Держдеп

04 лютого 2023


Китайський спостережний зонд над США є порушенням суверенітету – Держдеп

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив керівнику канцелярії Центральної комісії з закордонних справ ЦК Компартії Китаю Ван Ї, що поява китайського спостережного зонда в американському повітряному просторі є порушенням суверенітету США.

02 лютого 2023

30 січня 2023


США відправляють емісара до Італії, Ватикану й Польщі говорити про Україну

Помічниця держсекретаря США в питаннях Європи та Євразії, яка відповідає в Держдепі за український напрям, доктор Карен Донфрід відвідає Італію, Ватикан і Польщу для переговорів з питань трансатлантичної безпеки й підтримки України.

28 січня 2023


США засудили утиски громадських організацій і медіа в росії

Сполучені Штати засудили примусове припинення діяльності в рф московської Гельсінської групи, а також тиску на Фонд Андрія Сахарова й видання Meduza, та закликали кремль припинити утиски, а також агресивну війну проти України.

25 січня 2023

17 січня 2023

13 січня 2023


росія «чіпляється» за Соледар, бо хоче перервати череду поразок від ЗСУ – Держдеп

Заяви росіян про начебто отримання контролю над містом Соледар, що не має жодних стратегічних вигод для рф, свідчать про те, що їм украй бракує успіхів на тлі тривалої череди поразок і великих втрат від контрнаступу ЗСУ.

10 січня 2023


«Це пахне відчаєм»: у Держдепі прокоментували зростання впливу пригожина у росії

Зростання впливу ПВК «Вагнер» і перетворення її засновника євгена пригожина на альтернативний центр сили в російських збройних силах є «яскравою» ознакою розпачу, в якому знаходиться кремль у зв'язку з невдачами в Україні.

09 січня 2023

05 січня 2023

03 січня 2023

31 грудня 2022

27 грудня 2022

20 грудня 2022


США ввели широкі винятки із санкцій для полегшення гуманітарних зусиль

З метою забезпечення гуманітарного доступу в зони конфліктів, стихійних лих та в інші місця зі складною ситуацією, США оголосили про введення винятків із санкцій, які суттєво зменшать обмеження для гуманітарних зусиль в усьому світі.

16 грудня 2022


США відповіли на заяви рф щодо забезпечення України передовим озброєнням

Сполучені Штати попереджали путіна про те, що надаватимуть Україні всю необхідну оборонну підтримку в разі вторгнення рф, тож ця допомога продовжуватиметься допоки зберігатиметься необхідність.


Відбудувати енергетику за принципом Build back better - Шмигаль зустрівся з помічником Блінкена

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив із помічником держсекретаря США Джеффрі Паєттом відновлення зройнованої російськими обстрілами енегетичної інфрастуктури за принципом Build back better (відбудувати краще, ніж було).

15 грудня 2022

13 грудня 2022

10 грудня 2022

07 грудня 2022


У Держдепі стурбовані, що перебої з електрикою в Україні можуть призвести до ядерної аварії

У Держдепі США заявили про необхідність забезпечити безперебійне електропостачання атомних станцій України, оскільки його відсутність внаслідок обстрілів може призвести до ядерної аварії.

06 грудня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-