Великдень

23 листопада 2021

16 травня 2021

07 травня 2021


Українки Німеччини представили свої роботи на Великодній виставці в Гамбурзі

З нагоди святкування Великодніх свят Генеральне консульство України у Гамбурзі відкривало групову мистецьку виставку «Хай усім буде писанка», авторками робіт якої є талановиті мисткині з української громади в Німеччині, які представлятимуть свої роботи протягом травня.

06 травня 2021


Діаспора на Кіпрі відвідала Великодню літургію українською мовою

Представники української діаспори Кіпру в Лімасолі та Нікосії відвідали Святкову Великодню літургію українською мовою, освятили паски та Великодні кошики за українською традицією та трішки поспілкувались один з одним.

05 травня 2021


Українські військові отримали великодні подарунки на кошти, зібрані українками Бельгії

80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ, підрозділи 72-ої окремої механізованої бригади та 57-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України отримали великодні подарунки, які волонтери придбали за кошти, зібрані Об'єднання українок Бельгії (ОУБ). 

03 травня 2021


У турецьких готелях на Великдень напекли пасок та розфарбували крашанки

У турецьких готелях, де нині більшість туристів складають мандрівники з України, на Великдень напекли пасок та зробили крашанки, аби гості могли підтримати традиції святкування, перебуваючи за тисячі кілометрів від дому. Багато українців вбралися цього дня у вишиванки.

02 травня 2021

01 травня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-