Ірина Геращенко

13 листопада 2019

11 листопада 2019

08 листопада 2019

04 листопада 2019

15 жовтня 2019

"ЄС" пропонує законодавчі зміни для заборони торгівлі електроенергією з Росією

Фракція партії "Європейська солідарність" внесла до Верховної Ради законопроєкт, який передбачає внесення змін до Закону "Про ринок електричної енергії" щодо заборони можливості торгівлі електроенергією з Російською Федерацією.

02 жовтня 2019

01 жовтня 2019

У Порошенка попереджають, що Кремль підготував пастку українській владі

Партія "Європейська солідарність" закликає владу не підписувати документ про реалізацію так званої "формули Штайнмаєра" без вирішення безпекових питань, оскільки вважає, що Кремль підготував Україні пастку.

16 вересня 2019

“ЄС” вимагає від уряду проведення години запитань

Депутатська фракція політичної партії "Європейська солідарність" наполягає на проведенні години запитань до уряду у п'ятницю, 20 вересня, під час пленарного засідання Верховної Ради, а також на тому, щоб наступного тижня КМУ презентував парламенту програму своєї діяльності.

14 вересня 2019

13 вересня 2019

Розгляд відсторонення Геращенко не на часі - Арахамія

Верховна Рада розгляне рекомендацію Регламентного комітету щодо відсторонення співголови фракції "Європейська солідарність" Ірини Геращенко від участі у п'яти пленарних засіданнях парламенту, коли матиме час.

Стало відомо, які фракції ВР голосуватимуть проти відсторонення Геращенко від засідань

Фракції “Голосу”, “Батьківщини” та “Опозиційної платформи - За життя” не підтримуватимуть рекомендації Регламентного комітету про позбавлення Ірини Геращенко права брати участь у п'яти пленарних засіданнях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-