День війни з росією коштує Україні до $4 мільярдів – Шмигаль

День війни з росією коштує Україні до $4 мільярдів – Шмигаль

Укрінформ
Щоденні витрати України з державного бюджету, пов’язані з війною з рф, становлять близько 2 млрд грн, водночас загальні втрати нашої держави щодня, пов'язані з руйнуванням інфраструктури та втратою економічного потенціалу, становлять до 4 млрд дол. на день.

Про це розповів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю в єдиному інформаційному марафоні, повідомляє Укрінформ.

«Є, скільки коштує день війни з точки зору витрат з державного бюджету, скільки ми платимо, і скільки нам необхідно. Цю цифру назвемо в районі 2 млрд грн. Це те, що коштує нам з точки зору ведення бойових дій, виплати заробітних плат і т.д.», – сказав глава уряду.

Водночас він пояснив, що загальні щоденні втрати України становить понад 4 млрд дол. «Це коштує день війни з точки зору руйнувань нашої інфраструктури, втрати економічного потенціалу, втрати майбутнього ВВП», – додав Шмигаль.

Читайте також: Через війну уряд фактично відмовився від усіх капітальних видатків — Шмигаль

Раніше Шмигаль повідомив, що Кабінет Міністрів вже почав працювати над розробкою умовного плану Маршалла, спрямованого на відновлення України.

Відбудовувати Україну після війни планується у першу чергу за рахунок арештованих активів та репарацій російської федерації.

24 лютого російська федерація розпочала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення: російські загарбники обстрілюють та бомбардують мирні міста й села України, катують і вбивають мирне населення.

США, ЄС та інші країни ввели та продовжують запроваджувати санкції проти росії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-