У Берліні розпочала роботу німецько-українська школа

У Берліні розпочала роботу німецько-українська школа

Укрінформ
Сенаторка з питань освіти, молоді та сім'ї Німеччини Астрід-Сабіне Буссе разом з радником-посланником Посольства України Максимом Ємельяновим відкрили 19 жовтня у Берліні німецько-українську школу.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило Посольство України у ФРН.

Зауважується, що це стане унікальним для Німеччини пілотним проєктом, в рамках якого учні навчаються німецькою та українською мовами та отримують атестати про повну загальну середню освіту обох країн.

«Німецько-українська школа розпочинається у 2022/23 навчальному році з підготовчого етапу, який охоплює два класи у початковій школі «Азіз-Несін» у Фрідріхсгайні-Кройцберзі та чотири класи у школі «Хелена-Ланге» у Штегліц-Целендорфі. Повноцінно проєкт розпочнеться у наступному навчальному році, а під час нинішнього підготовчого етапу триватиме тестування та планування українського навчального контенту, який буде необхідний для підготовки до української атестації», – йдеться в дописі.

За словами Сенаторки з питань освіти, молоді та сім'ї Астрід-Сабіне Буссе, цей проєкт створено для дітей, заради порозуміння між народами та на знак великої солідарності з Україною.

Зі свого боку, Максим Ємельянов подякував за зусилля німецької сторони, зокрема Сенату Берліна, спрямовані на те, щоб повернути маленьким українцям повноцінне дитинство, і висловив сподівання, що цей пілотний проєкт вже скоро пошириться й на інші німецькі землі.

Як повідомляв Укрінформ, у німецькому місті Лейпцигу розпочав роботу український освітній хаб.

Фото: Посольство України у ФРН / Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-