Уряд схвалив проекти угод з техдопомоги ЄС Україні бюджетом в 167 мільйонів євро

Уряд схвалив проекти угод з техдопомоги ЄС Україні бюджетом в 167 мільйонів євро

Укрінформ
Кабмін ухвалив підготовлені Міністерством економічного розвитку і торгівлі проекти низки угод щодо надання технічної допомоги Європейського Союзу Україні загальним бюджетом у 167 млн євро.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

"12 грудня уряд України ухвалив підготовлені Мінекономрозвитку проекти низки Угод щодо надання технічної допомоги ЄС Україні. Серед них - Угода про фінансування заходу "Програма розширення контактів між людьми: Дім Європи" між Україною та Європейською комісією строком на 8 років з бюджетом у 18 млн євро", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві зазначають, що мета вищезазначеної програми - залучення технічної допомоги з боку ЄС для сприяння налагодженню контактів, професійних зв’язків, культурного обміну між громадянами країн ЄС та України. У рамках цієї угоди технічна допомога ЄС надаватиметься за такими напрямами: професійний обмін шляхом організації короткострокових професійних стажувань у країнах - членах ЄС; підтримка програмного та інформаційного центру “Дім Європи”; створення спеціального вікна для розширення можливостей для участі України в програмі Erasmus+; забезпечення відшкодування 50% від суми внесків України до програми "Креативна Європа"на 2018-2020 роки.

Читайте також: Кабмін оскаржить відновлення Насірова на посаді

Друга програма - Угода про фінансування "Програма підтримки енергоефективності в Україні - EE4U-II". Ця програма є продовженням Програми підтримки енергоефективності в Україні - EE4U, що набула чинності 18 квітня 2018 року. Мета програми - залучити фінансування ЄС для підвищення енергозбереження та ефективного використання енергоресурсів, зниження рівня викидів парникових газів в Україні. Загальний бюджет програми - 54 млн євро.

Наступний ухвалений проект угоди - Угода про фінансування Програми технічного співробітництва 2018 року. Метою підписання цього документа є залучення фінансування з боку ЄС для підтримки України в імплементації Угоди про асоціацію. Бюджет передбаченої Угодою програми - 37 млн євро.

Ще один ухвалений проект - Угода про фінансування заходу "EU4Skills: Кращі навички для сучасної України". Мета підписання цієї угоди - залучити фінансування ЄС на потреби реформування та модернізації системи професійно-технічної освіти в Україні. Загальний бюджет передбаченої угодою програми з підтримки освітніх проектів - 58 млн євро.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-