«Слуги» підтримають «судові» законопроєкти з рекомендаціями Венеційської комісії – Корнієнко

«Слуги» підтримають «судові» законопроєкти з рекомендаціями Венеційської комісії – Корнієнко

Укрінформ
Народні депутати із фракції «Слуга народу» підтримуватимуть судову реформу, якщо вона відповідатиме рекомендаціям Венеційської комісії.

Про це сказав перший заступник голови фракції «СН» Олександр Корнієнко під час засідання Погоджувальної ради, передає кореспондент Укрінформу.

«Наша фракція буде підтримувати реформу (судову – ред.) у повній відповідності до рекомендацій Венеційської комісії. Це буде стосуватися Вищої кваліфікаційної комісії, Вищої ради правосуддя. Ми будемо робити той варіант реформування судової системи, який буде дозволяти максимально швидко, оперативно та якісно провести очищення судової системи, підвищити якість роботи суддів», – сказав він.

Депутат також зауважив, що наразі в порядку денному парламенту є важливий законопроєкт для реалізацію судової реформи. Так, йдеться про проєкт закону №3711-Д «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України». Корнієнко вважає за необхідне ухвалити його до кінця парламентської сесії.

Крім цього, народний депутат зазначив, що до кінця сесії парламент має розглянути «пакет законопроєктів, пов‘язаних із міжнародними процесами, це реформа банківської системи, наприклад, подолання вето щодо закону про недостовірне декларування».

Читайте також: Ринок землі: у Раді хочуть послухати Лещенка

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 18 червня почала розгляд поправок до другого читання законопроєкту № 3711-д «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України», яким регулюється процедура відбору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Всього розглянуто 11 з 531 поправки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-