Наступного тижня плануються два позачергових засідання Ради - Корнієнко

Наступного тижня плануються два позачергових засідання Ради - Корнієнко

Укрінформ
Наступного тижня Верховна Рада збереться на два позачергові засідання – у вівторок та четвер. Їх може скликати Президент Володимир Зеленський.

Про таке в коментарі "Радіо Свобода" розповів голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає Укрінформ.

«Наступного тижня планується два засідання – у вівторок(13 липня – ред.) та четвер(15 липня – ред.). Швидше за все, їх буде просити скликати Президент України. Засідання у вівторок буде присвячене ухваленню закону про реформу «Укроборонпрому» та іншим законопроєктам, зокрема розглядається можливість розгляду законопроєкту про обіг медичного канабісу в першому читанні, про «Укроборонпром» – в другому читанні», – заявив Корнієнко.

Читайте також: Рада може ухвалити законопроєкт про олігархів на цій сесії - Корнієнко

За його словами, під час позачергових засідань також розглянуть зміни до бюджету, пов’язані з програмою «Велика реставрація», виділенням коштів на зарплатню в центрі «Охматдит».

«Щодо засідання у четвер, то мова більше буде йти про екологічні закони. Там цілий пакет, близько восьми законів. Вони присвячені різним регулюванням в екологічній сфері, приєднання України до такої екологічної ініціативи як «Смарагдова мережа», підсилення різних моментів у лісовій галузі, - тобто екологічні закони. Також закони про цифровізацію, реформу цифрової трансформації. Теж, швидше за все, будуть розглядатися на позачерговому засіданні «закон про paperless», який потрібно до 24 серпня ухвалити, законопроєкт про «Дія Сіті» в другому читанні, законопроєкт про віртуальні активи», – заявив Корнієнко.

Читайте також: Законопроєкт про великий герб Рада може розглянути у День Незалежності – Корнієнко

Також Корнієнко очікує, що сам пленарний тиждень буде дуже насиченим.

"Там будуть (законопроєкти – ред.) про завершення судової реформи, принаймні цього етапу, законопроєкти про Вищу раду правосуддя, законопроєкт про реформу корпоративного управління, законопроєкти про подолання вето Президента з питань судової реформи – законопроєкт 3711 (Про перезапуск Вищої кваліфікаційної комісії суддів – ред.). Сьогодні президент вето наклав, ми плануємо його подолати у вівторок. Це подолання вето щодо законопроєкту про старост та деякі законопроєкти, пов’язані з освітою», – зазначив Корнієнко.

Читайте також: «Слуги» підтримають «судові» законопроєкти з рекомендаціями Венеційської комісії – Корнієнко

Нагадаємо: Верховна Рада 29 червня підтримала в другому читанні законопроєкт 3711-д про внесення змін до закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Перед тим парламент розглянув понад сотню правок. Ті з них, які не отримали підтримки профільного комітету з правової політики, були відхилені, за винятком правки, яка надає вирішальне право голосу при формуванні комісії з відбору членів ВККС міжнародним експертам. Правки, підтримані комітетом, були схвалені.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-