Мін'юст уже обрав третину своїх реформаторів

Мін'юст уже обрав третину своїх реформаторів

Ексклюзив
1574
Укрінформ
На роботу в Міністерство юстиції України за результатами проведення відкритих конкурсів узяли 20 фахівців з питань реформ.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит Укрінформу за підписом в.о. державного секретаря Мін’юсту, директора департаменту Наталії Сови.

«Вже призначено 20 фахівців (2 генеральних директори та 18 державних експертів). За період проведення конкурсів на заняття вакантних посад фахівців з питань реформ до Міністерства юстиції надійшло 1 586 заяв», - зазначили у Мін’юсті.

В цьому відомстві заради забезпечення проведення реформи державного управління створили самостійні структурні підрозділи — директорат стратегічного планування та європейської інтеграції (30 штатних одиниць) та директорат з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності (30 штатних одиниць).

Читайте також: На роботу в Секретаріат Кабміну взяли 14 реформаторів

Як повідомляв Укрінформ, на роботу в Секретаріат Кабінету міністрів України за результатами проведення відкритих конкурсів уже набрали 14 фахівців з питань реформ.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман протягом минулого року неодноразово заявляв про наміри в рамках реформування Кабміну восени 2017 року привести близько тисячі нових співробітників.

Уряд 18 серпня минулого року затвердив нормативні акти, які дозволили провести наступний етап реформи державного управління - реформування міністерств. На початку вересня стартували конкурси на нові посади в десяти міністерствах, а також у Секретаріаті КМУ, Нацагентстві з питань держслужби та Державному агентстві електронного врядування. У рамках реформи в міністерствах, які беруть участь у проекті, було створено нові функціональні підрозділи — директорати. І хоча конкурси оголосили у запланований строк, проходять вони не одночасно - кожне міністерство має власний їх графік.

У межах реформи було відкрито портал, на якому всі зацікавлені можуть ознайомитися з вакансіями та подати документи онлайн. Там уже зареєстровано 12 078 анкет, відкрито 129 вакансій, закрито 248 вакансій.

Міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко нещодавно заявив, що реформування пілотних міністерств буде завершене у першому півріччі 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-