Закон

03 квітня 2020

Суд просять заборонити підписувати і публікувати "земельний" закон

До Окружного адміністративного суду Києва надійшла заява з проханням заборонити керівництву держави підписувати на публікувати закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

02 квітня 2020

Зміни до бюджету про харчування військових опублікували у "Голосі України"

Закон "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців" опубліковано в офіційному виданні Верховної Ради "Голос України".

01 квітня 2020

Президент підписав закон щодо харчування військових

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення зміни до закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців», який Верховна Рада ухвалила 30 березня.

Разумков підписав закон про соціальні та економічні гарантії через коронавірус

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" (№3275).

31 березня 2020

Мінекономіки створює робочу групу для імплементації закону про ринок землі

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України створює робочу групу для імплементації закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-