Закон

05 серпня 2021

04 серпня 2021


Уряд підтримав законопроєкт про держконтроль за обігом продукції з ГМО

Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт «Про державне регулювання генетично-інженерної діяльності та державний контроль за обігом генетично модифікованих організмів і генетично модифікованої продукції для забезпечення продовольчої безпеки».


Президент підписав закон про безкоштовні консульські послуги вразливим категоріям громадян

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання пільг окремим категоріям громадян України, які звертаються за вчиненням консульських дій» № 1666-ІХ.

03 серпня 2021

02 серпня 2021


Зеленський підписав закон про ліквідацію банків і виплати кредиторам

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізмів виведення банків з ринку та задоволення вимог кредиторів цих банків» № 1588-ІХ.


Зеленський підписав закон про банки, що посилює захист вкладників

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення питань організації корпоративного управління в банках та інших питань функціонування банківської системи».

30 липня 2021


Зеленський хоче внести зміни до закону про нацспротив - дав доручення Шмигалю

Президент Володимир Зеленський звернувся до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля із завданням за два місяці подати до Верховної Ради пропозиції щодо внесення змін до Закону «Про основи національного спротиву» з метою повного узгодження його норм з положеннями Конституції України та усунення техніко-юридичних недоліків.

29 липня 2021

27 липня 2021

26 липня 2021


Разумков підписав закони про стимулювання розвитку галузі електротранспорту

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закони, які передбачають внесення змін до Податкового і Митного кодексів для стимулювання розвитку галузі електричного транспорту в Україні, та направив їх на підпис Президенту Володимиру Зеленському.

25 липня 2021

24 липня 2021


Закон про державну підтримку страхування сільгосппродукції набув чинності

В Україні в суботу, 24 липня, набув чинності закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою” №1601-ІХ.

23 липня 2021

22 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-