АРМА

16 квітня 2021


АРМА обрала Укртранснафту управителем «труби Медведчука»

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів обрало управителем для арештованої частини нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрямок" АТ "Укртранснафта".

15 квітня 2021


АРМА домовилося про оцінку комплексу «Сухолуччя»

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) домовилося про оцінку комплексу "Сухолуччя" з ТОВ "Експертно-консультаційний центр".

13 квітня 2021


АРМА за 3 місяці розшукало частки у статутних капіталах на 1,84 мільярда

За 3 місяці нинішнього року Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) за зверненнями правоохоронців розшукало частки у статутних капіталах компаній на суму 1,84 млрд грн.

12 квітня 2021


АРМА заявляє про виправлення більшості недоліків, виявлених Рахунковою палатою

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів заявляє, що виправило більшість недоліків у своїй роботі, які були виявлені аудитом ефективності використання коштів державного бюджету.

07 квітня 2021


АРМА передало в управління Дунайському пароплавству 12 барж

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) передало в управління ПрАТ "Українське дунайське пароплавство" 12 арештованих барж. 

06 квітня 2021

02 квітня 2021


Немчінов прокоментував обшуки в АРМА

Кабінет Міністрів та керівництво Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) зацікавлені в неупередженому розслідуванні для з’ясування ситуації.


Елітна нерухомість у Києві й області: АРМА шукає управителів майна міністра часів Януковича

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) оголосило конкурс на відбір управителів майна одного з ексміністрів часів президентства Віктора Януковича.


В АРМА заявили, що співробітникам агентства підозр не оголошували

Правоохоронці не оголошували підозр співробітникам Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) у справі про заволодіння 400 тисяч доларів США.


АРМА зробило заяву з приводу обшуків у центральному апараті

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) заявляє, що не ухвалювало незаконних рішень щодо повернення фізичній особі арештованих коштів.

01 квітня 2021


Обшуки в АРМА: посадовці агентства причетні до зникнення $400 тисяч

Правоохоронці провели низку одночасних обшуків у керівництва Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) у справі шахрайського заволодіння 400 тис. дол.


Обшуки в АРМА пов'язані із заявами про тиск на співробітників агентства - джерело

Обшуки в Національному агентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), пов'язані із заявами про тиск на співробітників агентства.


АРМА заявляє про обшуки в центральному офісі та вдома у працівників

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) заявляє про обшуки в центральному апараті та за місцем проживання деяких співробітників.

25 березня 2021


Оголосили конкурс на управителя для «труби Медведчука»

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) оголосило про початок конкурсного відбору управителя для арештованої частини нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрямок", який належить ТОВ "ПрикарпатЗахідтранс".

20 березня 2021

18 березня 2021

13 березня 2021


АРМА минулого року передало в управління активів на майже ₴2 мільярди

Минулого року Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) передало в управління активи із загальною оцінною вартістю майже 2 млрд грн.

12 березня 2021


АРМА планує запустити Реєстр арештованих активів цього року

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) планує запустити Реєстр арештованих активів у повноцінну експлуатацію цього року за умови наявності фінансування.

11 березня 2021


Верховний Суд поставив крапку у справі про Центр «Парковий» у Києві

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду скасував рішення про визнання недійсним договору про передачу в управління комунальному підприємству "Центр організації дорожнього руху" конгресно-виставкового центру "Парковий" у Києві.

26 лютого 2021

24 лютого 2021


АРМА визначило переможця конкурсу на управителя для комплексу «Сухолуччя»

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) визначило компанію "7 днів" переможцем конкурсу на відбір управителя для колишньої мисливської резиденції "Сухолуччя".

22 лютого 2021


Управителя для стратегічних активів має обирати Кабмін - АРМА

У Національному агентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) вважають, що управителя для стратегічних активів, переданих агентству, має обирати Кабінет Міністрів.

04 лютого 2021


АРМА заявляє про погрози співробітникам

У Національному агентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) заявляють про те, що наразі на його співробітників чиниться систематичний тиск у формі залякувань, прямих погроз та дискредитаційних акцій.

29 січня 2021


В АРМА заявили, що невідомі від імені керівництва вели службове спілкування

Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) звернулося до правоохоронців щодо дій невстановлених осіб, які від імені керівництва агентства вели нібито службове спілкування з регіональними підрозділами.

28 січня 2021


АРМА пояснило, чому не може оголосити конкурс на управління «Межигір’ям»

Агентство з розшуку та менеджменту активів не може передати в управління резиденцію “Межигір’я”, оскільки Офіс генпрокурора іще не передав до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для подальшого розслідування усі матеріали справи, які налічують 2 тис. томів.

13 січня 2021

31 грудня 2020


АРМА пройшло зовнішній аудит фінансової звітності та управлінської діяльності

«Аудиторська фірма «Де Візу» провела зовнішній аудит Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) в частині фінансової звітності та операційної (управлінської) діяльності у 2019 році.

30 грудня 2020


АРМА розпочало повноцінну експлуатацію Реєстру арештованих активів

Після року дослідної (тестової) експлуатації Реєстру активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) розпочало повноцінну експлуатацію ресурсу.

