Трибунал

29 вересня 2023

28 вересня 2023

27 вересня 2023

23 вересня 2023


Без механізму притягнення винних злочин агресії не буде реальним для міжнародного права - Кориневич

Без механізму притягнення винних у злочині агресії до відповідальності, такий злочин не буде реальним для міжнародного права, а залишиться у підручниках та докторських дисертаціях.

21 вересня 2023


Кулеба обговорив з главою МЗС Японії участь у Формулі миру та створення Спецтрибуналу

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив із новопризначеною очільницею МЗС Японії Камікавою Йоко участь у Формулі миру та необхідність створення Спеціального трибуналу.


Польща підтримує створення спецтрибуналу щодо РФ та механізму відшкодування збитків

Варшава підтримує створення спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії з боку РФ і прагне створити відповідний механізм для відшкодування збитків і компенсації втрат, завданих Росією.

20 вересня 2023

15 вересня 2023

13 вересня 2023

12 вересня 2023

11 вересня 2023

31 серпня 2023


Україна наполягає на створенні трибуналу щодо РФ через рішення Генасамблеї ООН

Для України залишається пріоритетним створення спеціального трибуналу для притягнення до відповідальності керівництва РФ за злочин агресії через рішення Генеральної Асамблеї ООН, водночас розглядається загалом три моделі.

29 серпня 2023


Експерт назвав найбільш реалістичні варіанти створення спецтрибуналу для РФ

Існують чотири легітимні варіанти, за якими може бути створений Спеціальний трибунал щодо злочину агресії РФ проти України, але один із них не влаштовує Україну, а інший не вдасться реалізувати через опір Росії.

28 серпня 2023


О 14:00 - підписання меморандуму про покарання Росії за злочин агресії

28 серпня о 14:00 - підписання меморандуму між Міжфракційним депутатським об’єднанням Верховної Ради України «Трибунал для російських агресорів», Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація правників України» та Міжнародною асоціацією юристів.


Провідні світові юристи закликали створити міжнародний трибунал для керівництва РФ

Учасники міжнародної конференції "Спеціальний трибунал щодо злочину агресії проти України. Правосуддя має восторжествувати", що пройшла в Києві 21 серпня, підписали спільне комюніке, в якому закликали створити міжнародний трибунал, який би судив російське вище політичне керівництво за злочин агресії.

27 серпня 2023

24 серпня 2023

23 серпня 2023

21 серпня 2023


В ОП пояснили, чому Україні не підходить гібридна модель спецтрибуналу для РФ

Україна з партнерами продовжує обговорювати три можливі моделі створення Спеціального міжнародного трибуналу для притягнення російського керівництва до відповідальності за злочин агресії, однак виступає проти гібридного, який пропонує увести цей механізм в українську судову систему.


В Україні ще обговорюють моделі спецтрибуналу над РФ, але він точно запрацює – Шмигаль

Моделі Спеціального міжнародного трибуналу, який має притягнути російське керівництво до відповідальності за агресію проти України, обговорюються, однак уже немає сумнівів, що він запрацює.


Модель інтернаціоналізованого трибуналу для РФ треба відкинути як юридично неприйнятну - Матвійчук

Завдання не лише України, а й всього світу – зробити так, щоб Путін та вище політичне, військове командування Російської Федерації понесло відповідальність за свої злочини.


Трибунал для Росії: вивчаються плюси-мінуси різних моделей, рішення може бути до кінця року - ОП

Україна сподівається і має обережний оптимізм, що до кінця року вдасться вийти на фіналізацію рішення про модель спеціального міжнародного трибуналу щодо притягнення російського керівництва до відповідальності за злочин агресії.

17 серпня 2023


Кориневич: Україна напрацювала різні аспекти спецтрибуналу щодо агресії РФ

Україна розуміє, як виглядатиме Спеціальний трибунал щодо злочину агресії Росії проти України, але ще треба визначитися з тим, як його буде створено — на основі угоди з ООН чи за інтернаціоналізованою моделлю.


Аналогії між спецтрибуналом для РФ і Нюрнберзьким процесом цілком виправдані - Кориневич

Правова відповідь міжнародної спільноти на розв’язану Росією найбільшу з 1945 року війну в Україні має в цілому нагадувати міжнародний судовий процес над колишніми керівниками гітлерівської Німеччини в Нюрнберзі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-