Закон

21 жовтня 2020


Президент підписав закон щодо відновлення видачі «пакунків малюка»

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» № 930-ІХ. 

19 жовтня 2020


Стефанчук просить список законів, де залишились «ідеї ленінського комунізму»

Перший заступник Голови Верховної Ради, представник Президента в парламенті Руслан Стефанчук закликав народних депутатів зосередитися на якості законопроєктів та сформувати список застарілих законодавчих актів, ухвалених ще за радянських часів.

14 жовтня 2020

13 жовтня 2020


Опитування на дільницях у день голосування не матиме законних підстав – Айвазовська

Законних підстав для проведення опитування громадян у день місцевих виборів на виборчих дільницях немає, а якщо опитування відбуватиметься на вулиці - це також не матиме юридичних наслідків.

12 жовтня 2020


Зеленський підписав закон про звільнення переселенців від туристичного збору

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих умов надання пільг із сплати туристичного збору та податку на нерухоме майно».

10 жовтня 2020

08 жовтня 2020

06 жовтня 2020


Зеленський підписав закон про заборону на стягнення майна за валютними кредитами

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті».

02 жовтня 2020

01 жовтня 2020


Закон про е-комунікації дає нові можливості для поліпшення якості телекомпослуг - Київстар

Ухвалений Верховною Радою Закон «Про електронні комунікації» створює нові можливості для суттєвого поліпшення якості телекомунікаційних послуг, їх доступності для кінцевих споживачів і сприятиме реалізації державної стратегії з цифровізації країни та програми «Держава у смартфоні».

30 вересня 2020

29 вересня 2020

28 вересня 2020

26 вересня 2020

25 вересня 2020

24 вересня 2020


Комітет Ради з нацбезпеки 30 вересня розгляне законопроєкт про СБУ

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки планує провести 30 вересня засідання задля додаткового обговорення положень нової редакції законопроєкту №3196 “Про Службу безпеки України”.


Опублікували закон про посилення покарання за викрадення авто

Закон "Про внесення змін до статті 289 Кримінального кодексу України щодо протидії незаконному заволодінню транспортним засобом" (№3301), який посилює покарання за викрадення авто, оприлюднено в офіційній газеті Верховної Ради "Голос України".

23 вересня 2020


У ЄС три умови для подальшого фінансування заходів енергоефективності в Україні

ЄС пропонує закласти в держбюджет України фінансування Фонду енергоефективності, закрити програму "Теплі кредити" як неактуальну та вважати ОСББ основою реформ у галузі енергоефективності.

22 вересня 2020


Раді пропонують ухвалити закон про особливості виборів під час карантину

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, яким пропонується внести зміни до Виборчого кодексу та деяких законів щодо особливостей організації та проведення виборів у період дії карантину (№4117).

21 вересня 2020


Зеленський підписав закон щодо державних портфельних гарантій

Президент підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо надання державних гарантій на портфельній основі та впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом» №873-ІХ.


Зеленський підписав закон про оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги

Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, який Верховна Рада ухвалила 1 вересня 2020 року.

19 вересня 2020


Президент підписав закон, що дозволяє йти на місцеві вибори без довідки про несудимість

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який скасовує обов’язковість для кандидатів у депутати на місцевих виборах подавати під час реєстрації довідку про наявність чи відсутність судимості.

18 вересня 2020


НАБУ закликає народних депутатів зберегти незалежність бюро

НАБУ закликає народних депутатів зберегти інституційну незалежність відомства при внесенні змін до профільного закону у зв’язку з рішенням Конституційного суду, який визнав неконституційними окремі його положення.


Закон про розвідку допоможе приймати стратегічні рішення в сфері нацбезпеки і оборони - Данілов

Ухвалення парламентом закону «Про розвідку» дозволить забезпечувати керівництво держави якісною розвідувальною інформацією для прийняття стратегічних рішень у сфері забезпечення національної безпеки України.

17 вересня 2020


Рада спростила передачу в оренду майна у сфері фізкультури та спорту

Верховна Рада ухвалила в другому читанні Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту" (проєкт №3550), що передбачає спрощення механізму передачі в оренду майна у цій сфері.


Рада внесла зміни до закону про протимінну діяльність

Верховна Рада ухвалила в другому читанні зміни до закону про протимінну діяльність в Україні (законопроєкт №2618), що має зменшити кількість випадків травматизму та загибелі мирного населення на Сході через замінування територій російськими найманцями.

16 вересня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-