Слуга народу

13 жовтня 2021


Стефанчук анонсував «гарячі» дискусії щодо відкликання Третьякової з посади глави комітету ВР

Голова ВР Руслан Стефанчук вважає, що обговорення на фракції «Слуга народу» можливого відкликання Галини Третьякової з посади керівника Комітету ВР з питань соцполітики через слова про смерть депутата Антона Полякова буде гострим.

08 жовтня 2021


«Слугу» Третьякову просять відсторонити від п’яти засідань за слова про смерть колеги

Усі парламентські фракції та депутатські групи звернулися до Комітету Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту щодо відсторонення народного депутата від "Слуги народу" Галини Третьякової від участі у п’яти пленарних засіданнях ВР через висловлювання щодо смерті члена депутатської групи "Партія "За майбутнє" Антона Полякова.

07 жовтня 2021


«Слуги» пропонують Стефанчука та Корнієнка на посади спікера та першого віцеспікера Ради

Народні депутати від парламентської фракції "Слуга народу" делегують першого заступника Голови Верховної Ради Руслана Стефанчук та голову партії "СН", першого заступника голови однойменної фракції на посади Голови ВР та першого заступника Голови ВР відповідно.


Разумков почав свій виступ цитатою з передвиборчої програми Зеленського

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков розпочав свій виступ під час розгляду питання про його відкликання з посади із цитування початку передвиборчої програми Президента Володимира Зеленського.


Довибори у ВР: ЦВК змінила прізвище «двійника» кандидата

Центральна виборча комісія змінила ім’я одного із зареєстрованих кандидатів у народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі №197 (Черкаська область), який за шість днів до реєстрації став повним тезкою кандидата від “Слуги народу”, чинного міського голови Золотоноші Віталія Войцехівського.

06 жовтня 2021


Напад на журналістів: «слуги» закликають провести об’єктивне розслідування

Народні депутати від фракції "Слуга народу" у Верховній Раді звернулися до генерального прокурора Ірини Венедіктової та голови Національної поліції Ігоря Клименко щодо проведення об‘єктивного досудового розслідування за фактом перешкоджання журналістській діяльності знімальній групі програми "Схеми".

05 жовтня 2021


Зміни у керівництві ВР: «Слуги» підтримують призначення Корнієнка першим віцеспікером – депутат

Народні депутати з фракції «Слуга народу» підтримують ідею призначення голови партії «СН», першого заступника керівника її фракції у Верховній Раді Олександра Корнієнка на посаду першого віцеспікера у разі змін у керівництві парламенту.

04 жовтня 2021

03 жовтня 2021


Разумков орієнтований на особисте політичне життя і сторониться однопартійців – Президент

Президент Володимир Зеленський вважає, що Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, якого фракція "Слуга народу" планує відкликати з посади, будує своє особисте політичне життя і сторониться однопартійців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-