Президент привітав учасників річних загальних зборів Світового конгресу українців

Президент привітав учасників річних загальних зборів Світового конгресу українців

Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський привітав учасників річних загальних зборів Світового конгресу українців.

Як передає Укрінформ, про це повідомив сайт Президента України.

«Щиро вітаю провід Світового конгресу українців та усіх учасників зібрання з початком роботи цьогорічних загальних зборів і висловлюю вдячність за ваші багаторічні невтомні зусилля задля розвитку й процвітання України», – ідеться в привітанні.

Як зауважив Зеленський, понад півстоліття Світовий конгрес українців, згуртовуючи українську громаду за кордоном, спрямовує свою діяльність на підтримку і захист України.

«Завдяки злагодженим зусиллям світової спільноти українців і нашій плідній взаємодії Україна впевнено перетворюється на справжню європейську державу - вільну, демократичну і справді незалежну учасницю міжнародного співтовариства. Разом ми – непереможна рушійна сила, яка може здолати та військову агресію Росії проти нашої держави, і виклики пандемії COVID-19», – відзначив він.

За словами Зеленського, він вірить, що спільними «зусиллями вдасться втілити мрію мільйонів українців про сильну, успішну і процвітаючу Україну, інтегровану до Європейського Союзу і НАТО».

«Ми добре пам'ятаємо минуле, власноруч творимо сьогодення та з упевненістю дивимося у майбутнє. Адже, як сказав Василь Симоненко: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!», – наголосив Зеленський.

Президент побажав усім учасникам Річних загальних зборів Світового конгресу українців успішної роботи, нових звершень, добра та мирного неба.

Як повідомляв Укрінформ, 22 жовтня Зеленський привітав Його Всесвятість Вселенського Патріарха Варфоломія з 30-літтям інтронізації на Патріарший Престол та подякував за підтримку України, українського народу та Православної церкви України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-