Кравчук

29 квітня 2021


Україна згодна взяти російський проєкт про перемир’я за основу, але з доповненнями – Кравчук

Українська делегації в ТКГ згодна з тим, щоб запропонований російською стороною проєкт угоди про великоднє перемир’я і контроль за його дотриманням було взято за основу, але з українськими доповненнями.

28 квітня 2021

27 квітня 2021


В ТКГ документ про контроль над режимом «тиші» ще не обговорювали - Кравчук

27 квітня робоча підгрупа в складі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) не розглядала документ щодо посилення контролю над дотриманням режиму припинення вогню на Сході України. Його підсумковий розгляд планується завтра.


У травні Рада може повернутися до питання про відставку Степанова

Заступниця голови депутатської фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук заявила, що Верховна Рада у травні може повернутися до обговорення питання відставки міністра охорони здоров’я Максима Степанова. А під час засідання парламенту 29 квітня навряд чи розглядатимуть це питання.

26 квітня 2021

25 квітня 2021

24 квітня 2021


Рада у четвер може розглянути призначення Галущенка міністром енергетики

Заступник голови фракції «Слуги народу» Євгенія Кравчук не виключає того, що Верховна Рада у наступний четвер розглядатиме питання щодо призначення віцепрезидента держпідприємства «НАЕК «Енергоатом» Германа Галущенка на посаду міністра енергетики України.

23 квітня 2021


Військова загроза для України зменшується, але Росії довіряти не можна - Кравчук

Голова Української делегації в ТКГ Леонід Кравчук вважає, що після початку відведення російських військ Україна буде у більшій безпеці, ніж до того, але застерігає, що Росії «ніколи не можна довіряти».


Зеленський ніколи не поїде на переговори з Путіним у Москву - Кравчук

Голова Української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що Президент України Володимир Зеленський може зустрітися для переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним у нейтральній країні, але в жодному разі не в Москві.

20 квітня 2021


Українська делегація у ПАРЄ назвала найважливіший напрямок своєї роботи

В українській делегації в ПАРЄ вважають одним із найважливіших напрямків роботи на весняній сесії консолідацію союзників довкола заяви членів Парламентської асамблеї Ради Європи “Балтік+” щодо провокацій Російської Федерації та ескалації військових дій.

17 квітня 2021


Кравчук: За 30 років Незалежності не бачив такої підтримки України з боку США та ЄС

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі, перший Президент Леонід Кравчук заявив, що за 30 років Незалежності ще не бачив такої підтримки України з боку Сполучених Штатів Америки та Європи.

15 квітня 2021


Кравчук назвав умову для подальших переговорів в ТКГ

Глава української сторони в ТКГ Леонід Кравчук під час спільного засідання ТКГ на рівні глав делегацій 14 квітня заявив про те, що Україна продовжує наполягати на поверненні до повного дотримання режиму припинення вогню і посилити ефективний контроль за його виконанням.

12 квітня 2021


Скупчення військ РФ поблизу кордону: Рада може заслухати Хомчака в закритому режимі

Верховна Рада України цього тижня може заслухати головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака щодо скупчення військ РФ поблизу кордону України. Передбачається, що доповідь відбуватиметься в закритому режимі і без журналістів.

10 квітня 2021

08 квітня 2021

06 квітня 2021


Україна ініціює екстрене засідання ТКГ через стягування російських військ до кордону

Делегація України ініціює екстрене позачергове засідання ТКГ у зв’язку з грубими порушеннями російськими окупаційними військами режиму припинення вогню на сході України та безпрецедентним посиленням угруповання військ РФ біля кордону.

04 квітня 2021

03 квітня 2021


В ОРДЛО нещадно брешуть людям, створюючи там умови гетто – Кравчук

Незаконні збройні формування блокують роботу контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) на Сходу України для того, щоб жителі окупованих територій якомога менше контактували з підконтрольними, адже так людей простіше тримати в омані.

02 квітня 2021

31 березня 2021


«Тиша» на сході України: Росія у ТКГ не підтримала пропозицію Кравчука

Російська делегація у Тристоронній контактній групі не підтримала пропозицію глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука забезпечити з 00.00 1 квітня дотримання повного та всеосяжного збереження режиму припинення вогню.

27 березня 2021

25 березня 2021


Кравчук вакцинувався від COVID-19

Перший Президент України, голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вакцинувався від коронавірусу препаратом Covishield.

18 березня 2021

13 березня 2021

12 березня 2021


Кравчук застеріг Росію від трагічної помилки на Донбасі

Голова української делегації для участі в ТКГ Леонід Кравчук сумнівається, що санкції РНБО проти пов’язаних з Росією бізнесів та телеканалів можуть призвести до широкомасштабного конфлікту на Донбасі, хоча й визнає їхній зв’язок з певним загостренням на фронті.

10 березня 2021

09 березня 2021


Кравчук — про мобілізацію військ РФ на Донбасі: Україна відповідатиме дзеркально

Українська делегація в Тристоронній контактній групі запропонує розглянути свій мирний сценарій щодо ситуації на Донбасі. Якщо окупанти його не приймуть, тоді Україна змушена буде активніше протистояти російській агресії.

05 березня 2021

04 березня 2021


Законопроєкт про НАБУ: Євгенія Кравчук вважає малоймовірним позачергове засідання Ради

Заступник голови парламентської фракції партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук вважає малоймовірним проведення позачергового засідання Верховної Ради щодо урядового законопроєкту про НАБУ.

03 березня 2021


Кравчук на засіданні ТКГ порушив тему «незрозумілих людей» - Гармаш

Голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук порушив тему присутності на засіданнях робочих груп та Тристоронньої контактної групи «незрозумілих людей, які не представляють жодного з учасників ТКГ».


Кравчук у ТКГ заявив про загрозу однобічного виходу російської сторони з режиму «тиші»

Керівник Української делегації для участі у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук на початку засідання ТКГ заявив про загрозу "однобічного виходу російської сторони з режиму припинення вогню".

02 березня 2021

28 лютого 2021


Врегулювання конфлікту на Донбасі не можна починати з виборів – Кравчук

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук вважає, що врегулювання конфлікту на Донбасі не можна починати з політичних питань, спершу треба вирішити безпекові і питання контролю над кордоном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-