У РФ подейкують про висадку російського десанту на Одещині - Фріз

У РФ подейкують про висадку російського десанту на Одещині - Фріз

Укрінформ
Україна має відреагувати рішучими політико-дипломатичними діями на послідовні кроки невизнаної Придністровської молдавської республіки (ПМР) на аншлюс із РФ за мовчазної згоди Кремля.

Про це написала на своїй сторінці у Фейсбуці народний депутат, член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Ірина Фріз. 

“Останнім часом з боку самопроголошеної невизнаної Придністровської молдавської республіки продовжують надходити нездорові сигнали, що, зокрема, вказують на фактичні дії її з виходу з мирної угоди та іншого бачення змісту міжнародних документів з придністровського врегулювання”, - написала Фріз.

Вона вказала на те, що після того, як влада невизнаної ПМР порушила питання використання прапору РФ як державного, так званий голова уряду ПМР Олександр Мартинов заявив про наміри Тираполя легітимізувати інститут судових виконавців РФ на території ПМР.

“Таким чином, ми є свідками послідовних кроків ПМР за мовчазної згоди Кремля на аншлюс з РФ. Оскільки всім зрозуміло, що немає жодних державних інституцій ПМР, а є маріонеткове керівництво сепаратистської невизнаної території, політика Тирасполя свідчить про чергове порушення міжнародних угод з боку Росії”, - заявила народний депутат.

Водночас вона вказала на появу в Росії окремих матеріалів, “що розглядають плани проведення наступальної операції на південній ділянці Одеської області, висадки російського десанту з метою організації “коридору” до ПМР”. 

Читайте також: Росія готує військові навчання в Придністров'ї потай від Молдови

“Такий розвиток ситуації на південно-західному напрямку вимагає від України рішучих дій політико-дипломатичних. У зв’язку з цим направляю секретарю Ради національної безпеки та оборони України Олександру Турчинову звернення з пропозиціями щодо мінімізації загроз російської підривної роботи проти України з боку території ПМР, а також поверненням Тирасполя до виконання зобов’язань в рамках мирної угоди”, - заявила Фріз.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-