ОЕСР

27 січня 2023


Кабмін схвалив законопроєкт про ратифікацію угоди з ОЕСР

Кабінет Міністрів ухвалив розроблений Міністерством закордонних справ проєкт Закону України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо привілеїв, імунітетів та пільг, наданих Організації та Офісу Організації в Україні».

20 січня 2023

03 січня 2023

19 грудня 2022


Для відбудови успішної України необхідно й надалі системно викорінювати корупцію - Єрмак

Прозорі процеси відбудови, рівні правила для інвесторів – базові умови для прискореного економічного зростання України. Саме тому наша держава прагне здобути членство в Робочій групі ОЕСР щодо боротьби з хабарництвом у міжнародних ділових операціях.

12 грудня 2022


Шмигаль: Нам потрібен детальний план приєднання до ОЕСР, з переліком заходів та строків виконання

Україна прагне приєднатися до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) для обміну експертизою у питаннях повоєнного відновлення, реформ, формування державних політик.

07 грудня 2022

06 жовтня 2022


Зеленський розповів, що Україні дасть приєднання до ОЕСР

Україна починає процес приєднання до Організації економічного співробітництва та розвитку, що означатиме ще одну потужну лінію економічної, технологічної та ціннісної співпраці нашої країни з глобальною спільнотою.

05 жовтня 2022

26 вересня 2022


Війна в Україні матиме більший вплив на світову економіку, ніж очікувалося – ОЕСР

Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) вважає, що війна росії в Україні, яка триває вже восьмий місяць, матиме більший вплив на світову економіку, ніж очікувалося раніше.

16 вересня 2022


ОЕСР розгляне у вересні заявку України на набуття членства – Єрмак

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провів зустріч з головами іноземних дипломатичних представництв, присвячену питанням вступу України до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) і створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти нашої країни.

30 серпня 2022


Офіс ОЕСР запрацює в Києві - Шмигаль запросив на відкриття генсека організації

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль висловив сподівання, що регіональний офіс Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) незабаром запрацює в Києві, та запросив в Україну генерального секретаря ОЕСР Матіаса Кормана.

26 липня 2022

05 липня 2022

04 липня 2022

22 квітня 2022


Шмигаль закликав Організацію економічного співробітництва зробити свій внесок у відбудову України

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на зустрічі з генеральним секретарем Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) Матіасом Корманном запросив організацію зробити свій внесок у відбудову України.

09 березня 2022

27 лютого 2022

26 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-