Корнієнко

14 січня 2022

19 грудня 2021

17 грудня 2021


Зміна керівництва «Голосу»: Железняк заявляє, що це «кримінальний злочин»

Народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк на підсумковій пресконференції Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука закликав спікера відреагувати на оголошення першим заступником Голови ВР Олександром Корнієнком про зміну керівництва фракції "Голос".

15 грудня 2021

08 грудня 2021


Робоча група підготує перші пропозиції про вдосконалення Регламенту ВР до 20 січня – Корнієнко

Члени робочої групи з підготовки комплексних законодавчих пропозицій щодо внесення змін до законів України у сфері парламентського права підготують низку перших пропозицій щодо удосконалення Регламенту Верховної Ради до 20 січня 2022 року.

03 грудня 2021

02 грудня 2021

30 листопада 2021


Корнієнко не підписуватиме подання до КСУ про перенесення виборів Ради

Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко не виключає, що народні депутати направлять до Конституційного Суду України подання щодо можливого перенесення парламентських виборів, але він його не підписуватиме.


У регіонах збирають людей на держпереворот і пропонують по тисячі гривень за день - Корнієнко

Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко заявив, що 1 грудня готуються "підвози" людей до парламенту, які планують заблокувати проходи, і що людям у регіонах пропонують по тисячі гривень на день для участі в держперевороті.

25 листопада 2021

24 листопада 2021

23 листопада 2021


Корнієнко пояснив, чому не відсторонили Трухіна після ДТП під Києвом

Перший заступник Голови Верховної Ради, колишній керівник партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що очільник партійного осередку “СН” на Полтавщині, народний депутат із однойменної парламентської фракції Олександр Трухін не складав повноваження на час слідства у справі про ДТП, бо члени політсили не побачили достатньо інформаційних підстав для цього.

22 листопада 2021


Корнієнко вважає, що українці негативно відреагують на законопроєкт про евтаназію

Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко вважає, що українці негативно відреагують на законопроєкт про евтаназію в разі його реєстрації і подальшого розгляду в парламенті.

21 листопада 2021

16 листопада 2021

15 листопада 2021

08 листопада 2021

05 листопада 2021


Безкоштовних COVID-тестів для депутатів не буде – Корнієнко

Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко спростував повідомлення про нібито безкоштовне тестування на COVID-19 для народних депутатів у межах постанови про допуск до адміністративних будівель ВР на підставі COVID-сертифіката або негативного тесту на коронавірус.

29 жовтня 2021


З'їзд партії «СН» вирішуватиме, чи позбавляти Разумкова мандата - Корнієнко

Питання, чи позбавляти колишнього Голову Верховної Ради Дмитра Разумкова депутатського мандата, буде вирішувати з'їзд партії «Слуга народу», і це залежатиме від подальших голосувань ексспікера.

26 жовтня 2021


Міжпарламентська рада Україна-НАТО: Корнієнко розповів про реформи у сфері оборони

Парламент і уряд України продовжують низку реформ у сфері національної безпеки та оборони, щоб забезпечити просування до стандартів НАТО, і представники держав-членів Альянсу заявили про підтримку прагнень більшості українців щодо приєднання до НАТО.

19 жовтня 2021


Корнієнко не виключає, що Рада цього тижня знову візьметься за закон про олігархів

Новопризначений перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко не виключає, що парламент на цьому тижні повернеться до розгляду в залі закону про олігархів для усунення неузгодженостей.


Корнієнко не виключає спецпроцедури для розгляду законопроєкту про столицю

Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко не виключає застосування спеціальної процедури до розгляду в другому читанні законопроєкту №2143-3 «Про місто Київ – столицю України».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-