Керченська криза

20 березня 2019

19 березня 2019

18 березня 2019

ФСБ відправляє на психіатричну експертизу ще одного українського моряка

Слідче управління ФСБ Росії сьогодні провело слідчі дії відносно ще одного українського військовополоненого моряка - капітана 2 рангу Дениса Гриценка, його також мають намір відправити на психолого-психіатричну експертизу.

Австралія ввела персональні "керченські" санкції проти росіян

Австралія запровадила санкції проти громадян РФ, причетних до захоплення українських кораблів та моряків під час їх спроби пройти Керченською протокою 25 листопада 2018 року, а також проти "лідерів" контрольованих сепаратистами районів Донецької та Луганської областей.

14 березня 2019

12 березня 2019

07 березня 2019

ФСБ направила на психіатричну експертизу ще двох українських моряків

Слідче управління ФСБ Росії сьогодні провело слідчі дії щодо двох українських військовополонених моряків - Василя Сороки і Віктора Беспальченка, їх також відправляють на психолого-психіатричну експертизу.

06 березня 2019

Україна ніколи не відмовиться від міжнародного морського права - Генштаб

Начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що Україна ніколи не відмовиться від міжнародного морського права, але точну дату наступного проходу українських військових кораблів через Керченську протоку не назвав.

РФ хоче направити українських моряків на психіатричну експертизу - адвокат

У РФ під час слідчих дій стосовно військовополонених моряків Сергія Цибізова, Романа Мокряка і Юрія Без'язичного стало відомо, що всупереч міжнародним законам, їх збираються відправити на психолого-психіатричну експертизу.

05 березня 2019

04 березня 2019

До полонених моряків підселили «спеціальних» співкамерників — Полозов

Адвокати, які представляють інтереси полонених українських моряків, захоплених Росією в Керченській протоці, формують перший пакет документів, необхідний для подачі індивідуальних скарг в міжнародні інстанції, в тому числі в ЄСПЛ.

28 лютого 2019

27 лютого 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-