ОЕСР

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

06 лютого 2024


Використання заморожених активів РФ у відбудові: Зеленський зустрівся з главою ОЕСР

Президент Володимир Зеленський і генеральний секретар Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) обговорили питання пошуку шляхів застосування заморожених російських активів для відновлення України.


Конфіскація російських активів: Шмигаль попросив главу ОЕСР допомогти з розробкою рекомендацій

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль звернувся до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) з проханням сприяти розробці Міжнародних рекомендацій щодо конфіскації заморожених активів Росії.

05 лютого 2024

13 грудня 2023

13 листопада 2023

03 листопада 2023

23 жовтня 2023


У країнах ОЕСР зафіксували рекордні показники міграції у 2022 році

Міграційні потоки до країн Організації економічного співробітництва та розвитку і показники ринку праці іммігрантів у 2022 році досягли рекордних рівнів, зокрема постійна імміграція є найвищою за останні 17 років.

09 жовтня 2023

07 червня 2023


Відповіддю на підрив Каховської ГЕС мають стати дії, які гарантують цілісність ЗАЕС – Шмигаль

Відповіддю на підрив Російською Федерацією Каховської ГЕС мають стати не слова занепокоєння, а конкретні дії, які гарантують цілісність і безпеку Запорізької АЕС та змусять агресора заплатити за свої злочини.


Шмигаль: Стартувала програма щодо вступу України в ОЕСР

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль разом із генеральним секретарем Організації економічного співробітництва та розвитку Матіасом Корманном і міністром закордонних справ Великої Британії Джеймсом Клеверлі запустили Програму ОЕСР для України в межах початкового діалогу щодо вступу до Організації.

18 травня 2023

17 березня 2023

01 березня 2023

28 лютого 2023


Зеленський запросив ОЕСР долучитися до відновлення України

Президент Володимир Зеленський вважає відкриття офісу Організації економічного співробітництва та розвитку в Україні важливим кроком у співпраці та запросив представників ОЕСР долучитися до відновлення нашої держави від наслідків російської агресії.

27 січня 2023


Кабмін схвалив законопроєкт про ратифікацію угоди з ОЕСР

Кабінет Міністрів ухвалив розроблений Міністерством закордонних справ проєкт Закону України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо привілеїв, імунітетів та пільг, наданих Організації та Офісу Організації в Україні».

20 січня 2023

03 січня 2023

19 грудня 2022


Для відбудови успішної України необхідно й надалі системно викорінювати корупцію - Єрмак

Прозорі процеси відбудови, рівні правила для інвесторів – базові умови для прискореного економічного зростання України. Саме тому наша держава прагне здобути членство в Робочій групі ОЕСР щодо боротьби з хабарництвом у міжнародних ділових операціях.

12 грудня 2022


Шмигаль: Нам потрібен детальний план приєднання до ОЕСР, з переліком заходів та строків виконання

Україна прагне приєднатися до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) для обміну експертизою у питаннях повоєнного відновлення, реформ, формування державних політик.

07 грудня 2022

06 жовтня 2022


Зеленський розповів, що Україні дасть приєднання до ОЕСР

Україна починає процес приєднання до Організації економічного співробітництва та розвитку, що означатиме ще одну потужну лінію економічної, технологічної та ціннісної співпраці нашої країни з глобальною спільнотою.

05 жовтня 2022

26 вересня 2022


Війна в Україні матиме більший вплив на світову економіку, ніж очікувалося – ОЕСР

Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) вважає, що війна росії в Україні, яка триває вже восьмий місяць, матиме більший вплив на світову економіку, ніж очікувалося раніше.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-