Судова реформа

15 лютого 2020

11 лютого 2020

05 лютого 2020

29 січня 2020

26 січня 2020

24 січня 2020

21 січня 2020

Судова реформа Зеленського: КСУ перейшов до закритої частини для ухвалення рішення

Велика палата Конституційного суду України перейшла до закритої частини пленарного засідання у справі щодо конституційності окремих положень закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського самоврядування".

Конституційний Суд просять об’єднати справи про судові реформи Порошенка і Зеленського

Представник Верховної Ради у Конституційному Суді Ольга Совгиря вважає, що потрібно об’єднати в одне провадження подання Верховного Суду щодо конституційності судової реформи п’ятого президента Петра Порошенка і чинного глави держави Володимира Зеленського.

16 січня 2020

Конституційний суд взявся за судову реформу Зеленського

Конституційний суд розпочав усні слухання у справі подання Верховного суду щодо конституційності окремих положень закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського самоврядування".

11 січня 2020

07 січня 2020

20 грудня 2019

У Польщі ухвалили зміни до скандальних законів про судову систему

Сейм Польщі увечері в п’ятницю проголосував за внесення змін до кількох законів про судочинство, проти прийняття яких в останні дні протестували значна частина представників судової системи країни та опозиція, а Єврокомісія закликала утриматися від їх прийняття.

Єврокомісія радить Польщі консультуватися перед просуванням правової реформи

Єврокомісія радить владі Польщі утриматися від будь-яких дій у просуванні процедури розгляду законопроєкту про правову реформу до консультацій із Венеційською комісією та всіма зацікавленими сторонами всередині країни.

19 грудня 2019

18 грудня 2019

Порошенко обговорив з головою Венеціанської комісії судову реформу в Україні

Експрезидент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко у Страсбурзі обговорив з головою Європейської комісії за демократію через право (Венеціанської комісії) Джанні Букіккіо судову реформу в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-