АРМА

23 вересня 2021


Суд відсторонив заступника голови АРМА від посади ще на два місяці

Вищий антикорупційний суд відсторонив від займаної посади заступника голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) ще на два місяці.

08 вересня 2021

03 вересня 2021

27 серпня 2021

10 серпня 2021


Закон про реформу АРМА опублікували в «Голосі України»

Закон №1648-ІХ, який має на меті підвищити ефективність системи розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, а також збільшити надходження до держбюджету, опубліковано в офіційній газеті Верховної Ради "Голос України".

05 серпня 2021


Немчінов представив колективу АРМА тимчасового керівника

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов представив колективу Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) тимчасового виконувача обов’язків голови відомства Дмитра Жоравовича.

04 серпня 2021


Кабмін призначив тимчасового керівника АРМА

Кабінет Міністрів призначив тимчасовим виконувачем обов'язків голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Дмитра Жоравовича.

03 серпня 2021


Відсторонення керівництва АРМА оскаржать у суді

Рішення суду про відсторонення від виконання обов'язків керівництва Національного агентства з питань виявлення та управління активами, одержаними від корупційних злочинів (АРМА), буде оскаржено.

29 липня 2021


Керівництво АРМА відсторонили від посад та відправили під домашній арешт

Тимчасово виконуючого обов’язки голови Нацагентства України з питань виявлення та управління активами, одержаними від корупційних злочинів (АРМА), його заступника та начальника управління установи відсторонили від посад та відправили під домашній арешт.

27 липня 2021


Ціна питання в $400 тисяч: правоохоронці повідомили про підозру керівнику АРМА

Правоохоронці повідомили тимчасово виконуючому обов’язки голови АРМА, двом посадовцям відомства, двом адвокатам та ще одному громадянину про підозру щодо заволодіння 400 тисячами доларів з числа речових доказів.

19 липня 2021


СБУ викрила нападників на заступника голови АРМА

Служба безпеки України встановила і викрила осіб, відповідальних за замовне нанесення тяжких тілесних ушкоджень заступнику голови Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) Володимиру Павленку.

14 липня 2021


Верховна Рада ухвалила закон про реформу АРМА

Верховна Рада ухвалила закон, який має на меті підвищити ефективність системи розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, а також збільшити надходження до державного бюджету.

24 червня 2021


Для передачі «Українського медіа холдингу» в управління є низка перешкод - АРМА

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) заявляє, що для передачі “Українського медіа холдингу” (УМХ) в управління існує низка перешкод.

23 червня 2021


Суд визнав протиправним рішення АРМА про передачу УМХ в управління «1+1 Інтернет»

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним рішення Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) про передачу “Українського Медіа Холдингу” (УМХ) в управління компанії “1+1 Інтернет”.

17 червня 2021

04 червня 2021

03 червня 2021


АРМА за п’ять місяців перерахувало до бюджету на 328% доходу більше

За 5 місяців цього року Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), перерахувало до державного бюджету 15,4 млн грн отриманого доходу, що на 328% більше порівняно з доходом за аналогічний період 2020 року.

25 травня 2021


АРМА за чотири місяці розшукало частки у статутних капіталах на понад ₴2,4 мільярда

За 4 місяці нинішнього року Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) за зверненнями правоохоронців розшукало частки у статутних капіталах компаній на суму 2,41 млрд грн.

18 травня 2021


АРМА за чотири місяці отримало майже ₴12 мільйонів доходу

За 4 місяці цього року Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), отримало майже 12 млн грн чистого доходу, що становить близько 80% від доходу за 2020 рік.

11 травня 2021


Конфіскований у Курченка нафтопереробний завод передали в управління АРМА

Київський райсуд Одеси ухвалив рішення про передачу майнового комплексу ПАТ «Одеський нафтопереробний завод» і ТОВ «Енергія і газ Україна» в управління Агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

20 квітня 2021


Втрати бюджету: АРМА заявляє про неефективне регулювання своєї роботи

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) заявляє, що державний бюджет щороку недоотримує сотні мільйонів гривень.

19 квітня 2021

16 квітня 2021


АРМА обрала Укртранснафту управителем «труби Медведчука»

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів обрало управителем для арештованої частини нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрямок" АТ "Укртранснафта".

15 квітня 2021


АРМА домовилося про оцінку комплексу «Сухолуччя»

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) домовилося про оцінку комплексу "Сухолуччя" з ТОВ "Експертно-консультаційний центр".

13 квітня 2021


АРМА за 3 місяці розшукало частки у статутних капіталах на 1,84 мільярда

За 3 місяці нинішнього року Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) за зверненнями правоохоронців розшукало частки у статутних капіталах компаній на суму 1,84 млрд грн.

12 квітня 2021


АРМА заявляє про виправлення більшості недоліків, виявлених Рахунковою палатою

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів заявляє, що виправило більшість недоліків у своїй роботі, які були виявлені аудитом ефективності використання коштів державного бюджету.

07 квітня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-