Трибунал

14 липня 2021

27 січня 2021

18 грудня 2020

05 грудня 2020

10 листопада 2020

27 вересня 2020

27 серпня 2020


Трибунал у Гаазі оголосить рішення щодо апеляції Младича не раніше 2021 року

У Гаазі завершилися дводенні слухання Апеляційної палати Міжнародного залишкового механізму для кримінальних трибуналів у справы колишнього військового лідера боснійських сербів Ратко Младича, засудженого до довічного ув'язнення.

25 серпня 2020


Міжнародний трибунал у Гаазі почав розгляд справи "балканського різника" Младича

Міжнародний трибунал у Гаазі за зачиненими дверима розпочав розгляд справи колишнього військового лідера боснійських сербів Ратко Младича, раніше засудженого до довічного ув'язнення, зокрема за його роль у геноциді у Сребрениці.

17 травня 2020


МЗС: Україна на фінальній стадії подачі меморандуму до Арбітражного трибуналу у справі моряків

Міністерство закордонних справ України перебуває на фінальній стадії погодження меморандуму у справі про захоплення моряків та кораблів у Керченській протоці у листопаді 2018 року.

13 квітня 2020


Резолюції ООН допомагають Україні у міжнародних судах проти Росії – Кислиця

Резолюції, що схвалюються на Генеральній Асамблеї ООН щодо територіальної цілісності України, прав людини в Криму, мілітаризації Криму, стали частиною доказової бази проти Росії для міжнародних трибуналів.

08 квітня 2020

22 лютого 2020


Україна поінформувала ООН про юрисдикцію Арбітражного трибуналу у справі проти РФ

Україна поінформувала ООН про юрисдикцію Арбітражного трибуналу щодо позову, у якому звинуватила Росію в порушенні Конвенції з морського права в українських територіальних водах у Чорному й Азовському морях та Керченській протоці.

21 лютого 2020


Морський Трибунал ООН відхилив спробу Росії уникнути відповідальності за дії на Азові - МЗС

Сьогодні Арбітражний Трибунал, сформований відповідно до Конвенції ООН з морського права, відхилив спроби Росії уникнути відповідальності за її поведінку в Азовському морі та у Керченській протоці.

12 вересня 2019


Морський трибунал не вимагав від РФ припинити слідство, тому адвокати досі працюють - Гриценко

Звільнивши захоплених 24 українських моряків та три кораблі Російська Федерація фактично виконала рішення Суду ООН з морського права. Але закрити справу проти моряків трибунал не вимагав.

02 серпня 2019

18 липня 2019

30 листопада 2018


Україна направила Трибуналу з морського права відповідь на заперечення РФ

Україна надіслала Арбітражному трибуналу з морського права відповідь на заперечення Росії щодо юрисдикції Трибуналу, який розглядає провадження щодо прав прибережної держави в Чорному, Азовському морях та Керченській протоці.


Ощадбанк: Рішення щодо компенсації Росією збитків можна виконати примусово

Рішення міжнародного інвестиційного арбітражного суду у спорі між АТ «Ощадбанк» та Росією стосовно компенсації збитків на 1,3 млрд доларів за втрачені в Криму активи може бути примусово виконане у значній кількості юрисдикцій.

29 грудня 2017


У Боснії висунули 25 обвинувачень у воєнних злочинах

Прокуратура Боснії висунула обвинувачення 25 колишнім військовим та поліцейським мусульманського віросповідання у скоєнні воєнних злочинів проти сербських мирних жителів та військовополонених під час війни у цій країні в 1990-х роках.

22 грудня 2017

05 грудня 2017


Майдан, Крим і Донбас: Гаазький трибунал оприлюднив результати розслідування

Прокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) Фату Бенсуда опублікувала свою щорічну доповідь за результатами попереднього розслідування подій в Україні часів Революції Гідності, анексії Криму і початку агресії РФ проти України на сході.

01 грудня 2017

30 листопада 2017


Суїцид у Гаазькому трибуналі: провели експертизу отрути

За результатами попередньої експертизи, у контейнері, вміст якого хорватський генерал Слободан Пральяк випив після оголошення вердикту Міжнародним трибуналом щодо колишньої Югославії у Гаазі, були смертельні хімікати.

22 листопада 2017


Євросоюз і НАТО вітають вирок Младичу

У Євросоюзі і НАТО вважають справедливим вирок Міжнародного кримінального трибуналу ООН по колишній Югославії, винесений екс-командувачу армії боснійських сербів Ратко Младичу.

20 вересня 2017


МН17: Україна підпише меморандум із чотирма країнами щодо трибуналу

Кабінет міністрів схвалив проекти Меморандумів про взаєморозуміння між урядами Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України щодо політичної та фінансової підтримки кримінального переслідування винних у збитті літака рейсу МН17 17 липня 2014 року.

09 червня 2017


Порошенко про МН17: Блокування Росією трибуналу – де-факто явка з повинною

Блокування з боку Росії рішення Ради Безпеки ООН про створення міжнародного трибуналу щодо розслідування терористичної атаки на малайзійський Boeing МН17 фактично підтверджує її причетність до цього злочину.

17 травня 2017


МН17: Австралія очікує рішення про трибунал за кілька тижнів

Австралія разом з країнами-учасниками Спільної слідчої групи продовжує роботу над створенням спеціального міжнародного правового органу для притягнення до суду РФ і підтримуваних нею бойовиків за вбивство 298 пасажирів рейсу МН17.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-