Мін'юст

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

11 липня 2024

10 липня 2024


Удар по «Охматдиту»: спеціалісти ідентифікували понад 30 частин та уламків ракети

Спеціалісти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України ідентифікували понад 30 частин та уламків ракети, якою росіяни вдарили по Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит».

05 липня 2024


Вагон-ресторан, яхта й літак: у Медвечука та його дружини через суд стягнуть підсанкційне майно

Міністерство юстиції України подало позов до Вищого антикорупційного суду про застосування санкцій до Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко і стягнення їхніх активів і майна у дохід держави.

04 липня 2024


Судові експерти встановили перше в історії збиття «Кинджалу» силами ППО України - Мін'юст

Експерти науково-дослідних установ судових експертиз Міністерства юстиції встановили перше в історії збиття російської гіперзвукової ракети «Кинджал» військами протиповітряної оборони України, що повністю знищило російський міф про «аналоговнетность» цього виду зброї.

02 липня 2024

01 липня 2024

29 червня 2024


Журналістка, правозахисник, музикант - у Росії розширили список «іноагентів»

Міністерство юстиції Росії у п'ятницю оприлюднило доповнення до списку так званих "іноземних агентів". До нього зокрема увійшли журналістка Фаріда Курбангалєєва, правозахисник Ілля Шаблінський, панк-рок-музикант Дмитро Спірін.

15 червня 2024

12 червня 2024


Мін’юст просить суд конфіскувати активи «Вінницяпобутхім» – «дочки» російської компанії

Міністерство юстиції України просить Вищий антикорупційний суд стягнути в дохід держави 100% від загальної кількості акцій приватного акціонерного товариства «ВІННИЦЯПОБУТХІМ», що належать акціонерному товариству «Невская косметика».

11 червня 2024


Мін’юст подав до ВАКС позов про застосування санкцій до «ексберкутівця» Абісова

Міністерство юстиції подало позов до Вищого антикорупційного суду України про застосування санкцій до колишнього командира підрозділу міліції «Беркут» Юрія Абісова, який сьогодні є співголовою Регіонального відділення всеросійського народного фронту в Республіці Крим.

08 червня 2024


У Росії визнали екстремістською організацією неіснуючий «Антиросійський сепаратистський рух»

Верховний суд Росії на вимогу Мін'юсту країни визнав екстремістською організацією «Антиросійський сепаратистський рух» та «його структурні підрозділи». При цьому руху з такою назвою в реальності не існує.

31 травня 2024

29 травня 2024

22 травня 2024


Подати заяви до міжнародного Реєстру збитків тепер можна на вебпорталі «Дія»

Відтепер заявники, які бажають подати заяви до міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України, мають можливість скористатися для цього вебпорталом «Дія».

21 травня 2024

18 травня 2024


Мін'юст подав позов до ВАКС про введення санкцій проти засновників російської групи «Поліпластик»

Міністерство юстиції України подало позов до Вищого антикорупційного суду про застосування санкцій до Мірона Горіловського, Валентина Буяновського та Андрія Меньшова, які є засновниками, контролерами та топменеджерами російської групи компаній «Поліпластик».

17 травня 2024

15 травня 2024

24 квітня 2024


Суд визнав наявність громадянства РФ у колишньої посадовиці Мін’юсту

Шостий апеляційний адміністративний суд за матеріалами СБУ визнав законним звільнення з Міністерства юстиції колишньої заступниці начальника Центрального міжрегіонального управління Мін’юсту, яка з власної ініціативи отримала російське громадянство.

20 квітня 2024

18 квітня 2024


ВАКС дозволив конфіскувати активи Богуслаєва і колишнього топменеджера «Мотор Січі»

Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції про застосування санкції у вигляді стягнення активів експрезидента АТ "Мотор Січ" Вячеслава Богуслаєва та колишнього топменеджера компанії Петра Кононенка.

12 квітня 2024

11 квітня 2024

04 квітня 2024


Мін’юст просить суд про санкції щодо родини Балицьких, які співпрацюють з РФ

Міністерство юстиції України подало позов до Вищого антикорупційного суду про застосування санкцій до Євгена Балицького, Віталія Балицького та Олександра Балицького, які співпрацюють із російськими окупантами.

02 квітня 2024


Малюська: Запуск Міжнародного реєстру збитків - реальна змога притягнути РФ до відповідальності

Міністр юстиції України Денис Малюська заявив, що запуск Міжнародного реєстру збитків — реальна можливість притягнути Російську Федерацію до відповідальності та отримати відшкодування збитків, завданих нею.


Мін'юст просить ВАКС про санкції до митрополита Лазара, який підтримував агресію РФ

Мін'юст подав позов до ВАКС про застосування санкцій до священнослужителя Ростислава Швеця (митрополит Лазар), який вчиняв активні дії, спрямовані на підтримку збройної агресії РФ проти України та окупації її територій. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-