ЄС продовжив санкції проти Росії за порушення територіальної цілісності України

ЄС продовжив санкції проти Росії за порушення територіальної цілісності України

Укрінформ
Рада ЄС сьогодні прийняла рішення продовжити санкції за порушення територіальної цілісності України на наступні шість місяців.

Як повідомляє Укрінформ, така інформація оприлюднена у п’ятницю на сайті Європейської Ради.

«Рада ЄС сьогодні прийняла рішення продовжити санкції, спрямовані проти тих, хто є відповідальним за підрив або загрозу територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України на наступні шість місяців до 15 вересня 2021 року», - йдеться у повідомленні.

Існуючі обмежувальні заходи передбачають обмеження на подорожі, заморожування активів та заборону на надання фондів або інших економічних ресурсів особам та установам, що включені до санкційного списку.

Застосування згаданих санкцій продовжено проти 177 осіб та 48 установ.

Читайте також: Санкції та суди проти РФ: Зеленський просить послів активно працювати з країнами-партнерами

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав рішення Європейського Союзу продовжити на 6 місяців персональні санкції за агресію Росії проти України.

"Вітаю рішення ЄС продовжити на 6 місяців персональні санкції за агресію РФ проти України. Санкції ЄС мають залишатися чинними до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України. РФ повинна відмовитися від агресивної політики щодо нашої держави", - написав Кулеба у Твітері

Як повідомлялося, Європейський Союз застосував обмежувальні заходи за дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, 17 березня 2014 року, після початку агресії Російської Федерації проти України.

Крім цього, обмежувальні заходи, які ЄС застосовує у відповідь на кризу в Україні, включають економічні санкції проти окремих секторів економіки РФ, які продовжені до 31 липня 2021 року, а також обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя, дія яких обмежується територією Криму і Севастополя, і які продовжені до 23 червня 2021 року.

Читайте також: США не планують послаблювати санкції проти Росії - експосол Пайфер

Перелік осіб та установ, на яких поширюються ці обмежувальні заходи, періодично переглядається Радою ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-