Судова реформа

03 серпня 2021


Зеленський підписав закони про перезапуск ВККС та реформу Вищої ради правосуддя

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України» (№3711-Д).

24 липня 2021


Зеленський і Байден обговорять безпеку, енергетику та судову реформу – Кент

Під час майбутньої зустрічі Президента України Володимира Зеленського та Президента США у Вашингтоні будуть обговорюватися питання безпеки, в тому числі енергетичної, та питання реформ, зокрема, правосуддя.

22 липня 2021

21 липня 2021


Веніславський прогнозує конкретні результати судової реформи в листопаді-грудні

Представник Президента у Конституційному Суді , народний депутат від “Слуги народу” Федір Веніславський прогнозує, що конкретні результати судової реформи в Україні можна буде побачити в листопаді - грудні 2021 року.

20 липня 2021


Рада відхилила постанови, які пропонували скасувати закон про реформу ВРП

Верховна Рада на позачерговому засіданні у вівторок відхилила чотири постанови, якими пропонувалося скасувати рішення Верховної Ради про ухвалення закону про обрання членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів.


Рада розблокувала підписання закону про перезапуск ВККС

Парламент відхилив проєкт постанови №3711-д-П2 "Про скасування рішення Верховної Ради про повторне прийняття в цілому з урахуванням пропозицій Президента Закону “Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України”.

19 липня 2021

16 липня 2021

15 липня 2021


МВФ чекає більшого прогресу в українських реформах

Міжнародний валютний фонд (МВФ) позитивно оцінив переговори з міністром фінансів України Сергієм Марченком, однак висловив очікування на подальший діалог і досягнення більшого прогресу реформ в Україні.


ЄС надасть транш Україні після реформування судової системи - Шефчович

Другий транш макрофінансової допомоги Європейського Союзу буде надано Україні відразу після того, як у країні будуть виконані кроки по зміцненню верховенства закону і реформування судової системи.

14 липня 2021


ОП: Рішення Верховного Суду щодо Тупицького - спроба зірвати судову реформу

Президент Володимир Зеленський неприємно здивований рішенням Верховного Суду про визнання протиправним його указу щодо скасування призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного Суду й неодмінно скористається своїм правом на оскарження.

09 липня 2021

07 липня 2021


Глава МЗС Данії вважає недостатньо швидкою судову реформу в Україні

Міністр закордонних справ Данії Єппе Кофод вважає недостатньо швидким прогрес в реформуванні судової системи України і наголошує на важливості дотримання рекомендацій Венеційської комісії при доборі суддів.

30 червня 2021

29 червня 2021


Рада ухвалила закон про перезапуск ВККС

Верховна Рада ухвалила закон щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів, який передбачає вирішальну роль міжнародних експертів у формуванні ВККС.

28 червня 2021

24 червня 2021

09 червня 2021

07 червня 2021


Зеленський розповів голові Венеційської комісії про судову реформу

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із головою Венеційської комісії Джанні Букіккіо та відзначив високий рівень співпраці та консультативну допомогу з боку комісії у впровадженні ключових реформ в Україні.

03 червня 2021

27 травня 2021

21 травня 2021


Посли ЄС і США радять Україні активніше залучати незалежних експертів до судової реформи

Тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін та глава Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас обговорили з Головою Верховної Ради Дмитром Разумковим та заступником керівника Офісу Президента Андрієм Смирновим перебіг судової реформи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-