Біженці

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

13 червня 2024

11 червня 2024

10 червня 2024

05 червня 2024


Литва заохочує українців на роботу безплатним житлом і відсутністю мовного бар'єра

Роботу в Литві від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну знайшли вже 32,4 тис. громадян України зі статусом тимчасового захисту з майже 86 тис. зареєстрованих у Міграційній службі Литви.

04 червня 2024

30 травня 2024


ПАРЄ просить європейські держави продовжити тимчасовий захист українським біженцям

Комісія з питань міграції Парламентської асамблеї Ради Європи звернулася до європейських держав із закликом продовжити термін тимчасового захисту, який був наданий раніше, або знайти нові шляхи для законного перебування українців на територіях цих країн.

28 травня 2024

24 травня 2024

23 травня 2024


Майже 90% громадян ЄС підтримують надання гуманітарної допомоги українцям

В умовах російської агресії проти України абсолютна більшість громадян країн ЄС погоджуються, що постраждалим внаслідок війни потрібно надавати гуманітарну підтримку, а також слід приймати в країнах Євросоюзу українських біженців.


Сенат Польщі ухвалив закон про допомогу українцям

Верхня палата польського парламенту (Сенат) без внесення поправок ухвалила урядовий закон щодо продовження легальності перебування і допомоги українцям, які прибули до Польщі після повномасштабного вторгнення Росії.

21 травня 2024

16 травня 2024


Нижня палата парламенту Польщі ухвалила закон про допомогу українцям

Нижня палата польського парламенту (Сейм) під час засідання у середу ухвалила закон щодо продовження легальності перебування і допомоги українцям, які прибули до Польщі після повномасштабного вторгнення Росії, до 30 вересня 2025 року.

15 травня 2024


В Естонії місцева влада просить МВС прискорити видачу українським біженцям посвідок на проживання

Спілка міст та волостей Естонії попросила МВС прискорити процедуру продовження посвідок на проживання українських біженців, які були видані на підставі тимчасового захисту.

14 травня 2024


Через бойові дії в Рафаху і на півночі Гази біженцями стали майже пів мільйона людей - ООН

За даними Агентства ООН у справах палестинських біженців(UNRWA), близько 450 000 були змушені залишити свої домівки за останні дні через ескалацію військових операцій Ізраїлю на півдні і півночі Гази.


Для біженців в Естонії та Латвії запускають нову програму працевлаштування

Естонська рада допомоги біженцям (Eesti Pagulasabi) запускає в Естонії та Латвії нову програму про ринок праці для біженців, які шукають роботу. Вона пропонує підтримку тим, хто просто хоче вийти на ринок праці, та тим, хто шукає можливості просування кар'єрними сходами.

13 травня 2024


Ірландія може скоротити державну підтримку для українських біженців

Ірландія цього тижня розгляне питання про скорочення державної підтримки для шукачів притулку та біженців, у тому числі тих, хто прибув з України, з метою приведення системи відповідно до систем інших європейських країн.


У Будапешті провели конференцію про вимушену міграцію українських жінок

У Будапешті 10-12 травня відбулася конференція «Вимушена міграція української жінки: тенденції та перспективи», організована головою Світової федерації українських жіночих організацій (СФУЖО) Ярославою Хортяні за підтримки посольства України в Угорщині.

11 травня 2024

10 травня 2024

09 травня 2024

08 травня 2024


У парламенті Берліна назвали нестерпними умови в центрі прийому українських біженців

Німецькі політики та експерти визнали жахливими та принизливими умови перебування українських біженців у центрі розміщення, облаштованому у колишньому берлінському аеропорту «Тегель».

03 травня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-