Біженці

04 жовтня 2023


Щоденно з окупованих територій повертаються близько 100 українців - Центр прав людини ZMINA

На кордоні Бєлгородської області РФ та Сумської області України працює єдиний пункт пропуску Колотилівка — Покровка, через який все більше українців повертаються з окупованих територій.

03 жовтня 2023


У центрі Лісабона українці організували акцію на підтримку ЗСУ

Напередодні Дня захисників і захисниць України дипломати Посольства України разом з українською громадою Португалії організували акцію у центрі Лісабона, відзначивши мужність і героїзм наших захисників та захисниць, які віддають життя за незалежність і свободу України.

02 жовтня 2023

01 жовтня 2023


Верещук розповіла, як можна здолати недружнє ставлення до українців за кордоном

Віцепрем’єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала проводити комунікаційні кампанії, щоб уникнути недружнього ставлення до українців за кордоном.

30 вересня 2023

29 вересня 2023


МІОК та УКУ запросили до дискусії про дітей і молодь під час вимушеної воєнної еміграції

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» (МІОК) у партнерстві з Інститутом екуменічних студій Українського Католицького Університету запросили до участі у панельній дискусії «Діти і молодь під час вимушеної воєнної еміграції: як не втратити? як зберегти?», яка відбудеться 5 жовтня.

28 вересня 2023


Рада міністрів ЄС продовжила на рік тимчасовий захист для українських біженців

Рада міністрів ЄС із внутрішніх справ погодила рішення продовжити дію Директиви тимчасового захисту ЄС, яка надає українським біженцям право легально знаходитися на території країн Євросоюзу та базовий соціальний захист, до березня 2025 року.


З Нагірного Карабаху до Вірменії прибули вже понад 53 тисячі біженців

Понад 53 тисячі людей прибули до Вірменії з Нагірного Карабаху, повідомив уряд у Єревані на тлі масового переміщення людей, яке почалося після наступу Азербайджану, що дав Баку повний контроль над регіоном.

27 вересня 2023


Японські університети допомагають українським студентам-біженцям здобути освіту

Японські університети намагаються підтримати фінансово українських студентів, які знайшли притулок в Японії після вторгнення Росії в їхню країну, збираючи кошти серед студентів і викладачів та звертаючись по підтримку до місцевих компаній.

26 вересня 2023


В Японії українські біженці зможуть отримати статус резидента

Імміграційне агентство Японії повідомило у вівторок, що з 1 грудня іноземці, які тікають із зон конфлікту, зокрема і з України, матимуть право на отримання статусу довготермінового резидента з робочою візою.


У парламенті Естонії підтримують продовження захисту біженців з України

Комісія естонського парламенту у справах Європейського Союзу схвалила позицію, згідно з якою Естонія виступає за продовження застосування директиви про тимчасовий захист до березня 2025 року, щоб забезпечити надання підтримки біженцям з України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-