Керченська криза

21 серпня 2019

16 серпня 2019

02 серпня 2019

01 серпня 2019

Волкер не бачить жодних ознак того, що РФ планує звільнити українських моряків

Спеціальний представник Держдепу США у справах України Курт Волкер заявив, що Росія не подавала жодних ознак того, що вона планує звільнити захоплених в районі Керченської протоки українських моряків.

30 липня 2019

29 липня 2019

Собаку із захопленого Росією буксира "Яни Капу" повернули додому

Собаку Джессі, який перебував на буксирі «Яни Капу» під час захоплення кораблів ВМС України російськими силовиками в районі Керченської протоки в листопаді 2018 року, віддали родині українського моряка Сергія Чуліби.

25 липня 2019

Бутусов: Neyma зайшов в Ізмаїл під двома прапорами - українським на носі і російським на кормі

Затриманий російський танкер Neyma, який блокував українські військові кораблі у Керченській протоці в листопаді 2018 року, зайшов в Ізмаїл під двома прапорами - українським на носі і російським на кормі.

Омбудсмен РФ звернулася до Денісової через затримання танкера Neyma

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова звернулася до українського омбудсмена Людмили Денісової з проханням з'ясувати обставини затримання в порту Ізмаїла російського танкера і долю моряків.

Затриманий в Ізмаїлі танкер РФ Neyma нещодавно змінив назву і власника — "Миротворець"

Російський танкер Neyma (тепер - Nika Spirit), який блокував українські військові кораблі у Керченській протоці у листопаді 2018 року, а сьогодні був затриманий в порту Ізмаїла Службою безпеки України, нещодавно змінив назву і власника.

24 липня 2019

Москалькова нічого не знає про домовленість щодо українських моряків

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова заявила, що їй невідомо про якісь рішення в питанні звільнення військовополонених українських моряків, незаконно утримуваних в московському СІЗО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-