполучених Штатів Америки з питань національної безпеки Джейком Салліваном озвучив потреби українського війська для продовження дій зі звільнення України від російських загарбників.

01 вересня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-