АРМА

28 вересня 2022


Уряд продовжив ще на 3,5 місяця проведення конкурсу на посаду голови АРМА

Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження, яким врегулював деякі питання проведення конкурсу з відбору кандидата на посаду голови Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

27 вересня 2022


Яхта, маєтки та гроші: за кордоном знайшли активи понад 500 осіб, причетних до агресії рф

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) передало інформацію правоохоронним органам України щодо частини виявлених активів 557 осіб, причетних до російської агресії проти України.

24 вересня 2022

21 вересня 2022


В АРМА передали активи компанії російського мільярдера на майже ₴300 мільйонів

Прокуратура передала Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, майно й корпоративні права на суму близько 300 мільйонів гривень, належні компанії російського мільярдера.

15 вересня 2022

14 вересня 2022

13 вересня 2022

12 вересня 2022


В АРМА передали ₴60 мільйонів арештованих коштів осіб, які організували схему переказів із Криму

В управління Агентства з розшуку та менеджменту активів передали арештовані кошти осіб, які організували протиправний механізм грошових переказів із тимчасово окупованого Криму.

10 вересня 2022


Кабмін повторно запровадив санкції проти Курченка, Лебедєва, Януковича і Дерипаски

Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні погодив купівлю з боку АРМА військових облігацій на 152 млн грн та повторно застосував санкції на Сергія Курченка, Павла Лебедєва, Віктора Януковича та Олега Дерипаску.

09 вересня 2022

07 вересня 2022


В АРМА передали майно депутата-зрадника Ковальова на понад ₴3 мільйони

В управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, передано майно народного депутата Олексія Ковальова, якого підозрюють в державній зраді та пособництві російському агресору.


У держвласність передали активи кремлівської бізнес-структури, якою керували «ставленики» ОПЗЖ

За матеріалами СБУ на користь держави було передано мільйонні активи підконтрольної рф енергокомпанії, якою в Україні керували особи, наближені до керівництва забороненої партії ОПЗЖ.

05 вересня 2022


СБУ арештувала активи компанії, підконтрольної колаборанту Сальдо

У Житомирській області за матеріалами Служби безпеки України накладено арешт на активи підприємства, кінцевим бенефіціаром якого є родина гауляйтера тимчасово захопленої росіянами Херсонської області Володимира Сальдо.


До АРМА передали активи трьох білоруських асфальтобетонних заводів

В управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, передали активи трьох асфальтобетонних заводів білоруських компаній вартістю близько 120 млн грн.

02 вересня 2022


В АРМА передали понад ₴2 мільярди активів компанії олігарха з оточення путіна

В управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, передали понад 2 мільярди гривень активів російської компанії, яка займається виготовленням побутової хімії.

27 серпня 2022


В АРМА передали активи білоруських підприємств на понад ₴1,5 мільйона

Подільська окружна прокуратура Києва передала в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, активи білоруських компаній загальною сумою понад 1,5 мільйона гривень.

26 серпня 2022

22 серпня 2022


АРМА передало майно «4 каналу» депутата Ковальова у розпорядження Держкіно

Майно ТОВ «ТРК «Інтеррадіо» - українського інформаційно-розважального телеканалу «4 канал», що належав підозрюваному у держзраді народному депутату Олексію Ковальову, передано Національним агентством з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами (АРМА) у розпорядження Державного агентства з питань кіно.

19 серпня 2022


В управління АРМА передали корпоративні права пов’язаної з «газпромом» компанії

Прокуратура передала в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), активи компанії, пов’язаної з російським «газпромом», на суму понад 6 млн грн.

18 серпня 2022


В АРМА передали майно депутата-колаборанта Ковальова на понад ₴18,5 мільйона

В управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, передано майно народного депутата Олексія Ковальова.

17 серпня 2022

15 серпня 2022


Для АРМА передали «російського» глинозему на понад ₴80 мільйонів

Національному агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА) передано в управління понад 6000 тонн глинозему, який належить компаніям, пов’язаним з російською федерацією. Орієнтовна вартість переданого – понад 80 млн грн.


Конкурсна комісія 15 серпня має оголосити нового керівника АРМА

Конкурсна комісія з відбору голови Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) має 15 серпня оголосити ім’я людини, яка може обійняти цю посаду.

13 серпня 2022

12 серпня 2022

11 серпня 2022


В управління АРМА передали техніку і транспорт російського підприємства на ₴30 мільйонів

Прокуратура передала в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) техніку і транспортні засоби російського підприємства на понад 30 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-