АРМА

19 лютого 2019

Управління "Межигір'ям": уряд просять знайти підприємство на участь у конкурсі

Члени Громадської ради при Нацагентстві з питань виявлення та управління активами закликають уряд делегувати державні підприємства на конкурс за право управляти резиденцією екс-президента Віктора Януковича "Межигір'я".

07 лютого 2019

Суд знову проситимуть передати АРМА вертолітний “майданчик Януковича”

Прокуратура міста Києва готує нове клопотання до суду про арешт Конгресно-виставкового центру "Парковий" та передачу його в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

25 січня 2019

Конкурс на управителя для Межигір'я продовжили до 28 лютого

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, продовжило до 28 лютого цього року конкурс на обрання управителя національного парку "Межигір'я".

07 грудня 2018

АРМА забезпечила надходження 10 мільйонів до бюджету - голова

У результаті діяльності Національного  агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, до бюджету було спрямовано близько 10 мільйонів гривень.

23 листопада 2018

АРМА шукає управителя для "Межигір’я"

Нацагентство з розшуку активів оголосило конкурс на управління колишньою резиденцією екс-президента Віктора Януковича у Нових Петрівцях - сумнозвісним "Межигір'ям".

15 листопада 2018

07 листопада 2018

Суд скасував передачу аеропорту "Одеса" в управління АРМА

Солом'янський районний суд Києва скасував передачу в управління Національного агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) аеропорту «Одеса» і 75% корпоративних прав «Одеса Аеропорт Девелопмент» в аеропорту.

19 жовтня 2018

Прокуратура передала АРМА арештоване судно "Норд"

Прокуратура АР Крим на виконання рішення суду передала Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) арештоване кримське судно "Норд". 

14 вересня 2018

П’ять арештованих об’єктів депутата Ради Клімова передали державі

Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), передано 5 заарештованих судом об'єктів, які прямо чи опосередковано належать власнику ТОВ "Блек Сі Ріелті Груп" народному депутату Леоніду Клімову.

06 липня 2018

Суд передав "Межигір'я" в управління АРМА

Печерський райсуд Києва передав арештоване майно резиденції "Межигір'я" в управління Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

17 квітня 2018

11 квітня 2018

10 квітня 2018

Арештоване майно аеропорту "Одеса" передали АРМА

Нерухоме майно міжнародного аеропорту «Одеса» та 75% акцій компанії, яка ним володіє, передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА).

05 квітня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-