Придністров'я

14 травня 2022

13 травня 2022


На бойових російських кораблях у Чорному морі - понад 30 ракет «Калібр»

Збройні Сили України забезпечують стабільну ситуацію на Одещині, хоч загарбники загрожують ракетними ударами з моря, створюють базу для нападу на острові Зміїний і намагаються розхитати ситуацію у невизнаному Придністров’ї.

11 травня 2022

05 травня 2022

04 травня 2022

03 травня 2022

02 травня 2022


У Придністров'ї та трьох прилеглих до кордону України напрямках загарбники готують провокації

Обстановка у Придністровському регіоні Республіки Молдова залишається напруженою. На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках не виключається можливість провокацій.

01 травня 2022

29 квітня 2022


Євросоюз відреагував на спроби дестабілізувати ситуацію у Придністров’ї

Високий представник ЄС закликав усі відповідальні сторони у Придністров’ї, що є регіоном Молдови із спеціальним статусом, утримуватися від будь-яких дій, що можуть дестабілізувати ситуацію та підірвати безпеку Республіки Молдова.

28 квітня 2022


росіяни поширюють фейк про нібито намір України захопити у Придністров'ї склад боєприпасів

російська пропаганда поширює фейк про нібито наміри України вторгнутися у невизнану "Придністровську молдавську республіку" (ПМР) заради "найбільшого у східній Європі складу з боєприпасами", розташованого в селищі Ковбасна.

27 квітня 2022


ЗСУ знають про потужності військ рф у Придністров'ї та не бояться їх - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Збройним Силам України відомо про потужність російських військ на території тимчасово окупованої частини Молдови - Придністров’ї та вони їх не бояться.

26 квітня 2022


Пентагон відстежує ситуацію у Придністров’ї – Остін

Оборонне відомство США уважно відстежує розвиток ситуації в Молдові й, зокрема, на території сепаратистського Придністровського регіону, де зосереджується російський військовий контингент, який демонструє ознаки готовності до бойових дій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-