Порошенко вірить, що

Порошенко вірить, що "морський" трибунал зрушить з місця справу полонених моряків

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко наголошує, що Україна й далі має продовжувати кроки, спрямовані на звільнення своїх моряків, захоплених Росією в полон під час агресії в акваторії Чорного моря.
Про це глава держави сказав після зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, повідомляє Адміністрація Президента.

«І далі нам треба рішуче діяти. Далі в напрямку звільнення наших моряків», - сказав Глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ у Брюсселі.

Петро Порошенко нагадав, що за його дорученням була сформована група для представлення позиції нашої держави у морському трибуналі, і там вже триває розгляд справи. «В Гамбурзі відбулися слухання і ми чекаємо рішень до кінця цього місяця», - констатував Президент.

Читайте також: Є всі підстави вважати, що Трибунал прийме рішення на користь України - Зеркаль

Він підкреслив, що рішення у справі мають бути обов’язковими до виконання для Росії.

«Рішення мають бути обов’язкові для Російської Федерації, яка не має жодної юрисдикції по нашим військовослужбовцям, які були внаслідок акту агресії в нейтральних водах Чорного моря захоплені в полон. Рішенням трибуналу буде вимога негайного звільнення українських моряків», - сказав Глава держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-