Порошенко сподівається, що завтра Рада розгляне зміни до Конституції щодо ЄС і НАТО

Порошенко сподівається, що завтра Рада розгляне зміни до Конституції щодо ЄС і НАТО

Укрінформ
Президент Петро Порошенко сподівається, що Верховна Рада на пленарному засіданні у четвер, 20 вересня, розпочне процес ухвалення змін до Конституції в частині вступу до ЄС і НАТО.

Про це Президент заявив, виступаючи на відкритті XXV форуму видавців у Львові, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я переконаний, що завтра Верховна Рада України підтримає мої президентські конституційні зміни, де ми закріпимо європейський і євроатлантичний шлях розвитку нашої держави, цей наш цивілізаційний вибір в нашій Конституції, розпочавши цей процес саме завтра”, - підкреслив Порошенко.

Водночас Президент запевнив, що іншого шляху розвитку України, крім європейського і євроатлантичного, немає.

Читайте також: Курс на ЄС і НАТО: законопроект про зміни до Конституції пройшов комітет Ради

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко 3 вересня зареєстрував у Верховній Раді проект закону № 9037 “Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)”.

Законопроектом, зокрема, пропонується внести зміни до Конституції й віднести до повноважень Верховної Ради серед іншого визначення засад внутрішньої і зовнішньої політики, реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору.

18 вересня парламентський Комітет з питань правової політики рекомендував включити до порядку денного сесії ВР вказаний проект закону про зміни до Конституції щодо НАТО і ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-