АРМА

реклама

30 листопада 2023

23 листопада 2023

21 листопада 2023


АРМА відшукало активи української мережі магазинів із російськими власниками

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) відшукало активи української мережі магазинів, власники якої є фігурантами кримінального провадження через зв’язок із російськими партнерами.

16 листопада 2023

15 листопада 2023


Теплоенерго у Львові та Києві оштрафували на понад мільйон гривень

Антимонопольний комітет України оштрафував на загальну суму понад 1 млн грн КП «Львівтеплоенерго» та КП «Київтеплоенерго» за те, що вони у різні періоди зобов'язували споживачів отримувати технічні умови та технічні рішення для встановлення лічильників.

13 листопада 2023


АРМА розшукало активи чинного депутата та особи зі списку найбагатших бізнесменів України

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) розшукало активи осіб, які причетні до протиправної діяльності українських суб’єктів господарювання в особливо великих розмірах.

11 листопада 2023


До АРМА передали ₴170 мільйонів активів підприємства, власником якого є мінтранс Росії

Суд передав в управління АРМА арештовані активи підсанкційного підприємства, засновником якого є російська компанія, а кінцевим бенефіціарним власником – міністерство транспорту РФ. 

03 листопада 2023

30 жовтня 2023

13 жовтня 2023

10 жовтня 2023


АРМА розмістило на своїх рахунках підсанкційні $3,4 мільйона та €54,3 тисячі

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) розмістило на своїх депозитних рахунках 3,4 млн доларів США та 54,3 тис. євро арештованих коштів підсанкційної особи.


АРМА розмістило на своїх рахунках підсанкційні $3,4 мільйона та €54,3 тисячі

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) розмістило на своїх депозитних рахунках 3,4 млн доларів США та 54,3 тис. євро арештованих коштів підсанкційної особи.

28 вересня 2023


АРМА перевірить витрати управителів арештованим майном

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) разом із правоохоронними органами проведе аудит витрат управителів арештованим майном.

27 вересня 2023

25 вересня 2023


АРМА розшукало активи українського експолітика, який є засновником чотирьох діючих товариств

Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) виявило активи та рахунки в банках колишнього українського політичного діяча.

22 вересня 2023


У IDS Ukraine не погоджуються з позицією АРМА щодо конкурсу з пошуку управителя активами «Моршинська»

Непідсанкційні акціонери IDS Ukraine, які володіють понад 50% акцій компанії, вважають, що конкурс з обрання управителя активами «Моршинська» відбувся з численними порушеннями законодавства, і закликають Нацагентство з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА) скасувати його результати.

21 вересня 2023


АРМА не буде оголошувати новий конкурс з пошуку управителя активами «Моршинська»

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) не має підстав для оголошення нового конкурсу на управління активами групи International Distribution Systems Limited.

20 вересня 2023


В АРМА створили антикорупційну раду

У Національному агентстві України з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА) створили антикорупційну раду, яка покликана мінімізувати корупційні прояви у діяльності нацагентства.

11 вересня 2023


АРМА передали вантаж із дорогоцінними металами на майже ₴6 мільйонів

Працівники Державного бюро розслідувань передали в управління Національному агентству України з питань розшуку та менеджменту активів арештований вантаж, який містить дорогоцінні метали, загальною вартістю 5,8 млн грн.

25 серпня 2023


Суд відкрив провадження щодо розірвання договорів управління АЗС Glusco

Суд ухвалив рішення про розгляд позову Групи Нафтогаз щодо розірвання Національним агентством України з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА) договорів управління мережею автозаправних станцій Glusco.

24 серпня 2023

17 серпня 2023


«Нафтогаз Ойл Трейдинг» відреагував на твердження АРМА про неефективність управління АЗС Glusco

Відновлення роботи мережі автозаправних станцій Glusco потребувало значних капіталовкладень зі сторони компанії "Нафтогаз Ойл Трейдинг" за короткий час, а повернення інвестицій відбувається відповідно до темпів розвитку бізнесу.

16 серпня 2023

08 серпня 2023


Нафтогаз вважає неправомірним розірвання договорів з управління АЗС Glusco

Компанія "Нафтогаз Ойл Трейдинг" вважає неправомірним розірвання договорів на управління мережею автозаправних станцій Glusco та просить Нацагентство з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА) відкликати листи про односторонню відмову від договорів управління активами.

03 серпня 2023


АРМА розірвало договір з управителем арештованими активами АЗС «Глуско»

Національне агентство України з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА) розірвало договір з ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» через неналежне управління арештованими активами мережі АЗС «Глуско».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-