Уряд профінансує втрати місцевих бюджетів прифронтових громад, які надаватимуть пільги бізнесу

Уряд профінансує втрати місцевих бюджетів прифронтових громад, які надаватимуть пільги бізнесу

Укрінформ
Кабінет Міністрів України профінансує втрати місцевих бюджетів громад, які надаватимуть пільги для бізнесу на прифронтових територіях.

Як передає Укрінформ. про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

"Сьогодні, 12 квітня, Кабінет Міністрів України схвалив постанову, яка розширює можливості фінансування з державного бюджету для компенсації втрат місцевих бюджетів, які надають пільги бізнесу на прифронтових територіях. Загальний обсяг додаткової дотації на 2024 рік складає 33,4 млрд грн, з яких 19,3 млрд грн вже розподілено між місцевими бюджетами", - йдеться в повідомленні.

Залишок у розмірі 14,1 млрд гривень тепер може бути використаний для компенсації зменшення надходжень від ширшого переліку основних місцевих податків у порівнянні з попереднім роком. Це включає у тому числі податок на нерухомість, плату за землю та єдиний податок.

Читайте також: «Додай енергії твоєму бізнесу»: завдяки програмі МСП можуть отримати кредити за ставкою від 0%

Зауважується, що така підтримка дозволить забезпечити фінансову стабільність для громад та підприємств, що знаходяться в особливо складних умовах внаслідок війни.

Як повідомлялось, у 2024 році Кабмін планує продовжити стимулювати економіку через програми підтримки бізнесу. На це виділять понад 40 млрд грн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-