Закон

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

20 червня 2024

19 червня 2024


Новий закон про «автоцивілку» сприятиме захисту прав споживачів - НБУ

Закон України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», який Президент підписав 17 червня 2024 року, забезпечить подальший розвиток цього сегменту ринку та наблизить його функціонування до стандартів ЄС.

18 червня 2024


Рада ухвалила закон про регулювання ринку підакцизних товарів

Верховна Рада України ухвалила закон про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального.


Рада ухвалила закон про «клуб білого бізнесу»

Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства".


Зеленський підписав закон про сертифікати на книжки в «Дії» та субсидії для книгарень

Президент Володимир Зеленський підписав Закон України щодо уточнення діяльності Українського інституту книги з підтримки розповсюджувачів видавничої продукції та надання державної допомоги на придбання книг.

17 червня 2024

15 червня 2024

13 червня 2024


ЄС закликав владу Грузії припинити утиски проти громадянського суспільства країни

Євросоюз висловив жаль щодо дій влади Грузії, спрямованих на подавлення громадянського суспільства, і закликав припинити кампанію дезінформації у Грузії проти ЄС та європейських цінностей.

12 червня 2024

08 червня 2024

07 червня 2024

06 червня 2024

05 червня 2024


Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про заборону демонтажу мереж е-комунікацій

Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт щодо сприяння у забезпеченні сталого функціонування електронних комунікаційних мереж та надання електронних комунікаційних послуг, а також заборони демонтажу електронних комунікаційних мереж в умовах надзвичайних ситуацій, надзвичайного та воєнного стану.

04 червня 2024


Рада планує вдосконалити порядок надання компенсацій за зруйноване майно переселенців

Верховна Рада України підтримала у першому читанні законопроєкт щодо компенсації за знищене чи пошкоджене майно, що перебуває на територіях ведення активних бойових дій або тимчасово окупованих Російською Федерацією.

03 червня 2024

01 червня 2024

31 травня 2024


Байден - про засудження Трампа: Ніхто не вищий за закон

Чинний глава Білого дому Джо Байден прокоментував рішення журі в суді Мангеттена щодо визнання експрезидента Дональда Трампа винним у справі про підкуп порнозірки, заявивши, що це стало підтвердженням принципу правосуддя.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-