17 грудня 2020


На Сумщині арештували асфальтний завод

З клопотанням прокуратури накладено арешт та передано АРМА асфальтний завод, який функціонує на Сумщині без необхідних дозволів та забруднює навколишнє природнє середовище.

16 грудня 2020


Уряд забезпечив можливість співпраці АРМА з Австрією – Немчінов

Кабінет Міністрів забезпечив можливість міжнародної співпраці Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) з відповідними органами Республіки Австрія.

09 грудня 2020


Кабмін пропонує розширити повноваження АРМА на управління арештованими активами

Кабінет міністрів пропонує прибрати із законодавства колізію між законом «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів» та Кримінальним процесуальним кодексом. 

06 грудня 2020

25 листопада 2020


Уряд удосконалив механізм контролю АРМА за ефективністю управління активами

Кабінет Міністрів України схвалив постанову «Про внесення змін до Порядку здійснення контролю за ефективністю управління активами», якою удосконалив механізм контролю АРМА за ефективністю управління арештованими активами.

18 листопада 2020


Комітет Ради рекомендує ухвалити за основу нову редакцію законопроєкту про АРМА

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу в першому читанні нову редакцію законопроєкту щодо вдосконалення діяльності Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

06 листопада 2020


АРМА стало спостерігачем у раді з повернення активів Азійсько-Тихоокеанського регіону

Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів отримало статус спостерігача в Координаційній раді Міжвідомчої мережі з повернення активів Азійсько-Тихоокеанського регіону.

24 жовтня 2020

13 жовтня 2020

09 жовтня 2020


Повернення активів та управління конфіскованими: Кабмін затвердив план заходів

Кабінет Міністрів схвалив розпорядження «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення виконання положень резолюції Конференції держав-учасниць Конвенції ООН проти корупції «Посилення міжнародного співробітництва в сфері повернення активів та управління замороженими, арештованими і конфіскованими активами» на 2020-2021 роки».

18 вересня 2020


АРМА отримало в управління судно РФ, яке сприяло захопленню українських катерів

Служба безпеки України передала в управління Нацагентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) російське судно NIKA SPIRIT (колишня назва NEYMA).

16 вересня 2020


Рада повернула на доопрацювання законопроєкт про підвищення ефективності АРМА

Верховна Рада відправила у профільний комітет для підготовки розгляду у повторному першому читанні законопроєкт № 3335-1 щодо вдосконалення діяльності Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).


Медіа Група Україна оскаржить обрання "1+1 Інтернет" управителем активів УМХ

Медіахолдинг "Медіа Група Україна" оскаржить рішення Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), згідно з яким "1+1 Інтернет" обрано управителем арештованих активів Українського медіа холдингу (УМХ).

14 вересня 2020


АРМА обрало управителя арештованих активів UMH Курченка

За підсумками розгляду пропозицій учасників конкурсу з відбору управителя активами Українського Медіа Холдингу Тендерний комітет Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) більшістю голосів ухвалив рішення про обрання переможцем конкурсу ТОВ "1+1 Інтернет".

10 вересня 2020


АРМА оскаржить рішення суду щодо Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ

Агентство з Розшуку та Менеджменту Активів (АРМА) оскаржить рішення Окружного адміністративного суду Києва про визнання протиправними дій щодо обрання ТОВ "Нафтогаз Тепло" управителем арештованих майнових комплексів Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ на Львівщині. 

09 вересня 2020


Кабмін уповноважив АРМА розробити порядок відбору оцінників арештованого майна

Кабінет міністрів уповноважив Агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) розробити порядок конкурсного відбору суб`єктів оціночної діяльності для арештованого майна.

04 вересня 2020


В АРМА спростували зміни вимог до учасників конкурсу на управління активами УМХ

При проведенні повторного конкурсу на управління активами Українського Медіа Холдингу, вимоги до учасників не змінювалися. А вдосконалений порядок подачі документів був завчасно доведений до відома всіх претендентів.


Немчінов повідомив, коли замінять керівництво АРМА

Виконувача обов’язки керівника Агентства з розшуку та менеджменту активів попередили про звільнення, якщо до наступної середи, 16 вересня, він не зможе виконати доручення Прем’єр-міністра та міністра Кабінету Міністрів щодо врегулювання питань, пов’язаних із забезпеченням належного функціонування Новояворівської та Новороздільської теплоелектроцентралей.

03 вересня 2020

26 серпня 2020

21 серпня 2020


АРМА затвердило Порядок проведення конкурсного відбору управителів активами

Тендерний комітет Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) з питань управління активами розробив та затвердив Порядок проведення конкурсного відбору управителів активами, який визначає механізм відбору суб’єктів господарювання для управління активами, переданими агентству судовими ухвалами.

05 серпня 2020


Уряд пропонуватиме Раді врегулювати доступ АРМА до інформації про арештовані активи

Кабмін на засіданні погодив та внесе на розгляд Верховної Ради проєкт закону про врегулювання питання автоматизованого доступу АРМА до джерел інформації про активи, що можуть бути арештовані.

21 липня 2020


Рада провалила постанову про призначення представників до комісії з відбору голови АРМА

Верховна Рада відхилила проєкт постанови №3773 щодо призначення своїх представників до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

16 липня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-