Уряд розширив перелік пріоритетних видатків бюджетів в умовах воєнного стану

Уряд розширив перелік пріоритетних видатків бюджетів в умовах воєнного стану

Укрінформ
Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, якими розширив перелік видатків бюджетів в умовах воєнного стану.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад та територій України, передає Укрінформ.

Відтак змінами розширений перелік видатків, за якими відкриття асигнувань із загального фонду державного бюджету здійснюється у першочерговому порядку, а також уточнений та розширений перелік видатків другої черги, за якими здійснюються платежі за дорученнями клієнтів з урахуванням ресурсної забезпеченості єдиного казначейського рахунка.

Читайте також: На відбудову звільнених територій з резервного фонду держбюджету виділили майже 1,5 мільярда

Зокрема це стосується: оплати послуг оренди електричного обладнання та обслуговування автомобільним транспортом; придбання пально-мастильних матеріалів (талонів), запчастин та матеріалів для ремонту і оренди автомобільного транспорту; придбання матеріалів та запчастин для міського електричного транспорту; оплати видатків із благоустрою населених пунктів; виконання ремонтно-будівельних робіт з реконструкції та капітального ремонту приміщень для розміщення ВПО.

Читайте також: У Вінниці відкрили центр підтримки переселенців «Я – Маріуполь»

Також до пріоритетних видатків віднесено оплату послуг з очищення систем каналізації, з поточного ремонту та технічного обслуговування обладнання, техніки, механізмів, локальної мережі, охоронної сигналізації, систем вентиляції, технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх мереж тепло-, водо-, електро-, газопостачання та водовідведення.

Читайте також: Уряд розширив можливості надання державної підтримки суб’єктам підприємництва

«Відтак органи місцевого самоврядування зможуть приймати необхідні управлінські рішення щодо розв’язання першочергових потреб громад. Зокрема, щодо фінансування заходів з благоустрою населених пунктів, забезпечення безперервної роботи об’єктів критичної інформаційної інфраструктури, національних електронних інформаційних ресурсів та державних інформаційно-комунікаційних систем тощо», – генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Мінрегіону Сергій Шаршов.

Читайте також: Уряд затвердив порядок викупу та будівництва житла для вимушених переселенців

Як повідомлялося, Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроєкт № 282 щодо спрощення процедур у сфері містобудівної діяльності в умовах воєнного стану, що створює можливості для якнайшвидшого відновлення населених пунктів, а також розв'язання питання забезпечення тимчасовим житлом громадян, які втратили домівки внаслідок російської агресії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-