АРМА

25 листопада 2020


Уряд удосконалив механізм контролю АРМА за ефективністю управління активами

Кабінет Міністрів України схвалив постанову «Про внесення змін до Порядку здійснення контролю за ефективністю управління активами», якою удосконалив механізм контролю АРМА за ефективністю управління арештованими активами.

18 листопада 2020


Комітет Ради рекомендує ухвалити за основу нову редакцію законопроєкту про АРМА

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу в першому читанні нову редакцію законопроєкту щодо вдосконалення діяльності Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

06 листопада 2020


АРМА стало спостерігачем у раді з повернення активів Азійсько-Тихоокеанського регіону

Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів отримало статус спостерігача в Координаційній раді Міжвідомчої мережі з повернення активів Азійсько-Тихоокеанського регіону.

24 жовтня 2020

13 жовтня 2020

09 жовтня 2020


Повернення активів та управління конфіскованими: Кабмін затвердив план заходів

Кабінет Міністрів схвалив розпорядження «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення виконання положень резолюції Конференції держав-учасниць Конвенції ООН проти корупції «Посилення міжнародного співробітництва в сфері повернення активів та управління замороженими, арештованими і конфіскованими активами» на 2020-2021 роки».

18 вересня 2020


АРМА отримало в управління судно РФ, яке сприяло захопленню українських катерів

Служба безпеки України передала в управління Нацагентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) російське судно NIKA SPIRIT (колишня назва NEYMA).

16 вересня 2020


Рада повернула на доопрацювання законопроєкт про підвищення ефективності АРМА

Верховна Рада відправила у профільний комітет для підготовки розгляду у повторному першому читанні законопроєкт № 3335-1 щодо вдосконалення діяльності Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).


Медіа Група Україна оскаржить обрання "1+1 Інтернет" управителем активів УМХ

Медіахолдинг "Медіа Група Україна" оскаржить рішення Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), згідно з яким "1+1 Інтернет" обрано управителем арештованих активів Українського медіа холдингу (УМХ).

14 вересня 2020


АРМА обрало управителя арештованих активів UMH Курченка

За підсумками розгляду пропозицій учасників конкурсу з відбору управителя активами Українського Медіа Холдингу Тендерний комітет Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) більшістю голосів ухвалив рішення про обрання переможцем конкурсу ТОВ "1+1 Інтернет".

10 вересня 2020


АРМА оскаржить рішення суду щодо Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ

Агентство з Розшуку та Менеджменту Активів (АРМА) оскаржить рішення Окружного адміністративного суду Києва про визнання протиправними дій щодо обрання ТОВ "Нафтогаз Тепло" управителем арештованих майнових комплексів Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ на Львівщині. 

09 вересня 2020


Кабмін уповноважив АРМА розробити порядок відбору оцінників арештованого майна

Кабінет міністрів уповноважив Агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) розробити порядок конкурсного відбору суб`єктів оціночної діяльності для арештованого майна.

04 вересня 2020


В АРМА спростували зміни вимог до учасників конкурсу на управління активами УМХ

При проведенні повторного конкурсу на управління активами Українського Медіа Холдингу, вимоги до учасників не змінювалися. А вдосконалений порядок подачі документів був завчасно доведений до відома всіх претендентів.


Немчінов повідомив, коли замінять керівництво АРМА

Виконувача обов’язки керівника Агентства з розшуку та менеджменту активів попередили про звільнення, якщо до наступної середи, 16 вересня, він не зможе виконати доручення Прем’єр-міністра та міністра Кабінету Міністрів щодо врегулювання питань, пов’язаних із забезпеченням належного функціонування Новояворівської та Новороздільської теплоелектроцентралей.

03 вересня 2020

26 серпня 2020

21 серпня 2020


АРМА затвердило Порядок проведення конкурсного відбору управителів активами

Тендерний комітет Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) з питань управління активами розробив та затвердив Порядок проведення конкурсного відбору управителів активами, який визначає механізм відбору суб’єктів господарювання для управління активами, переданими агентству судовими ухвалами.

05 серпня 2020


Уряд пропонуватиме Раді врегулювати доступ АРМА до інформації про арештовані активи

Кабмін на засіданні погодив та внесе на розгляд Верховної Ради проєкт закону про врегулювання питання автоматизованого доступу АРМА до джерел інформації про активи, що можуть бути арештовані.

21 липня 2020


Рада провалила постанову про призначення представників до комісії з відбору голови АРМА

Верховна Рада відхилила проєкт постанови №3773 щодо призначення своїх представників до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

16 липня 2020

13 липня 2020


Фермерське господарство виграло суд в АРМА

Приватне фермерське підприємство «Дінекс-Трейд» виграло суд в Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

10 липня 2020

19 червня 2020

15 червня 2020

05 червня 2020


Уряд не може призначити керівника АРМА на позаконкурсній основі - Немчінов

Уряд не може призначити керівника Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) на позаконкурсній основі, оскільки це питання регулюється спеціальним законодавством.

03 червня 2020


Рада не змогла призначити представників до комісії з відбору кандидата на посаду голови АРМА

Верховна Рада провалила проєкт постанови "Про визначення представників до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів" (№3456).

12 березня 2020


Обрання голови АРМА: Рада визначилася з представниками до конкурсної комісії

Комітет з питань антикорупційної політики визначився із представниками від Верховної Ради до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду голови Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів.

03 березня 2020

18 лютого 2020

17 січня 2020


Банк Порошенка зберігав майже 250 мільйонів оточення Януковича

В управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), передано 247 млн грн, які заарештовані у рамках справи щодо легалізації незаконних доходів у фінансових операціях оточенням експрезидента Віктора Януковича.

15 січня 2020


Комісія з відбору на посаду голови АРМА: у Раді визначаються зі своїм представником

Комітет Ради з питань антикорупційної політики оголосив відбір представника від Ради до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

21 листопада 2019

19 листопада 2019


"Нафтогаз тепло" офіційно стало управителем ТЕЦ у Новому Роздолі та Новояворівську

ТОВ «Нафтогаз Тепло», що належить до Групи Нафтогаз, уклало договір з Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, на управління майном Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ.

12 листопада 2019


АРМА змінить управителя арештованих ТЕЦ братів Дубневичів

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) до кінця дня 12 листопада має укласти новий договір на управління майном теплоелектростанції (ТЕЦ) у населених пунктах Новий Розділ та Новояворівськ, що на Львівщині.

30 жовтня 2019

16 жовтня 2019

23 вересня 2019

07 грудня 2018


АРМА забезпечила надходження 10 мільйонів до бюджету - голова

У результаті діяльності Національного  агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, до бюджету було спрямовано близько 10 мільйонів гривень.

11 жовтня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-