Антиросійські санкції

21 травня 2022

20 травня 2022


Боррель сподівається на єдність ЄС у нафтовому ембарго проти рф «якомога швидше»

Країнам ЄС поки не вдалося дійти консенсусу в питанні щодо запровадження ембарго на поставки російської нафти до Європи, але робота над погодженням шостого пакета санкцій проти росії триває і має завершитися щонайшвидше.


Денісова просить Італію допомогти із санкціями проти рф за незаконне усиновлення українських дітей

Уповноважена з прав людини ВР Людмила Денісова закликала МЗС Італії сприяти запровадженню санкцій проти осіб, причетних до незаконного усиновлення українських дітей у росії.


Країни G7 обговорюють можливість обмеження нафтових прибутків росії

Міністри фінансів «Групи семи» (G7) обговорили можливість введення вторинних санкцій, а також інші способи обмеження нафтових прибутків росії так, щоби водночас зменшити зворотний вплив на вартість енергоносіїв.

19 травня 2022

18 травня 2022

17 травня 2022


Роснєфть і родичі депутатів: в Україні пропонують розширити списки «кандидатів на санкції»

Національне агентство з питань запобігання корупції підготувало новий список кандидатів на санкції, до якого увійшли 157 публічних діячів російської федерації та 234 компанії, що підтримують війну.


Зеленський обговорив із Шольцом ситуацію на фронті та продовження тиску на росію

Президент Володимир Зеленський обговорив з Федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом ситуацію на фронті, посилення санкцій та тиску на російську федерацію й перспективу досягнення миру.

16 травня 2022


Боррель: Євросоюз продовжить опрацьовувати нафтове ембарго проти росії

Міністри закордонних справ країн-членів ЄС на зустрічі у Брюсселі не змогли дійти консенсусу щодо запровадження шостого пакету санкцій ЄС проти росії, включаючи нафтове ембарго, та повернули це питання для опрацювання на рівні постійних представників, послів європейських країн при ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-