Антиросійські санкції

21 березня 2019

Під санкції України потрапила компанія, причетна до захоплення моряків

Під санкції України потрапила компанія, яку міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm викрила на участі у спецоперації РФ із захоплення українських моряків у районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.

Новий санкційний перелік України: від книжкових магазинів до холдингів РФ

Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) включила до нового списку російських юридичних осіб, проти яких запроваджуються обмежувальні заходи, книжкові інтернет-магазини та видавництва, холдинги та заводи, будівельні компанії та медійників.

20 березня 2019

Президент увів у дію рішення Радбезу про санкції проти РФ

Президент Петро Порошенко увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 19 березня "Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

18 березня 2019

Австралія ввела персональні "керченські" санкції проти росіян

Австралія запровадила санкції проти громадян РФ, причетних до захоплення українських кораблів та моряків під час їх спроби пройти Керченською протокою 25 листопада 2018 року, а також проти "лідерів" контрольованих сепаратистами районів Донецької та Луганської областей.

17 березня 2019

15 березня 2019

США ввели додаткові санкції проти Росії

Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США у п'ятницю запровадив санкції, пов'язані з агресією РФ в Україні, проти шести високопоставлених росіян і восьми організацій.

ЄС запровадив санкції проти росіян за захоплення українських моряків

Рада ЄС включила до переліку осіб та установ, на які поширюються санкції у зв’язку із їх діями з підриву або загроз територіальній цілісності України, вісьмох росіян, причених до організації збройної провокації проти українських кораблів в Азовському морі.

14 березня 2019

13 березня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-