Порошенко дозволив українським авіабудівникам спільні підприємства

Порошенко дозволив українським авіабудівникам спільні підприємства

1427
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко підписав Закон щодо створення умов для міжнародної кооперації суб’єктів літакобудування та розвитку вітчизняного літакобудування.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Президент Петро Порошенко підписав Закон №1475-VІІІ «Про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для міжнародної кооперації суб’єктів літакобудування та розвитку вітчизняного літакобудування». Закон був ухвалений Верховною Радою України 14 липня 2016 року", - йдеться у повідомленні.

Закон спрямований на створення сприятливих умов для розвитку вітчизняного літакобудування та передбачає внесення змін до законів України «Про розвиток літакобудівної промисловості», «Про особливості управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі» та декрету Кабінету Міністрів України «Про впорядкування діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, створених за участю державних підприємств».

Реалізація Закону дозволить підвищити конкурентоспроможність та обсяги виробництва вітчизняної авіаційної техніки, сприятиме залученню нових технологій та інвестицій у проекти українських підприємств і забезпечить створення нових робочих місць.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-