“ЄС” вимагає від уряду проведення години запитань

“ЄС” вимагає від уряду проведення години запитань

Укрінформ
Депутатська фракція політичної партії "Європейська солідарність" наполягає на проведенні години запитань до уряду у п'ятницю, 20 вересня, під час пленарного засідання Верховної Ради, а також на тому, щоб наступного тижня КМУ презентував парламенту програму своєї діяльності.

Про це заявила співголова фракції Ірина Геращенко на засіданні Погоджувальної ради 16 вересня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Уже другий тиждень ми працюємо без години запитань до уряду. Зверніть увагу, що уряд знайшов час виступити на YES, презентувати свою програму кому завгодно, тільки не парламенту, який його обрав. А в нас є багато запитань - і щодо зовнішньої політики, і щодо бюджету. Тому наша політична сила наполягає на тому, щоб у п'ятницю була година запитань до уряду. Ми не налаштовані цькувати уряд, але ми повинні мати з ними діалог - це європейська цивілізована форма співпраці парламенту та уряду", - підкреслила політик.

У відповідь на це голова ВР Дмитро Разумков повідомив, що 20 вересня міністр фінансів Оксана Маркарова має намір представити в парламенті проєкт Державного бюджету на 2020 рік.

"Я думаю, що це компенсує годину запитань до уряду", - сказав спікер.

Як повідомляв Укрінформ, 15 вересня Кабінет міністрів подав до Верховної Ради проєкт державного бюджету на 2020 рік.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що 2019 рік стане останнім, коли відбувається щорічне планування бюджету - без середньо- та довгострокового. Надалі, за його словами, затвердженню бюджету передуватиме ухвалення повноцінної трирічної декларації.

Читайте також: Стало відомо, які фракції ВР голосуватимуть проти відсторонення Геращенко від засідань

Голова ВР Дмитро Разумков повідомив, що Міністр фінансів Оксана Маркарова презентує проект Державного бюджету на 2020 рік у п'ятницю, 20 вересня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-