Відсторонення керівництва АРМА оскаржать у суді

Відсторонення керівництва АРМА оскаржать у суді

Укрінформ
Рішення суду про відсторонення від виконання обов'язків керівництва Національного агентства з питань виявлення та управління активами, одержаними від корупційних злочинів (АРМА), буде оскаржено.

Про це повідомив адвокат АРМА Станіслав Борис на пресконференції в Києві.

"На сьогодні вже подано апеляційні скарги, і ці судові рішення оскаржуються", - сказав Борис.

При цьому він звернув увагу, що висунуті правоохоронцями підозри нинішньому керівництву АРМА базуються на свідченнях попередніх керівників відомства.

"Ми однозначно оскаржуємо судові рішення. Будемо доводити свою правоту, однозначно ініціюватимемо низку слідчих дій. Ми готові приходити до слідчих, надавати покази, додаткові документи, додаткові свідчення - усе, що потрібно для встановлення в даному кримінальному провадженні, що ніяких дій, які могли б мати ознаки злочину, не було вчинено", - наголосив адвокат.

Читайте також: СБУ викрила нападників на заступника голови АРМА

Тим часом відсторонений судом від своїх обов'язків заступник голови АРМА Володимир Павленко вважає це політичним тиском з метою зміни керівництва агентства.

“Всі аргументи цієї підозри є надуманими. Я можу пояснити це лише спробами політичного тиску та бажанням когось змінити нинішнє керівництво АРМА шляхом його відсторонення, призначення нового ТВО та зміни керівного складу агентства. Поки йтимуть судові тяганини, буде поставлено тимчасове керівництво, можливо, буде змінено кадровий склад, і це призведе до наслідків, що буде важко відновити все те, що зараз існує”, - зазначив він.

Як повідомляв Укрінформ, тимчасово виконуючого обов’язки голови Нацагентства України з питань виявлення та управління активами, одержаними від корупційних злочинів (АРМА), його заступника та начальника управління установи відсторонили від посад та відправили під домашній арешт. Це сталося після того, як працівники ДБР повідомили посадовцям про підозру у привласненні понад 400 тис. доларів США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-