Офіс Президента

04 березня 2021

03 березня 2021


В ОП хочуть проаналізувати рішення судів щодо ветеранів та активістів з 2014 року

В Офісі Президента ініціювали створення механізму для аналізу актуальних і резонансних кримінальних справ та вироків із 2014 року проти ветеранів війни та громадських діячів на предмет свавілля чиновників, правоохоронців і несправедливих рішень суддів.


Рада з підприємництва планує за місяць представити перший пакет пропозицій - ОП

Активний темп роботи Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва дасть змогу в найближчий місяць вийти на перший пакет узгоджених пропозицій законодавчих змін для спрощення життя невеликому бізнесу. 

02 березня 2021


В ОП вважають, що офіційну реакцію Президента на справу Стерненка будуть сприймати як тиск

Будь-яка офіційна реакція з боку Президента на рішення суду першої інстанції у справі активіста Сергія Стерненка наразі може розглядатися як тиск на суд апеляційної інстанції та сторону обвинувачення.

01 березня 2021

27 лютого 2021

25 лютого 2021


В ОП обговорили підготовку до Міжнародної конференції з питань реформ в Україні

Заступник керівника ОП Ігор Жовква обговорив телефоном підготовку до Міжнародної конференції з питань реформ в Україні з керівником Служби дипломатичних радників президента Швейцарії Теренсом Біллетером.


В ОП розраховують на зростання присутності еміратських компаній в Україні

Керівник Офісу глави держави Андрій Єрмак під час засідання Українсько-еміратської координаційної ради заявив, що її робота сприятиме подальшому розвитку та поглибленню двосторонніх відносин держав.


В ОП анонсували телемарафон до Дня спротиву окупації Криму

У п’ятницю, 26 лютого, відбудеться телемарафон до Дня спротиву окупації Росією Криму та з нагоди відзначення річниці проведення у 2014 році в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України.

24 лютого 2021

23 лютого 2021

22 лютого 2021

18 лютого 2021


Радник Єрмака виступає за створення нацагентства з контрпропаганди

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк вважає, що для ефективної контрпропаганди потрібна робота структури на кшталт національного агентства стратегічних комунікацій, яке інтегруватиме модераційні функції з єдиного голосу всередині країни.


На Банковій не бачать підстав закривати інші телеканали, хоч деякі й «виглядають дивно»

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк не вбачає наразі зв'язку між історією із санкціями проти телеканалів з так званого "пулу Медведчука" з іншими українськими телеканалами.

17 лютого 2021


Кримська платформа і протидія Росії: делегація в ПАРЄ розповіла Зеленському про успіхи

Президент України Володимир Зеленський обговорив з представниками делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи, Міністерства закордонних справ та Офісу Президента діяльність України в ПАРЄ і висловив задоволення їх роботою.

16 лютого 2021

15 лютого 2021


В Офісі Президента пропонують створити клієнтську базу споживачів газу

В Офісі Президента планують створити портал з клієнтською базою споживачів газу, яка в майбутньому дасть змогу державі виокремлювати категорії вразливих споживачів і надавати їм цільову грошову допомогу.

13 лютого 2021


Банкова - про засідання РНБО: Для усунення загроз нацбезпеці потрібні жорсткі рішення

Президент Володимир Зеленський запланував засідання Ради національної безпеки і оборони на 19 лютого для ухвалення рішень, спрямованих на усунення загроз національній безпеці держави.

12 лютого 2021

11 лютого 2021

10 лютого 2021


Греція обіцяє сприяти Україні в отриманні COVID-вакцини — ОП

Президент Володимир Зеленський обговорив з Президентом Грецької Республіки Катеріною Сакелларопулу питання протидії пандемії COVID-19, можливості отримати сертифіковану вакцину та запросив на урочистості до 30-річчя незалежності України.

09 лютого 2021

08 лютого 2021


Повернення і реабілітація полонених: в ОП розраховують на співпрацю з Червоним Хрестом

Україна зацікавлена у гуманітарній співпраці з Міжнародним та Національним комітетами Червоного Хреста у питаннях повернення наших співгромадян з полону і таборів та їхньої подальшої реабілітації.

07 лютого 2021


У трьох областях реалізують масштабний інфраструктурний проєкт - «Мале Карпатське коло»

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко наголосив, що центральна влада готова і надалі підтримувати проєкт «Мале Карпатське коло», сприяти залученню інвесторів, щоб реалізувати його в найближчій перспективі.

04 лютого 2021


Пропаганда - це не свобода слова: в ОП прокоментували реакцію світу на «ТБ-санкції»

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк вважає підтримку західними країнами рішення РНБО про введення санкцій проти трьох проросійських телеканалів «логічною і природною», оскільки Україна захищає свободу слова від пропагандистської активності РФ.

03 лютого 2021


В ОП вважають, що на засіданні Ради асоціації варто зафіксувати відсутність загроз безвізу

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква вважає, що за результатами майбутнього засідання Ради асоціації Україна-Європейський Союз має бути зафіксована відсутність загроз безвізовому режиму.

02 лютого 2021

01 лютого 2021


Інтерв’ю Зеленського Axios показало акценти його бачення відносин зі Штатами - ОП

Інтерв’ю Президента Володимира Зеленського програмі Axios розставило ключові акценти його бачення місця України на світовій арені та відносин зі стратегічним партнером - Сполученими Штатами Америки.

31 січня 2021


Єрмак пояснив, чому Татарова не звільняють з Офісу Президента

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що звинувачення на адресу його заступника Олега Татарова, який є фігурантом розслідування щодо квартир для Нацгвардії, не мають жодного відношення до його нинішньої роботи в ОП, оскільки є подіями 4-річної давнини.

28 січня 2021


Зеленський квапить із реформою митниці

Президент Володимир Зеленський наполягає на прискоренні процесу реформування української митниці, яка має стати прозорим, зрозумілим та зручним сервісом для підприємців і громадян.


«Історичний поворот»: в ОП прокоментували рішення Ради щодо СБУ і Бюро економічної безпеки

Ухвалення Верховною Радою закону про Бюро економічної безпеки і законопроекту в першому читанні про зміни в діяльності СБУ є історичним поворотом для українських правоохоронних органів.

27 січня 2021


«Ідеально для інтересів України»: в ОП прокоментували розмову Байдена з Путіним

Телефонна розмова президента США Джо Байдена з президентом Росії Володимиром Путіним за своєю наповненістю виглядає ідеально для інтересів України і показує, що шанс Росії на мінімально нормальні відносини з Америкою і цивілізованим світом - повне припинення агресивної політики.

26 січня 2021


Закон про референдум заснований на тому, що вже є в Конституції - Подоляк

Норми ухваленого парламентом ініційованого Президентом Зеленським закону про референдум засновані на тому, що вже міститься в Конституції України і що вже конкретизовано в рішеннях Конституційного Суду.

25 січня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-