В Іспанії українці поскаржилися на «російський» Крим у шкільному підручнику

В Іспанії українці поскаржилися на «російський» Крим у шкільному підручнику

Укрінформ
Посол України Сергій Погорельцев подякував українській громаді за пильність звернувся до Міністра освіти та професійної підготовки Іспанії з приводу того, що у підручнику «Соціальні науки» для 6-го класу середньої школи була неправильно вказана приналежності Кримського півострова.

Як передає Укрінформ, про це повідомило Посольство України в Іспанії повідомило у Фейсбуці.

«Щиро дякуємо нашим співвітчизникам, зокрема, панові Богдану Довганю, за пильність та небайдужість у справі обстоювання національних інтересів. У зв’язку з інформацією, що стала відомою Посольству України в Іспанії, Посол Сергій Погорельцев невідкладно звернувся до Міністра освіти і професійної підготовки Іспанії Пілар Алегрії Контіненте з приводу грубої помилки, допущеної у підручнику «Соціальні науки» для 6-го класу середньої школи видавництва «Edelvives» стосовно приналежності Кримського півострова РФ», – ідеться у дописі.

Зауважується, що було порушене питання щодо відкликання усього накладу цього підручника з навчальних закладів Іспанії, а також висловлене прохання не допускати надалі схвалення цим Міністерством таких підручників для закладів освіти Іспанії.

Дипустанова звернулася до наших співвітчизників не обмежуватися публікаціями у соціальних мережах, які охоплюють лише український сегмент, щодо виявлених фактів дезінформації.

«Колективні звернення до видавництв, на кшталт «Edelvives», та державних установ роблять свою справу», – наголосили в посольстві.

Нагадаємо, Посольство Сполучених Штатів у Болгарії висловило глибоке занепокоєння через слова болгарського президента Румена Радева про «російський Крим».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-