Кабмін ухвалив план дій щодо поглиблення співпраці з ОЕСР

Кабмін ухвалив план дій щодо поглиблення співпраці з ОЕСР

Укрінформ
Уряд ухвалив План дій щодо поглиблення співпраці з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) на 2019-2020 роки.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"10 квітня Кабінет міністрів України ухвалив План дій щодо поглиблення співробітництва між урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) на 2019-2020 роки. Документ передбачає детальний план співпраці Україна-ОЕСР за трьома основними напрямками: боротьба з корупцією, державне управління та урядування, економічна політика. План дій між ОЕСР та Україною загалом спрямований на зміцнення та підвищення ефективності економіки України та покращення соціально-економічних умов, підвищення зайнятості населення тощо", - йдеться у повідомленні.

Серед економічних завдань, які передбачені Планом, експерти ОЕСР визначили розвиток конкуренції, реформу державних підприємств, підтримку інвестицій і конкурентоспроможності, розвиток малого і середнього підприємництва та інновацій, підтримку та просування експорту, підвищення галузевої продуктивності економіки, підвищення якості статистики.

У сфері боротьби з корупцією окреслені такі завдання: впровадження рекомендацій ОЕСР щодо запобігання корупції, наближення України до антикорупційних стандартів ОЕСР, імплементація заходів Стамбульського плану дій з боротьби проти корупції.

Читайте також: Експерти відзначають покращення ситуації при уряді Гройсмана

У сфері державного управління завдання передбачають підтримку реформ у сфері державного управління, підвищення якості оподаткування та управління внутрішніми ресурсами, поглиблення регуляторної реформи, покращення якості управління публічними фінансами, підтримка екологізації економіки України, розвиток контролю за використанням водних ресурсів, розвиток освіти.

Як повідомлялось, договір про Організацію економічного співробітництва та розвитку вступив у дію 30 вересня 1961 року на базі Європейської організації економічного співробітництва з метою координації економічної політики країн-членів ОЕСР і погодження програм допомоги країнам, що розвиваються.

До ОЕСР входить 35 розвинених країн світу, ця міжнародна організація вважається третьою за потужністю впливовою економічною установою світу поряд із МВФ та Світовим банком. ОЕСР співпрацює з Україною на основі Меморандуму від 7 жовтня 2014 року, дію якого було продовжено у червні 2018 року на 2 роки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-