Біженці

21 травня 2022


Хода за звільнення від радянської спадщини зібрала в Ризі тисячі людей

У латвійській столиці в п'ятницю ввечері відбулася велика хода "За звільнення від радянської спадщини", що завершилася мітингом та концертом неподалік радянського "монументу визволителям", який планується знести.

20 травня 2022

19 травня 2022

17 травня 2022


Єврокомісія відкрила нову телефонну «гарячу лінію» для біженців з України

Європейська комісія започаткувала нову телефонну лінію, за якою люди, що рятуються від російської агресії проти України на території Європейського Союзу, можуть отримати актуальну інформацію щодо власного статусу, можливостей та прав в країнах перебування.


Єврокомісія надасть технічну допомогу для 9-ти країн ЄС у прийнятті біженців з України

Європейська комісія оголосила сьогодні про надання технічної допомоги для дев’яти країн-членів ЄС, за їхнім запитом, для прийому та облаштування біженців з України, що рятуються від путінської війни.

16 травня 2022


Владика УГКЦ освятив Центр для українських переселенців у Братиславі

Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус під час візиту до Словаччини освятив у Братиславі Центр допомоги, який служитиме прихистком для українців, що вимушено полишили батьківщину через воєнну агресію рф.

15 травня 2022

14 травня 2022

13 травня 2022


У Канаді консули та діаспора зустрілися з українцями, що прибули до Альберти

Працівники Генконсульства України в Едмонтоні разом із представниками діаспори зустрілися з українцями, що прибули до провінції Альберта для отримання тимчасового захисту у зв'язку з повномасштабною збройною агресією рф проти України.

12 травня 2022

11 травня 2022


Поліція Португалії розслідує збір даних українців проросійським центром підтримки біженців

Португальська поліція у вівторок, 10 травня, провела обшук у центрі підтримки біженців у муніципалітеті міста Сетубал неподалік Лісабона через підозру у тому, що його прокремлівські російські працівники збирали особисті дані десятків новоприбулих українців.

10 травня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-