Слуга народу

21 листопада 2019

Іванісов складе мандат, якщо його судимість підтвердиться — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вже 21 листопада змусити скласти мандат нардепа з фракції "Слуга народу" Романа Іванісова, якщо у нього буде підтвердження озвучених раніше кричущих фактів про цього політика.

20 листопада 2019

Арахамія вважає, що Іванісов на час перевірки має “здати партквиток”

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає, що нардепу Роману Іванісову треба призупинити членство в партії на час проведення всебічної перевірки та з‘ясування всіх обставин інциденту за участю Іванісова.

“Просили навести порядок без погроз”: Корявченков прокоментував записи з Кривого Рогу

Група депутатів від «Слуги народу» зустрічалася з новим керівником поліції Кривого Рогу, щоб передати очікування містян і попросити краще співпрацювати з прокуратурою, стверджує депутат від «Слуги народу» Юрій Корявченков.

19 листопада 2019

15 листопада 2019

“Слузі народу” поки бракує п’ять голосів за виключення Полякова

Фракції “Слуга народу” поки бракує п'ять голосів для позитивного голосування щодо виключення зі свого складу народного депутат Антона Полякова, водночас в об'єднанні фактично солідарна позиція стосовно виключення Анни Скороход.

"Євросолідарність" вимагає відкрити справи проти двох депутатів від "Слуги народу"

"Європейська солідарність" вимагає від СБУ та ДБР відкрити кримінальні провадження через висловлювання двох депутатів від "Слуги народу" Євгена Шевченка та Максима Ткаченка, які, як вважають в "ЄС", виправдовують російську агресію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-