Корупція

22 вересня 2023

20 вересня 2023


Україна серйозно сприймає допомогу ззовні й демонструє нетерпимість до корупції - Блінкен

Україна демонструє нетерпимість до корупції, а США контролюють витрачені кошти, що має додатково гарантувати для американських платників податків, що їхня допомога витрачається з користю.


НАЗК закликає уряд затвердити план щодо усунення корупції при перетині кордону

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами наради, яка відбулась в Офісі Президента, подало на розгляд уряду проєкт розпорядження Кабінету міністрів «Про затвердження плану заходів щодо усунення корупційних ризиків під час виїзду громадян України за межі України в умовах правового режиму воєнного стану».

16 вересня 2023

15 вересня 2023


Україна подолає корупцію на митниці, коли стане членом Євросоюзу – Шмигаль

Україна працює з країнами-партнерами для запровадження спільного митного контролю на пунктах пропуску з метою мінімізації корупційних ризиків. Але повністю позбутися корупції на митниці вдасться, коли Україна стане членом ЄС.

14 вересня 2023

12 вересня 2023


НАЗК закликає Зеленського також ветувати закон про видалення даних засуджених за корупцію

Національне агентство з питань запобігання корупції підтримує вето Президента України щодо закону про відновлення декларування (законопроєкт № 9534), а також закликає накласти вето на закон про видалення даних щодо осіб, засуджених за корупцію (№ 9587-д).

11 вересня 2023


Проблема корупції дуже турбує українців

Проблема корупції у різних сферах нині сильно турбує українців, при цьому 78% з них вважають, що саме глава держави відповідальний за боротьбу з цим негативним явищем, і довіра громадян завжди буде на боці Президента, який бореться з корупцією.

08 вересня 2023


Військкомів із Запорізької області та Львова викрили в незаконному одержанні подарунків

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило факти незаконного отримання подарунків колишнім начальником Запорізького обласного територіального центру комплектування та керівником об’єднаного районного ТЦК міста Львова.

07 вересня 2023

06 вересня 2023

05 вересня 2023


Генпрокурор прокоментував ідею передати частину корупційних справ від НАБУ до САП

Зміни до Кримінального процесуального кодексу в частині передачі справ Національного антикорупційного бюро до Служби безпеки України мають відбуватися після публічного обговорення і бути на користь країни.

04 вересня 2023

03 вересня 2023

02 вересня 2023


Відновлення е-декларування та фінансової звітності партій посилять боротьбу з корупцією - Шуляк

Ухвалення двох важливих законопроєктів - про відновлення е-декларування, який перебуває на розгляді в антикорупційному комітеті ВР, та про фінансову звітність партій, що вже очікує на підпис Президента, посилять боротьбу з корупцією.

01 вересня 2023


Штати привітали відданість України антикорупційним зусиллям

Державний департамент, Мін'юст та Мінфін США, а також USAID, 1 вересня у Вашингтоні прийняли керівників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного антикорупційного бюро та Вищого антикорупційного суду України.

31 серпня 2023

29 серпня 2023

28 серпня 2023

27 серпня 2023

26 серпня 2023

25 серпня 2023


Міноборони готове сприяти у перевірці всіх поставлених за контрактом зимових курток військовим

Міністерство оборони готове сприяти у перевірці всіх поставлених за контрактом зимових курток, аби зняти будь-які сумніви щодо отримання військовослужбовцями зимового одягу за результатами виконання контрактів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-