У Києві оголосили конкурс на найкращий проєкт з прийому Праведників Бабиного Яру

У Києві оголосили конкурс на найкращий проєкт з прийому Праведників Бабиного Яру

Укрінформ
Департамент культури Київської міської державної адміністрації оголосив мистецький конкурс на найкращий культурно-мистецький проєкт з організації та проведення прийому Праведників Бабиного Яру.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє КМДА.

“У рамках підготовки та проведення у Києві жалобних заходів, пов’язаних із 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру, передбачено надання фінансової підтримки з бюджету міста. Граничний обсяг витрат становить 35 тис. грн”, - ідеться у повідомленні.

Проєкти мають включати тематичні програми з розповідями про подвиги Праведників, які проявили небайдужість до долі ближнього, чуйність, готовність до самопожертви, які, ризикуючи своїм життям, захистили євреїв та військовополонених від загибелі у роки Другої світової війни. Детальніше: https://cutt.ly/tQNf3Sf

Заяви про участь у мистецькому конкурсі потрібно подати за встановленою формою: https://cutt.ly/2QNsKYI

Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються у друкованому вигляді (у двох примірниках) до 15:30 14 вересня за адресою: Київ, бульв. Т. Шевченка, 3, Департамент культури КМДА, відділ мистецтв та культурно-освітніх закладів (каб. № 308, контактні телефони (044) 279-62-92, (066) 153-93-80).

Читайте також: У Бабиному Яру створять інноваційний музейний комплекс

Переможця конкурсу визначать на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проєктів при Департаменті культури, яке планується у період з 16 до 24 вересня.

Як повідомляв Укрінформ, організаційний комітет з питань перспективного розвитку Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» встановив дату проведення жалобних заходів у зв’язку з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру 6 жовтня 2021 року.

Звання «Праведник народів світу» присуджується Державою Ізраїль тим, хто в роки Другої світової війни рятував євреїв від знищення, на території Європи, окупованій нацистами. Визнані отримують медаль і Почесну грамоту, а їхні імена увічнюють у Яд Вашем на Горі пам'яті в Єрусалимі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-