Україна закличе світову спільноту «натиснути» на Росію - Кравчук

Україна закличе світову спільноту «натиснути» на Росію - Кравчук

Укрінформ
Змусити Росію припинити військову агресію на території України можливо лише спільними зусиллями лідерів країн "нормандської четвірки".

На цьому в коментарі телеканалу "Дом" акцентував глава української делегації в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук, передає Укрінформ.

Політик переконаний, що до мирних переговорів щодо Донбасу потрібно залучити й нову адміністрацію Сполучених Штатів Америки.

"Мені здається, що зараз настав момент Х, протягом якого буде відповідь на питання — бути чи не бути. Якщо вдасться прийняти рішення, яке відкриє дорогу до миру, ми будемо аплодувати. Якщо не вдасться, тоді ситуація затягнеться, але вона придбає зовсім інший характер. А саме: Україна не буде сидіти й мовчати", — заявив Кравчук.

Читайте також: Кравчук застеріг Росію від трагічної помилки на Донбасі

Він зазначив, що Україна буде звертатися до лідерів європейських країн і США, до світової спільноти із закликом — "натиснути на Росію усіма можливими способами: санкції, дипломатичний тиск". А також зробити кроки, які змусять Росію виконувати міжнародні норми права.

"І тоді, думаю, ситуація буде для України позитивна, і ми поступово інтегруємо в Україну і неконтрольовані сьогодні райони Донбасу, і Крим", — уклав глава української делегації в ТКГ.

Читайте також: Проєкт мирного плану щодо Донбасу передали Росії

Нагадаємо: Німеччина, Франція та Україна розробили новий план мирного врегулювання ситуації на Донбасі, який буде представлений найближчим часом. Його вже передали до РФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-