Корнієнко

20 липня 2021


Корнієнко не виключає місцевих виборів у деяких громадах Донеччини навесні 2022 року

Голова партії, перший заступник голови парламентської фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко не виключає проведення місцевих виборів у деяких громадах Донецької області навесні 2022 року.


До реєстру олігархів може потрапити до п’яти депутатів Ради – Корнієнко

Голова партії, перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко вважає, що в разі ухвалення президентського законопроєкту №5599, до Реєстру олігархів можуть потрапити близько п’яти народних депутатів.

19 липня 2021

12 липня 2021


Корнієнко прогнозує до 200 голосів «слуг народу» за легалізацію медичного канабісу

Перший заступник голови фракції “Слуга народу” у Верховній Раді, народний депутат Олександр Корнієнко прогнозує, що близько 200 народних депутатів від “СН” підтримають законопроєкт про легалізацію медичного канабісу.

09 липня 2021


Корнієнко вважає, що Юрченко має скласти депутатський мандат після інциденту у Львові

Голова партії, перший заступник голови фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Олександр Корнієнко закликав позафракційного народного депутата Олександра Юрченка, який напередодні начебто скоїв ДТП у Львові, скласти депутатський мандат.

01 липня 2021


Законопроєкт про великий герб Рада може розглянути у День Незалежності – Корнієнко

Голова партії, перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко не виключає, що на День Незалежності України буде проведена позачергова сесія парламенту, на якій депутати розглянуть президентський законопроєкт №5712 «Про великий Державний Герб України».


Рада може ухвалити законопроєкт про олігархів на цій сесії - Корнієнко

Верховна Рада може ухвалити в другому читанні президентський законопроєкт про деолігархізацію (№5599) на цій парламентській сесії за умови, якщо народні депутати не подадуть до нього великої кількості поправок.

29 червня 2021

25 червня 2021

08 червня 2021


Запрошення Зеленського до Байдена спростовує «вкидання» про перешкоди в контактах – Корнієнко

Запрошення Президента України Володимира Зеленського від Президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена відвідати Вашингтон у липні цього року стане продовженням змістовних контактів двох держав.

18 травня 2021


Корнієнко допускає, що звільнення трьох міністрів - не останні кадрові зміни в уряді

Голова партії, перший заступник голови фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Олександр Корнієнко допускає, що відставки міністрів розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, інфраструктури та охорони здоров'я - це не останні кадрові зміни в уряді.


Корнієнко каже, що Ляшку «можна довірити» Міністерство охорони здоров‘я

Перший заступник фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Олександр Корнієнко вважає, що заступнику міністра охорони здоров'я і головному державному санітарному лікарю України Віктору Ляшку «можна довірити» Міністерство охорони здоров‘я.

17 травня 2021

30 квітня 2021

29 квітня 2021


Поліція має перевірити марш вишиванок на предмет пропаганди тоталітарних режимів – Корнієнко

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Олександр Корнієнко негативно ставиться до проведення маршу до річниці створення дивізії "Галичина" і вважає, що поліція має здійснити перевірку на предмет "пропаганди тоталітарних режимів".

20 квітня 2021


У «Слузі народу» відреагували на зустріч депутата Шевченка з Лукашенком

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Євгеній Шевченко, який у Білорусі зустрівся з Олександром Лукашенком, не був делегований на проведення будь-яких перемовин з офіційними особами Білорусі, а фракція "Слуга народу" буде вимагати від нього пояснень при поверненні.

12 квітня 2021

01 квітня 2021

30 березня 2021


У «Слузі народу» поки не бачать необхідності в закритому засіданні з Хомчаком і Тараном

Перший заступник очільника фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко наразі не бачить необхідності проводити закрите засідання Верховної Ради за участю головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака та міністра оборони Андрія Тарана.

29 березня 2021

28 березня 2021

23 березня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-