АРМА

05 червня 2020


Уряд не може призначити керівника АРМА на позаконкурсній основі - Немчінов

Уряд не може призначити керівника Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) на позаконкурсній основі, оскільки це питання регулюється спеціальним законодавством.

03 червня 2020


Рада не змогла призначити представників до комісії з відбору кандидата на посаду голови АРМА

Верховна Рада провалила проєкт постанови "Про визначення представників до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів" (№3456).

12 березня 2020


Обрання голови АРМА: Рада визначилася з представниками до конкурсної комісії

Комітет з питань антикорупційної політики визначився із представниками від Верховної Ради до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду голови Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів.

03 березня 2020

18 лютого 2020

17 січня 2020


Банк Порошенка зберігав майже 250 мільйонів оточення Януковича

В управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), передано 247 млн грн, які заарештовані у рамках справи щодо легалізації незаконних доходів у фінансових операціях оточенням експрезидента Віктора Януковича.

15 січня 2020


Комісія з відбору на посаду голови АРМА: у Раді визначаються зі своїм представником

Комітет Ради з питань антикорупційної політики оголосив відбір представника від Ради до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

21 листопада 2019

19 листопада 2019


"Нафтогаз тепло" офіційно стало управителем ТЕЦ у Новому Роздолі та Новояворівську

ТОВ «Нафтогаз Тепло», що належить до Групи Нафтогаз, уклало договір з Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, на управління майном Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ.

12 листопада 2019


АРМА змінить управителя арештованих ТЕЦ братів Дубневичів

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) до кінця дня 12 листопада має укласти новий договір на управління майном теплоелектростанції (ТЕЦ) у населених пунктах Новий Розділ та Новояворівськ, що на Львівщині.

30 жовтня 2019

16 жовтня 2019

23 вересня 2019

05 червня 2019


Управління активами "Межигір’я": в суд надійшов позов до АРМА

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов від громадської організації до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) щодо рішення передати в управління компанії «Скомпані» активи резиденції «Межигір’я».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-