Держдеп

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

15 липня 2024

10 липня 2024

09 липня 2024

02 липня 2024


Єрмак і Блінкен обговорили саміт НАТО та енергобезпеку України

Держсекретар США Ентоні Блінкен обговорив з керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком питання євроатлантичної інтеграції, посилення обороноспроможності, енергетичну безпеку та інші важливіпитання.


Безпекова угода з Україною не замінює її інтеграції в НАТО - Держдеп

Сполучені Штати розглядають двосторонню угоду у сфері безпеки з Україною не в якості замінника її членства в НАТО, а як додатковий компонент для того, аби забезпечити «міст» для північноатлантичної інтеграції України.

01 липня 2024

28 червня 2024

26 червня 2024


Держдеп категорично заперечив зв’язок журналіста Гершковича з урядом США

Державний департамент США категорично заперечив можливість будь-якого зв’язку журналіста The Wall Street Journal Евана Гершковича з урядом або спецслужбами Сполучених Штатів, як про це заявляють у ФСБ Росії.

25 червня 2024


США готові вжити заходів у разі спроби Росії вплинути на президентські вибори - Держдеп

Сполучені Штати залишаються пильними до російської загрози й готові вжити відповідних заходів у разі спроб Росії вплинути на результати президентських виборів у листопаді цього року.


Держдеп - про вибухи у Севастополі: Росія розв’язала цю війну та може припинити її хоч зараз

Сполучені Штати надають зброю Україні для того, щоби вона мала можливість захищати власну територію, у тому числі Кримський півострів, натомість Росія може припинити страждання цивільних хоч зараз, якщо покладе край своїй агресії.

24 червня 2024


У Держдепі сказали, чого очікують від саміту НАТО для України

Саміт НАТО у Вашингтоні має підкреслити можливості для повної інтеграції України в західні структури, створити прямий та ефективний міст для її членства в Альянсі та обговорити шляхи для успіху України на полі бою.

21 червня 2024

20 червня 2024

19 червня 2024

18 червня 2024

13 червня 2024

12 червня 2024


У Держдепі вважають, що Україна може стати для ЄС природним банком «зеленої енергії»

Перебудова енергосектору України в умовах війни має розглядатися на Заході не як безкінечна потреба в зовнішній допомозі, а як можливості для бізнесу, що дозволить Європі остаточно відмовитися від енергопостачання з РФ.

11 червня 2024


Адміністрація США скасовує заборону «Азову» використовувати американську зброю

Адміністрація Байдена дозволить бригаді «Азов» використовувати американську зброю, скасувавши заборону, накладену багато років тому на тлі занепокоєнь щодо засновників цього військового підрозділу.

04 червня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-