Держдеп квапить Україну з реформами корпоративного управління і децентралізації

Держдеп квапить Україну з реформами корпоративного управління і децентралізації

Укрінформ
Україна має відновити досягнутий за попередні роки успіх у реформах щодо корпоративного управління й децентралізації, аби поліпшити економічні показники та інвестиційні можливості.

На цьому наголосив заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент під час онлайн-конференції «Україна в Вашингтоні», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Питання корпоративного управління є одним із ключових пакетів реформ, які підтримувала адміністрація Обами-Байдена після Революції гідності. І це є критично важливим компонентом для того, щоби Україна досягла успіху, оскільки українські корпорації – чи то державні підприємства, чи приватні компанії – потребують належного управління, незалежності від державного втручання, а також відповідальності за міжнародними стандартами», - заявив представник Держдепартаменту США.

В іншому разі, за його словами, українські компанії не будуть конкурентоспроможними, а «американський бізнес, так само як і інші інвестори, все частіше шукатимуть можливості, щоби вкласти свої гроші в іншому місці».

Читайте також: Кадровий бум в Нафтогазі: як це вплине на реформу корпоративного управління в держсекторі

Кент зауважив, що це питання є дуже важливою частиною нинішнього діалогу США з українською владою.

За його словами, ще одне важливе питання, де потрібен поступ, - децентралізація й відхід від радянської корумпованої системи. Ця реформа створює потужні можливості для регіонів приймати рішення, які змінюють життя людей безпосередньо на місцях, зауважив Кент.

«І в цьому є сутність відповідального управління та демократії – коли люди мають право голосу, а також можливість для вирішення проблемних питань своєї громади»,- підкреслив представник Держдепу.

Читайте також: Корумповані сили в Україні і агресія Росії прагнуть досягти однакових цілей – Блінкен

Як повідомляв Укрінформ, держсекретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва минулого тижня наголошував на необхідності для України поновити прогрес у реформах, а також у боротьбі з корупцією. У США підкреслюють, що ефективна відповідь на цей виклик є не менш важливою для України, ніж протистояння зовнішній агресії з боку РФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-