Президент підписав закон щодо оборони держави

Президент підписав закон щодо оборони держави

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про оборону України" щодо організації оборони держави".

Відповідна інформація вказана в картці законопроєкту на сайті Верховної Ради.

Так, зазначається, що 23 вересня закон повернутий з підписом від Президента.

Як повідомлялося, закон визначає, що планом оборони є сукупність документів, які визначають зміст, обсяги, виконавців, порядок і строки здійснення політичних, економічних, соціальних, воєнних, наукових, науково-технічних, інформаційних, правових, організаційних, інших заходів держави щодо підготовки до збройного захисту та її захист у разі збройної агресії або збройного конфлікту.

При цьому Президент для організації оборони держави за поданням Кабміну затверджуватиме план оборони, його структуру та військово-адміністративний поділ території України. Порядок розробки плану оборони визначається Кабінетом міністрів.

Законом встановлено, що видання плану оборони скоординує діяльність складових сил оборони та дасть можливість підготувати органи державної влади, органи місцевого самоврядування, єдиної системи цивільного захисту, національної економіки до переведення з мирного на воєнний стан та відсічі збройній агресії, ліквідації збройного конфлікту, а також готовності населення і території держави до оборони.

Читайте також: Зеленський ветував закон про ТСК щодо імпічменту

Закон "Про внесення змін до закону України "Про оборону України" щодо організації оборони держави" було ухвалено Верховною Радою 20 вересня, він набуває чинності наступного дня після опублікування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-