СКУ у великодньому вітанні закликав діаспору робити все можливе для перемоги України

СКУ у великодньому вітанні закликав діаспору робити все можливе для перемоги України

Укрінформ
Світовий конгрес українців (СКУ) у своєму великодньому вітанні наголосив, що Великдень символізує перемогу добра над злом, а світова українська громада – це запорука перемоги України.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті СКУ.

У конгресі зазначили, що це десятий Великдень з моменту вторгнення Росії в Україну та десятий Великдень, який захисники України зустрічають в окопах. Сьогодні кожна українська родина за пасхальним столом сумує за своїми рідними, які є зараз на передовій, захищають свої сім’ї, або загинули, захищаючи їх.

СКУ висловив щиру вдячність Збройним силам України, лідерам України та її союзникам по всьому світу, медичним працівникам, які дбають про поранених, нашому духовенству, волонтерам в Україні та за її межами. 

Водночас СКУ закликав світову українську спільноту піклуватися про мільйони українців, які були змушені покинути свою батьківщину. Дбати, аби вони лишалися українцями. Опікуватися сім’ями, які постраждали через російську геноцидну війну.

«Ми стоїмо з українським народом до перемоги, миру, відбудови і справедливого суду над агресором», – йдеться у вітанні. 

Також СКУ закликав діаспорян зробити так, щоб громадяни та лідери їхніх країн підтримували та продовжували надавати Україні все необхідне для перемоги та відновлення контролю над міжнародно визнаними територіями. 

СКУ зазначив, що обов’язок кожного представника діаспори щодня робити все можливе, щоб допомогти українцям звільнити Батьківщину  та своїх громадян, які живуть в репресіях під російською окупацією за кордоном на

«Світова українська громада – це запорука перемоги України. В єдності наша сила! Разом, єдиним потужним голосом, маємо досягти того, щоб весь цивілізований світ підтримував Україну до її перемоги», – наголосили у конгресі. 

Нагадаємо, Світовий конгрес Українців закликав керівників країн, церков, міжнародних гуманітарних і правозахисних організацій та людей доброї волі докласти всіх можливих зусиль для найшвидшого звільнення з російського полону захисників Маріуполя, а також та всіх інших полонених українців – військових і цивільних.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-