Офіс Президента

30 липня 2021

29 липня 2021


Евген Чолій провів зустріч із заступником керівника Офісу Президента України

Президент ГО «Україна 2050», колишній очільник Світового конґресу українців Евген Чолій під час онлайн-зустрічі з заступником керівника Офісу Президента України з питань зовнішньої політики та розвитку стратегічного партнерства Андрієм Сибігою обговорив пріоритети, ініціативи та стратегічні питання щодо України та подальшу співпрацю для їх досягнення.

28 липня 2021


Візит Зеленського до США: В ОП кажуть, що вже домовилися підписати три документи

Заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець обговорив перебіг оборонних реформ в Україні та підготовку візиту Президента Зеленського до США з аташе з питань армії та оборони Бріттані Стюарт та представниками Посольства Сполучених Штатів.

27 липня 2021

23 липня 2021


Консультативна рада розглянула збільшення фінансування програм для ветеранів війни

Консультативна рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України розглянула питання щодо збільшення фінансування низки програм для ветеранів, зокрема щодо забезпечення житлом захисників України.

20 липня 2021


Сибіга зустрівся зі співзасновницею німецького «Центру ліберальної сучасності»

Заступник керівника Офісу Президента України Андрій Сибіга провів зустріч зі співзасновницею громадської організації «Центр ліберальної сучасності» (м.Берлін, ФРН), директоркою проєктів для Східної та Центральної Європи Марілуїзою Бек.


В ОП обговорили пришвидшення вакцинації та реалізацію проєктів «Великого будівництва»

Ситуацію з готовністю лікарень до прийому COVID-хворих, пришвидшення вакцинації та реалізацію проєктів «Великого будівництва» обговорили на нараді під головуванням заступника керівника ОП Кирила Тимошенка.

16 липня 2021

15 липня 2021

14 липня 2021


ОП: Рішення Верховного Суду щодо Тупицького - спроба зірвати судову реформу

Президент Володимир Зеленський неприємно здивований рішенням Верховного Суду про визнання протиправним його указу щодо скасування призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного Суду й неодмінно скористається своїм правом на оскарження.


На Банковій прокоментували ухвалення закону про реформу ВРП

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк назвав прийняття Верховної Радою закону про реформування Вищої ради правосуддя однією з ключових подій усього політичного сезону і запевнив, що тепер в Україні буде забезпечена реальна судова реформа.

13 липня 2021

12 липня 2021


ОП: Зустріч Зеленського з міністром оборони ФРН не планувалася, тому «її неможливо скасувати»

В Офісі Президента України заявляють, що зустріч глави держави Володимира Зеленського, який перебуває з візитом у Німеччині, з міністром оборони ФРН Аннеґрет Крамп-Карренбауер не планувалася, а всі повідомлення про її скасування є неправдивими.

09 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-