Компенсація

20 січня 2020

Штепа отримала 3600 євро компенсації за рішенням ЄСПЛ

Ексмер Слов'янська Неля Штепа, обвинувачена в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та створення терористичної групи, за рішенням ЄСПЛ отримала 3600 євро компенсації за порушення права на свободу.

17 січня 2020

15 січня 2020

Компенсацію родичам жертв катастрофи в Ірані виплатять протягом тижня — Гончарук

Кабмін сьогодні прийме розпорядження про виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги сімʼям загиблих в авіакатастрофі в Ірані, і ці виплати сім'ї мають отримати протягом тижня.

14 січня 2020

13 січня 2020

Геращенко вважає, що суми компенсацій сім'ям жертв катастрофи літака МАУ треба переглянути

Співголова парламентської фракції "Європейської солідарності" Ірина Геращенко вважає, що уряд має переглянути суми компенсацій сім'ям загиблих унаслідок авіакатастрофи літака "Міжнародних авіаліній України" в Ірані у бік їх збільшення.

12 січня 2020

11 січня 2020

Родини загиблих мають отримати компенсації від МАУ, страхових компаній та Ірану — Президент

Українська влада всіляко сприятиме отриманню родинами загиблих у авіакатастрофі літака рейсу PS752 компенсацій від авіаперевізника, страхових компаній та Ісламської Республіки Іран.

Тегеран погоджується з Києвом у питанні компенсацій за збиття літака - ОП

МЗС за дорученням Президента Володимира Зеленського негайно надішле Ірану ноту з чітким переліком наступних кроків, у тому числі юридичних аспектів врегулювання питання компенсацій жертвам збитого літака МАУ в Тегерані.

09 січня 2020

08 січня 2020

27 грудня 2019

Жертвам насильницьких злочинів планують призначити компенсацію — уряд схвалив законопроєкт

Кабмін схвалив розроблений Міністерством юстиції проєкт закону “Про відшкодування шкоди потерпілим від насильницьких кримінальних правопорушень”, який передбачає надання їм державної соціальної допомоги у вигляді відшкодування шкоди.

18 грудня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-