Антиросійські санкції

07 серпня 2019

06 серпня 2019

05 серпня 2019

Отруєння Скрипалів: санкції США проти Росії набудуть чинності наприкінці серпня

Розпорядження Міністерства фінансів США про введення нового пакету антиросійських санкцій через отруєння колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському Солсбері набуде чинності 26 серпня.

03 серпня 2019

02 серпня 2019

Експерти пояснили, чому указ Трампа щодо санкцій проти Росії не матиме ефекту

Авторизація частини пакету санкцій проти Росії за використання хімічної зброї на території Британії та спроби отруєння Скрипалів, підписана 1 серпня президентом США Дональдом Трампом, є символічним кроком, який не матиме жодних суттєвих наслідків. 

США ввели нові санкції проти Росії через отруєння Скрипалів

Президент США Дональд Трамп підписав указ про запровадження нових санкцій проти Росії через отруєння Сергія Скрипаля та його доньки у Солсбері, що включають заборону надання позик та кредитів, будь-якої фінансової чи технічної допомоги.

31 липня 2019

Росія прагне від’єднатися від міжнародної фінансової системи - експерти США

Росія дедалі більше сприймає санкції США як даність і прагне від’єднатися від західної фінансової системи, аби зменшити їхній вплив, тому майбутні обмеження повинні слугувати досягненню чітких зовнішньополітичних цілей.

Санкції працюють: США заявляють, що російські олігархи стали вигнанцями у світі

У результаті запровадження США секторальних та інших санкцій у Росії знизився рівень прямих іноземних інвестицій, західні компанії припинили участь у видобутку копалин, а російські олігархи стали у світі вигнанцями.

30 липня 2019

У Конгресі закликають Трампа посилити санкції проти РФ через Скрипалів

Члени Комітету із закордонних справ Палати представників демократ Еліот Енгел та республіканець Майкл МакКол закликають Дональда Трампа ввести другий раунд санкцій проти РФ через минулорічне отруєння ексофіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. 

28 липня 2019

ЗМІ назвали ім’я сенатора, який блокує санкції США проти Nord Stream 2

Американський сенатор від штату Кентуккі Ренд Пол активно перешкоджає схваленню законопроекту, що передбачає запровадження санкцій проти магістрального газопроводу з РФ до Німеччини через Балтійське море «Nord Stream-2».

27 липня 2019

26 липня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-