Закон

06 травня 2021


Зеленський підписав закон про «декрет» для чоловіків

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька у догляді за дитиною» № 1401-ІХ щодо рівних прав батьків в отриманні декретної відпустки.

03 травня 2021

30 квітня 2021


Закон про заочне розслідування пішов на підпис Зеленському

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон “Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудового розслідування”.

29 квітня 2021


Рада ухвалила закон, що спрощує подання декларацій

Верховна Рада на позачерговому засіданні у четвер ухвалила Закон №5173 "Про внесення доповнень до закону України "Про запобігання корупції" (щодо удосконалення окремих аспектів декларування", який передбачає усунення деяких перепон у процесі подання декларації.


Зеленський підписав закон про поновлення виплати «лікарняних»

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення зміни до статті 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо соціального захисту у разі настання тимчасової непрацездатності» № 1380-ІХ.


Рада проведе два позачергові засідання: планують розглянути призначення міністра енергетики

У Верховній Раді в четвер, крім чергового пленарного засідання, відбудеться два позачергових, де розглянуть, серед іншого, питання призначення Германа Галущенка на посаду міністра енергетики.

28 квітня 2021


Уряд погодив зміни до закону про Кабмін

Кабінет Міністрів погодив проєкт закону про внесення змін до законів України «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про Кабінет Міністрів України», який внесе на розгляд Верховної Ради.

27 квітня 2021


Рада спростила процедуру спеціального досудового розслідування і заочного засудження

Верховна Рада на позачерговому засіданні ухвалила закон, який спрощує процедуру спеціального досудового розслідування і заочного засудження осіб, котрі вчинили злочини і переховуються від правосуддя за межами України чи на окупованих територіях.


Закон про доступ адвоката до підозрюваного доопрацюють з пропозиціями Президента

Верховна Рада направила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення затриманому, підозрюваному, обвинуваченому, засудженому права на отримання правової допомоги» з пропозиціями Президента на доопрацювання у Комітет з питань правової політики.

26 квітня 2021


Разумков підписав закон, який наближає інтеграцію енергосистеми України до ринку ЄС

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сертифікації оператора системи передачі” (№3364-1-д), який наближає інтеграцію енергосистеми України до ринку ЄС.

24 квітня 2021

22 квітня 2021


Місія ОБСЄ підтвердила, що на окупованих територіях Сходу діють російські закони

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ (СММ ОБСЄ) підтвердила запровадження в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) низки російських норм та законів, що є черговим засвідченням окупації Росією цих українських територій.

21 квітня 2021


Проведення в ОРДЛО виборів у Держдуму порушить і українське, і російське законодавство - експерти

Проведення в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) запланованих на осінь виборів у Держдуму РФ буде порушенням не лише українського законодавства, а й російського.

19 квітня 2021

16 квітня 2021

15 квітня 2021

14 квітня 2021

13 квітня 2021


Голова Верховного Суду оцінила шанси на ухвалення закону про формування ВККС

Голова Верховного Суду Валентина Данішевська вважає, що відсутність консенсусу у питанні формування Вищої кваліфікаційної комісії суддів ставить під сумнів ухвалення закону, який передбачає відновлення роботи цієї комісії.


Закон про закупівлю «пакунків малюка» через ProZorro опублікували в «Голосі України»

Закон щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами «пакунок малюка», що передбачає, зокрема, проведення закупівлі через систему Prozorro, опубліковано у газеті «Голос» України» 13 квітня.

12 квітня 2021


Зеленський підписав закон про закупівлю «пакунків малюка» через ProZorro

Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

09 квітня 2021

08 квітня 2021


Закон про референдум позбавить політиків монополії на ухвалення рішень – Мін’юст

Підписаний Президентом Зеленським закон про всеукраїнський референдум забезпечить громадянам можливість позбутися монополії політиків на вирішення питань загальнодержавного значення.

07 квітня 2021


Нацкомісія пояснила, як оцінюватимуть іспит на володіння українською

Державний іспит на рівень володіння українською мовою складатиметься з чотирьох частин, і результат, який претендент або претендентка отримає за кожну з них, становитиме максимум 25% від загальної оцінки.

06 квітня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-