Закон

21 вересня 2023

18 вересня 2023


Комітет Ради сьогодні розгляне пропозиції Президента до закону про е-декларації - депутат

Комітет ВР з питань антикорупційної політики на засіданні в понеділок розгляне пропозиції Президента Володимира Зеленського до закону про відновлення е-декларування під час воєнного стану.

15 вересня 2023

13 вересня 2023

12 вересня 2023


Уряд пропонує збільшити цьогоріч оборонні видатки на ₴328,5 мільярда

Кабінет Міністрів схвалив проєкт закону “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік” щодо фінансового забезпечення сектору безпеки й оборони та вирішення першочергових питань”.


Україні під час вступу до ЄС треба імплементувати близько 3000 актів європейського права - урядовець

Україні під час вступного процесу до Європейського Союзу треба буде імплементувати близько 3 тис. актів європейського права, аби адаптувати до нього українське законодавство.

08 вересня 2023

06 вересня 2023


Рада ухвалила закон про відповідальність за порушення правил експлуатації бойових машин

Верховна Рада ухвалила закон про відповідальність за скоєння військових кримінальних правопорушень, пов’язаних із порушеннями правил експлуатації бойових чи спеціальних машин, виконання польотів чи підготовки до них, кораблеводіння.


Закон про відповідальність за несвоєчасне подання декларацій: НАЗК попросить Зеленського накласти вето

Національне агентство з питань запобігання корупції звернеться до Президента України Володимира Зеленського з проханням накласти вето на ухвалений народними депутатами закон №9587-Д.

05 вересня 2023


Рада ухвалила закон про покарання чиновників за несвоєчасне подання декларацій

Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та інших законів щодо удосконалення порядку притягнення до відповідальності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

03 вересня 2023

02 вересня 2023


Зеленський про покарання для тих, хто грабував Україну: Закон повинен працювати

Після перемоги Україна стане іншою. Кордони будуть колишніми, бурхлива демократія залишиться, і, як завжди, свобода буде однією з найбільших у Європі, однак не буде місця тим, хто грабував країну.

31 серпня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-